Şimdi Ara

FiFa Pro Club--11 LeGenDary Turks(Kaleci Back Aranıyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
5.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  FiFa Pro Club--11 LeGenDary Turks(Kaleci Back Aranıyor)

Defence Ve GK ARIYORUZToplanma Saatleri Hafta İçi:19:00 23:00 Arasi Her Saat Oynanabilir
    Toplanma Saatleri Hafta Sonu:20:00 Dan Gidebilidigimiz Yere Kadar Oynicagiz
    Simdilik Kadromuz Her Hafta Guncelliceğim
    Galibiyet:226 Beraberlik:52Malubiyet:86

Takımın Suanki Puani:6700
    Takımının Suanki Dunya Sıralamasında Yeri:110
    Suanki Ligde Divisionimiz Ve Sıramız:1Division 12 position
    Ligde:51 Galibiyet 14 Beraberlik 8 Yenilgi
    Stadımız:Stadio Delle Alpi:69.500 Kişi Kapasitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Promurder -- 9 Ocak 2011; 13:24:26 >

• Hadi Bakalim Hayırlı Olsun Takım Yavaş Yavaş Oturo Malubiyet Sayımız Azaldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Promurder

Hadi Bakalim Hayırlı Olsun Takım Yavaş Yavaş Oturo Malubiyet Sayımız Azaldi
    Beyler Artık Sadece Bu Forumu Kullanicaz Duyrulur Obur 2 Forum Sayfamiz Kapatilabilir Back ve HerGun Duzenli Online Olabiliecek Kaleci Arayişimiz Devam Etmektedir
  • quote:

Beyler Artık Sadece Bu Forumu Kullanicaz Duyrulur Obur 2 Forum Sayfamiz Kapatilabilir Back ve HerGun Duzenli Online Olabiliecek Kaleci Arayişimiz Devam Etmektedir

Alıntıları Göster
    Beyler Cmltpc Takımdan Cıkarıldı Daha Olgun Ve yuksek Karakterli İnsanlari Takımımıza Beklioruz Overall Farketmez Yeter Ki Her Gun Duzenli Online oLsun

• quote:

Beyler Cmltpc Takımdan Cıkarıldı Daha Olgun Ve yuksek Karakterli İnsanlari Takımımıza Beklioruz Overall Farketmez Yeter Ki Her Gun Duzenli Online oLsun

Alıntıları Göster
    Benidemi çıkardın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IOzguur

Benidemi çıkardın.

Alıntıları Göster
    sen askıdasın kımse senin oyununu beenmio duruma gore 1 hafta boyunca gelmion napim sen sole
  • quote:

sen askıdasın kımse senin oyununu beenmio duruma gore 1 hafta boyunca gelmion napim sen sole

Alıntıları Göster
    Yedekte Durman En Uygunu gibi gozukuo online oldugun yok cuma gunu 1mac oynadin onuda berbat ettin yani yedek bile sana fazla gbi yani duzgun online olcaksan yazcam

• quote:

Yedekte Durman En Uygunu gibi gozukuo online oldugun yok cuma gunu 1mac oynadin onuda berbat ettin yani yedek bile sana fazla gbi yani duzgun online olcaksan yazcam

Alıntıları Göster
    Yedekte olayım sorun olmaz.Ancak hiç kimse oynayışıma laf edemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IOzguur

Yedekte olayım sorun olmaz.Ancak hiç kimse oynayışıma laf edemez.

Alıntıları Göster
    gereksz penalit yaptırdın bn soluorum kimin soledigi onemli deil
  • quote:

gereksz penalit yaptırdın bn soluorum kimin soledigi onemli deil

Alıntıları Göster
    fifanın bağlantıya laf ediyodum ki black opstan iyiymiş arkadaş.we are eleven!5 maç daha yapsam strength +2 olacak ama hiç yapasım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kmgok

fifanın bağlantıya laf ediyodum ki black opstan iyiymiş arkadaş.we are eleven!5 maç daha yapsam strength +2 olacak ama hiç yapasım yok

Alıntıları Göster
    ewet sayfamız hayırlı ve ugurlu olsun her cuma cemaati topluyoruz safları sık tutuyoruz bundan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: kacak24

ewet sayfamız hayırlı ve ugurlu olsun her cuma cemaati topluyoruz safları sık tutuyoruz bundan sonra

Alıntıları Göster
    gereksiz adam=Kacak24
  • quote:

gereksiz adam=Kacak24

Alıntıları Göster
    dun takıma aldıgım yabancı adamlar kafasına gore mac yapmıs onlar yuzunden puanımız dusmus bidaha yabancı oyuncu alanın..... bu arada Kafeci Arkadasimiz Clube girmiştir hayırlı ugurlu olsun kaleci ve sol back olarak oynicak her gun online ve olgun ama musteri geldiği zmn kapatıo ve kulklıgı yok 1 cozum bulursan sevinirz ferhat

• quote:

dun takıma aldıgım yabancı adamlar kafasına gore mac yapmıs onlar yuzunden puanımız dusmus bidaha yabancı oyuncu alanın..... bu arada Kafeci Arkadasimiz Clube girmiştir hayırlı ugurlu olsun kaleci ve sol back olarak oynicak her gun online ve olgun ama musteri geldiği zmn kapatıo ve kulklıgı yok 1 cozum bulursan sevinirz ferhat

Alıntıları Göster
    bu aksam gs-bjk macından sonra toplanıyoruz bugun pazar takımdaki butun elemanlari beklioruz 2gundur performans super yabancı adamlar olmasa 2 malubiyetimiz var 20 mactan fazla yptık 3-4 beraberlik gerisi galibiyet bole gidersek obur clubleri yakalamız içten bile diil bn buna inaniyorum

• quote:

Alıntıları Göster
    yeni arkadaşların gelmesine sevindim inş. bize - değil de + sağlarlar ayrıca lütfen 78-82 arası arkadaşlar adamınızı biraz daha geliştirmek için gayret gösterin bilinki o zaman takıma daha çok katkınız olur.

Yeni arkadaşlara başarılar diliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: quexstre48

yeni arkadaşların gelmesine sevindim inş. bize - değil de + sağlarlar ayrıca lütfen 78-82 arası arkadaşlar adamınızı biraz daha geliştirmek için gayret gösterin bilinki o zaman takıma daha çok katkınız olur.

Katılıyorum emre uğur ve Kafe Sahibi Ferhat Abiden Buyuk Beklentilerim Var Bunu Bosa Cıkarmayın Gucumuze guc katın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quexstre48

Katılıyorum emre uğur ve Kafe Sahibi Ferhat Abiden Buyuk Beklentilerim Var Bunu Bosa Cıkarmayın Gucumuze guc katın

Alıntıları Göster
    h.olsun osman güzel sonuçlar alırsınız inş

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Alıntıları Göster
    Dün akşam 2 ya da 3 maç yapabildim. 2 maçta 2-0 geriye düşmemize rağmen maçtan kopmayarak beraberliğe taşıdık skoru.Takım için pozitif bir gelişme.
    Kendi kaleme gol attım rakibe attırmayayım derken.Defans bütünlüğünün sağlanması konusunda sıkıntılar yaşıyoruz.Orta sahanın yardımı ile bu problemi aşacağımızı düşünüyorum.Bir CDM miz olsa güsel olurdu mesela..
    Fikirlerinizi belirtin ,maç esnasında söyleyemediklerinizi burada söyleyin.Burayı canlı tutalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

saol aynı lube yeni sayfa actim sadece değişik bir takım diil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rohirim

Dün akşam 2 ya da 3 maç yapabildim. 2 maçta 2-0 geriye düşmemize rağmen maçtan kopmayarak beraberliğe taşıdık skoru.Takım için pozitif bir gelişme.
    Kendi kaleme gol attım rakibe attırmayayım derken.Defans bütünlüğünün sağlanması konusunda sıkıntılar yaşıyoruz.Orta sahanın yardımı ile bu problemi aşacağımızı düşünüyorum.Bir CDM miz olsa güsel olurdu mesela..
    Fikirlerinizi belirtin ,maç esnasında söyleyemediklerinizi burada söyleyin.Burayı canlı tutalım.

Cok Haklı Melih Dunku Cogu mAc Sayilammiş 2 mactan cıktılar hukmen 3 0 olmasi lzm sayilmamiş neyse genede zevklie ve guzel maclar cıkarıyorum backteki ferht ve kalecimiz oturduğu ve overalllarini arttirdiği zaman iiyi bitr takım olucak hiç şupheniz olmasin

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.