Şimdi Ara

FIFA Soccer 08 [*** CIKTI ***] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.066
Cevap
0
Favori
145.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ve Artik Kalecilerde
    KIRMIZI KART GORUYOR !!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 15 Eylül 2007; 17:13:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

Ve Artik Kalecilerde
    KIRMIZI KART GORUYOR !!!!!

işte bu iyi olmuş
  • quote:

Hatırlarsanız EA, Fifa 2002 ile üç boyuta geçmişti..

SCREAM FİFA 97 den beri 3 boyutlu
  • quote:

Orjinalden alıntı: leanback

quote:

SCREAM FİFA 97 den beri 3 boyutlu

Ben boyle bi sey YAZMADIM !!!

bu arada...
    Q+E ve Z+D vuruslar cok kotuu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ráistlin

Xbox 360

Dikkat ederseniz tek tek zemindeki çimler. Oyun apayrı olmuş PC den. Yüzlerce çalım şekli var hepsi manuel. Bağımsız top, oyunculara yapışık değil. Mükemmel fizik. Süper oynanış. PES e benzemiş direk. Aşmışlar olayı kısaca.

Fifayı ilk defa takdir ettim.Ama PES pc de yine götürecek bu sene.

• bende indireyim bari bu demoyu güzele benziyor
  • Şİmdi 08 demoyu oynadım sonra onu kapatıp 07 oynadım tribün,saha,basın hepsi aynı bitek oyuncuların yüzleri düzgünleşmiş biraz okadar böyle rezillik olmaz benim gibi yapın anlarsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: mamacık

arkadaşlar duyduğuma göre FİFA 08in demosu Ps3 te o kadar güzel değilmiş neden? resimlere baktım PS3 te çimler asfalt gibi döşenmiş xbox 360 da çimler gerçek çimler gibi...Acaba neden
    hic alakasi yok.yarin ps3 den ss koyacam buraya hdtv den.o zaman gorursunuz.Ayni hic degisen bir sey yok.Bizim psciler dogdugundan beri pes oynadigi icin fifayida pes gibi oynamaya calistiklari icin direk kotu damgasini yapistiriyorlar.Halbuki oyuna alisdikdan sonra cok zevkli oluyor.ula tugy fethetmissin burayi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

quote:

arkadaşlar duyduğuma göre FİFA 08in demosu Ps3 te o kadar güzel değilmiş neden? resimlere baktım PS3 te çimler asfalt gibi döşenmiş xbox 360 da çimler gerçek çimler gibi...Acaba neden
    hic alakasi yok.yarin ps3 den ss koyacam buraya hdtv den.o zaman gorursunuz.Ayni hic degisen bir sey yok.Bizim psciler dogdugundan beri pes oynadigi icin fifayida pes gibi oynamaya calistiklari icin direk kotu damgasini yapistiriyorlar.Halbuki oyuna alisdikdan sonra cok zevkli oluyor.ula tugy fethetmissin burayi...

mamacık ın söylediği doğru ama. İkisinde de oynayan arkadaşlar PS3 ün daha kötü göründüğünü söylüyorlar. AA eksikliği, çimlerin kalitesi, genel olarak canlı görüntü Xbox 360 dan kötüymüş.

• tekrar yazayım kontrolleri

manual through ball: off
    manual crossing:off
    yapın ki klavyede rahat oynayın ara pas ve ortalar düzgün olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ráistlin

quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

quote:

mamacık ın söylediği doğru ama. İkisinde de oynayan arkadaşlar PS3 ün daha kötü göründüğünü söylüyorlar. AA eksikliği, çimlerin kalitesi, genel olarak canlı görüntü Xbox 360 dan kötüymüş.
    valla tugy yarin ps3 den ss koyiyimde.ondan sonra karar veririz.biraz yakin cekim yaparim cimlere dogru.

• O fotoğraflardan anlaşılmaz yalnız, birebir inceleyenin gördüğü farklı, fotoğraftakiler farklı. Zaten ilerde kaşılaştırma görüntüleri ve videoları gelir profesyonel sitelerden HD olarak. O zaman görürüz. Fotoğraf makineleri kendi kapasitelerine kadar veriyorlar renkleri, netliği. Ben dandik makineyle Xbox dan alsam sen süper makineyle PS3 den alsan görüntüleri tabii ki PS3 güzel görünecek İkisini oynayanların yorumları benim dediğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

tekrar yazayım kontrolleri

cook sagol

quote:

bu arada...
    Q+E ve Z+D vuruslar cok kotuu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 15 Eylül 2007; 21:18:26 >
  • Ama tugy cimleri de goruruz da resimlerde.AA konusunda haklisin zaten.Ama ben hdtv de AA yi pek goremiyorum...
  • Yaww arkadaşlar herşey tamamda.. 1. sayfada verilen demo link i indirdim.. Fakat oyunu sıkıştırılmış dosyadan açarken son aşamalarda bir hata veriyo.. Bu sizlerede oldumu ??

İyi Forumlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoW_WoW

Yaww arkadaşlar herşey tamamda.. 1. sayfada verilen demo link i indirdim.. Fakat oyunu sıkıştırılmış dosyadan açarken son aşamalarda bir hata veriyo.. Bu sizlerede oldumu ??

İyi Forumlar

ben oradan indirmedim....,
  • quote:

Orjinalden alıntı: cy_x

http://www.fifaportugal.com/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=290

demo expander

• quote:

tekrar yazayım kontrolleri

ise yaramiyor ...
  • nasıl işe yaramıyor ben baya iyi oynuyorum bu şekilde ara paslar adam gibi oluyor oralarda keza öyle
    on yaparsanız analog gamepade ihtiyacınız var,klavyeyle manual through ball yani ara paslar çok kötü olur.
  • quote:

nasıl işe yaramıyor ben baya iyi oynuyorum bu şekilde ara paslar adam gibi oluyor oralarda keza öyle
    on yaparsanız analog gamepade ihtiyacınız var,klavyeyle manual through ball yani ara paslar çok kötü olur.

ara paslar ve ortalar cook kotu

OFF
    OFF
    yapiyorum yine ayni....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 16 Eylül 2007; 18:48:32 >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.