Şimdi Ara

FIFA Online 4 [ANA KONU] [KAPANDI] | Türkiye'de Sunucu ve Türkçe Spiker ile Ücretsiz FIFA Deneyimi! (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
24
Favori
54.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gg o zaman, beni k topcular bebe oldu bile ortalama 100 overall ile 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt

Yapacak bi şey yok  

• Gece 04:30 itibariyle güncelleme geliyor. Arena mod Thailand sürümünde fena değildi. Ama eğer bu güncellemeyle oynanış yine yavan olursa uygun fiyata düştüğünde FIFA 22'ye geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 7 Aralık 2021; 19:13:21 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hangi oyuncu serisi geldi

• Güncelleme devam ediyor 14.14

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu yavaş indirme sorununu bir çözemediler gitti.  

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt

Oyun u TR ye neden getirdiler acaba, asla oyunu oynatma taraftarı gibi değiller zira, Rus üste ne beklersin

• Yenilenen oynanışı beğenmedim. Birkaç gün daha oynarım ama sonra silerim büyük ihtimal. O kadar indirme yaptık ama sonuç yine hüsran. Ücretsiz olarak fena değil yine de ama oynadıkça zevk vermemeye başlıyor.

Icon hariç diğer serverlardaki seriler geldi. Icon sonraki yamada gelecek büyük ihtimal.

• Jens Lehmann kullanıcısına yanıt

8.5 milyara Ronaldo satıyorlar ama oyunda verilen para 100 k, etkinlikler bile ofsayt, madem çıta bu kadar yükseldi, ver herkese etkinlik ayağına 100-200 milyon coin

Kimse alamaz o kartları trde, ne anladım bu işten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 9 Aralık 2021; 10:20:55 >

20m-500m şanslı para falanda geldi hocam. En kötü şanslı para 15-200m oldu sanırsam.

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt

Oyunun genel yapısı bozuk.

20 m gel cegi aşikar 🤏 

• Kod: FO4

• FO4 kodu için teşekkürler.

Oyun yeni güncelleme ile hoşuma gitti. Artık ekranın kaç herz çalışacağını ve fps limitini ayarlardan yapabiliyoruz. Sonuçta free to play ve pay to win bir oyun, çok şey beklememek gerek, iyi oynayınca en azından birşeyler yapabiliyorsunuz.

• Saçma sapan goller yemeye başladım. Hiç zevk vermemeye başladı oyun. Ücretsiz falan ama olmayınca olmuyor. Çocukların bile sevmeyeceği tarza döndü oyun.

• Kod:FO4NY

Arena ve yüksek şanslı paralar geldikten sonra oyuncu fiyatları uçmaya başladı. Herkes en tepeden alıyor oyuncuları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jens Lehmann -- 23 Aralık 2021; 15:29:50 >

Arena modunu hiç denemedim mantığı nedir hocam sarıyorsa ona kayayım, VoLTE bir kaç maç atarsam atıyorum yoksa hiç bakmıyorum bu ara oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 23 Aralık 2021; 16:28:45 >
  • Futboldan iyi anlıyorsanız güzel para kazanabileceğiniz NFT tabanlı oyun var Sorare diye. Pique ve Griezmann destek veriyor oyuna. Verdiğim kayıt linkiyle girerseniz 5 kart alımında 1 sürpriz kart hediye edecek. Fantezi Futbol oyunu ve kart fiyatları inanılmaz artabiliyor oyuncunun performansına göre.

https://sorare.com/r/toriko

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toriko111 -- 23 Aralık 2021; 19:9:10 >

Arenanın zevkli bi yanı yok botlara karşı oynuyorsun. 2 turnuva hakkın var orada görevler var onları bitirdikce güzel jeton veriyor. Keyif 0 ama 1 saatte 600 jeton temiz.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.