Şimdi Ara

Fifa Street 2 PC'de Oynamak İçin En iyi Ayarlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
13.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    (Press F9 dediğim yerlerde F9'a basılcak.)
    Kasmadan 60 fps oynayabilmeniz için en azından çift çekirdekli Dual core işlemciye sahip olmanız gerekmektedir.

• BİLADER PC YE NASIL YÜKLEDİN YA BENADA VERİRMİSİN LİNK VEYA NERDEN BULDUYSAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: amigos4545

BİLADER PC YE NASIL YÜKLEDİN YA BENADA VERİRMİSİN LİNK VEYA NERDEN BULDUYSAN

Fifa street 2'nin ntsc-u versiyonunu bi yerden bulup indirmen lazım.Aradım fakat 1 tane buldum.Onun da çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.Özel mesajdan linki yolluyorum.Denemek sana kalmış.
    Oyunu açmak için ise videodakileri yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

Fifa street 2'nin ntsc-u versiyonunu bi yerden bulup indirmen lazım.Aradım fakat 1 tane buldum.Onun da çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.Özel mesajdan linki yolluyorum.Denemek sana kalmış.

ben yükledim açtğım zaman CDVD plugin failed open dio nabıcam şimdi ? nolu çok oynamak istiom şu oyunu
  • ALLHIM OLDU HOLEY BE EYW
  • Bayraklar görükmüyo oyuna girmeye çalışınca atıyo nabcam
  • quote:

Bayraklar görükmüyo oyuna girmeye çalışınca atıyo nabcam

Press F9 dediğim yerlerde F9 basacan.Ayrıca sistemin nedir?
  • quote:

quote:

2 RAM 1024GB EKRAN KARTI GEFORCE9600 CPU Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 2.70 GHZ ztn ben yaptım senin dediğin gibi oldu ama benim pc iyi yani daha iyi ayarlarda olamzmı ?ekran daha iyi fln mesela bende smackdown 2011 vardı çok net oynuyordum pscx2 ile görüntü çok iyiydi ?
  • quote:

quote:

quote:

2 RAM 1024GB EKRAN KARTI GEFORCE9600 CPU Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 2.70 GHZ ztn ben yaptım senin dediğin gibi oldu ama benim pc iyi yani daha iyi ayarlarda olamzmı ?ekran daha iyi fln mesela bende smackdown 2011 vardı çok net oynuyordum pscx2 ile görüntü çok iyiydi ?

İşlemcin benimkiyle aynı nerdeyse.Bu emulatörler işlemciye bakar.Videodaki görüntü kalitesiyle oynaman gerek.F9 basılması gerekilen yerlerde F9 bastığına emin ol.Ben güzel kalitede oynuyorum.Sadece oyuncuların formaları kötü gösteriyor.O da önemli değil.Karışmıyor zaten oyuncular.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İşlemcin benimkiyle aynı nerdeyse.Bu emulatörler işlemciye bakar.Videodaki görüntü kalitesiyle oynaman gerek.F9 basılması gerekilen yerlerde F9 bastığına emin ol.Ben güzel kalitede oynuyorum.Sadece oyuncuların formaları kötü gösteriyor.O da önemli değil.Karışmıyor zaten oyuncular.

Tmm Eyw Her Şey için Teşekkürler şimdi mortal kombat armegeddon yükledim oynuyom onda hiç kasmıyor :D

• kardeş banada linkini atrmısın
  • bana da linkini verebilir misiniz?
  • abi banada linki atar mısın ?
  • Kardeşim banada Linkin atarmısın? :D
  • quote:

quote:

pm
  • Googleye fifa street 2 ntsc u ps2 iso yazınca çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amigos4545 A kullanıcısına yanıt
    ?????????????????
  • amigos4545 A kullanıcısına yanıt
    Kardeşim pc ye diom ps2 ye değil!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuTaNG

Kardeşim pc ye diom ps2 ye değil!!!!

PC için fifa street 2 yok.Emulatörle ps2 versiyonu yukarıda verdiğim videodaki ayarlarda PC'de oynanılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşın dediği gibi google fifa street 2 ntsc-u iso ps2 torrent indir yazarsanız mutlaka indirme linki çıkar torrenti bilmiyorsanız linki özel mesajla atarım.ben onları sildim oynadım sildim baya zaman oldu ama yardımcı oluruz.mortal kombat armageddonuda rahatlıkla oynadım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.