Şimdi Ara

Fİfa Street 3 demosu XBOX lıve da (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla sormayın robinho fln böle hazırkart reklamındaki ali gibi cin ali walla hiç guzel diil hiç zevkli diil arkadaşlar bilginize ne indirin ne oynayın
  • İnsan böyle grafikli oyunu çıkarmaya utanır bu ne yaw
  • bunu oynuyacağına fifa street 2 oyna daha iyi, ya bir nba street homecourt un grafiklerine bakın birde fifa street 3 ün.Grafik motorları farklı heralde ama bir oyun bu kadar da berbat grafikli olur mu yahu
  • Bu EA ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim.
  • çok eskiden another world diye bi oyun vardı,ilk görünce adamları ordaki tiplere benzettim.
  • Bu oyun en iyi Psp ' de oynanır
  • Grafikler FIFA 99 gibi görünüyo ya bu ne
  • quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

Grafikler FIFA 99 gibi görünüyo ya bu ne

Hakikaten....

İnsan biraz özenir şöyle oyunları yaparken tamam anladık eğlenceli de insan biraz da olsa grafik fln bekliyor
  • EA gerçekten saçmalamayıda bıraktı bizim bilmediğimiz şeyleri yapmaya başladı
    Burnout-Nfs-Nba Lıve-Moh ve en sondada Fifa street bu serilerin içine etti yani
    Tebrik ediyorum EA'ı

• Burnout a laf yok fifa street de eğlenceli bea grafikler berbat ama olsun demosu indirilip oynanır yani
  • bende bıraz bakabıldım demoya grafikler süper degil ama yukardakile gibide degil ya :D orda hem monitor hemde kamera faktoru eklenınce öyle bir sonuc cıkmıs anlasılan
    dvd5 olursa oynarım olmazsa subat ayında bır cok bomba cıkcak buna dvd fln ayıramam
  • Burnoutun içine eder mi hiç ya. Burnout a laf yok gerçekten. Müthiş olmuş son oyunu merakla bekliyorum ben şahsen.

Ayrıca burnout u ea yapmıyor ki yapmasın da zaten aman bulaşmasın burnoutun da içine etmesin. Criterion amcalarımız yapıyor burnoutu döktürüyor çosur çosur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 18 Ocak 2008; 1:38:34 >
  • Burnout gerçekten harika ve çok eğlenceli...Ea den tek istediğim next-gen BLACK
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cyrax

Bu oyundan hiç ümidim yok.

Zaten ümit olsa ne olurki bu oyundan öylesine eğlenceli yapılmış bir oyun çerezlik yani.

Ben zaten birşey beklemiyorum bu oyundan biraz eğlenir sonra bırakırım bu tip oyun bu da.

Naruto gibi yani çerezlik eğlencelik oyunlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .ZeuS.

quote:

Orjinalden alıntı: Ricardo Kaka

Görüntü çizgi film gibiydi resimleri görmüştüm.

Boyutu ufakmış ya ilerleyen saatlerde ben de indirirm

Çizgi film diye tabir ettiğiniz görüntüleri hiç de küçümsememek lazım. "Cell Shading" adı verilen bu teknoloji zamanında sistemleri oldukça yoran ve çok kaliteli görsellere ulaşılması mümkün olan bir teknolojiydi. Eternal Sonata mesela, bu tekniğin muhteşem bir şekilde kullanıdığı bir oyundur.

Hocam ben grafikleri küçümsemedimki grafikler çizgi film gibi dedim grafikler Fifa 08 gibi değil.Çizgi film gibi grafikler göz var nizam var.
    Eğlence amaçlı yapılmış sokak futbolu işte grafiklerin böyle olması doğal.

• arkadaşlar arcade oyun,bence grafikleri gayet güzel-sevimli- görünüyor.Animasyonları da hoşsa tadından yenmez bu oyun.Valla konsolum yok ve kıskandım bu oyunu.
  • arkadaşın flat monitörde grafikler öyle çıkmış, yoksa burada göründüğü kadar kusurlu değil. ama grafik grafik mi derseniz değil. böyle eğlencelik aç-kapa bir oyun yapalım demişler ve fifa street konseptinin tüm potansiyelini harcamışlar. adamların anatomi bozuklu yüzünden yaptığınız hiçbir hareketi farkedemiyorsunuz. küçük bir topu adam ayakarlında karıştırıyor sadece.
  • Ya ne grafiği bekliyosunuz bu oyundan anlamıyorum ki. Zevk için yapılmış oyun bu. Grafiklerine ayılıp bayıldığımız Crysis de böyle zevk alamazsınız hayatta. Alacan iki kişi üç kişi tv başında delirirsiniz zevkten müthiş bir şeydir fifa street serisi. Böyle bir oyunun EA den çıktığına inanamayacağım kadar matrak ve eğlenceli bir şeydir. Ben de bugün deneyeceğim ve kesinlikle de seveceğimi düşünüyorum. Fifa Street 2 kadar bile olsa tadından yenmez bu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 18 Ocak 2008; 11:41:21 >
  • Dün gece oynadım demoyu gerçekten hoşuma gitti.Tamamen zevk amaçlı eğlence amaçlı hareketli deli dolu bir oyun olmuş.

Duvardan atlamalar duvarda yürüyüp 360 derece takla atmalar yapılan ortalara inanılmaz voleler röveşatalar felaket bir oyun olmuş valla.

Yapılan çalımlar inanılmaz.

Kaleciler bile oyunu başlatırken hareket yaparak başlatıyor.

Aksiyon,eğlence dolu bir oyun olmuş.

Zaten böyle bir oyuna böyle bir grafik yakışır grafik seçimi bu oyuna tam oturmuş diyebilirim.

Dediğim gibi deli dolu bir oyun böyle zevk,eğlenceyi sevenlere bu oyunu kesinlikle öneririm.

Ben oyunu beğendim gayet hoş olmuş tam sürümü daha da güzel olur.Demoda gol attıktan sonra replay ile golü gösteriyor fakat oyunu durdurup replay yapamıyoruz o mod aktif değildi.Sanırım tam sürümde olur ve de bol bol Replay'a gireceğinize adım gibi eminim çünkü inanılmaz hareketler,goller oluyor.

Demo puanı Oyun Fifa Street olduğu için (Yani sokak futbolu olduğu için eğlence,hareketten başka birşey yakışmazdı zaten ve de Fifa Street 3'te bunların hepsi fazlasıyla var.)

8/10 veririm ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 18 Ocak 2008; 13:32:47 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.