Şimdi Ara

FİFA DH LİG (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
2.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uğraşıp da bağlanamadığınız zaman lobby de dh lig adında room açın ama online team play olsun.nedense online team play de hiç sorun çıkmıyor.şimdiye kadar ne duydum ne gördüm sorun çıktığını tamamen sorunsuz ama ilk önce head to head play den deniyin olmazsa böyle yapın maçınızı.sizin sorunda böyle herhalde davet atıyorsun 2. kişi bağlanıyor ama takım seçemiyor böyle durumlarda deneyin isterseniz.maçınızı yarın yapın önemli değil maçın gecikeceğini belirtmen çok iyi bir davranış keşke herkes böyle davransaydı
    quote:

Orjinalden alıntı: Mens Rea

naksi Turk hocam dün bir türlü bağlanamadık bu gece 12 gibi yaparız dedim ama ben daha da geç kalıcam herhalde istersen yarın öğle saatlerinde yapalım.Gecikme için kusura bakmayın ama dediğim gibi dün akşam bağlanamadık bir türlü...

• valencia 0-1 shalke 04
    shalke 04 3-1 valencia
  • quote:

Orjinalden alıntı: byzantium

uğraşıp da bağlanamadığınız zaman lobby de dh lig adında room açın ama online team play olsun.nedense online team play de hiç sorun çıkmıyor.şimdiye kadar ne duydum ne gördüm sorun çıktığını tamamen sorunsuz ama ilk önce head to head play den deniyin olmazsa böyle yapın maçınızı.sizin sorunda böyle herhalde davet atıyorsun 2. kişi bağlanıyor ama takım seçemiyor böyle durumlarda deneyin isterseniz.maçınızı yarın yapın önemli değil maçın gecikeceğini belirtmen çok iyi bir davranış keşke herkes böyle davransaydı
    quote:

Orjinalden alıntı: Mens Rea

naksi Turk hocam dün bir türlü bağlanamadık bu gece 12 gibi yaparız dedim ama ben daha da geç kalıcam herhalde istersen yarın öğle saatlerinde yapalım.Gecikme için kusura bakmayın ama dediğim gibi dün akşam bağlanamadık bir türlü...

Tamam teşekkürler eğer yine olmazsa öyle deneyelim

• UP!!
  • menzrea 3-1 naksi turk
    naksi 1-2 menzrea

ve final şu anda başladı bakalım şampiyon kim olucak?

ERTUG-TR ve MenzRea
  • ve 2-0 galibiyet şampiyon MenzRea oluyor.yeni turnuvada görüşmek üzere.
  • tebrikler manzrea, güzel maçtı... shalke ile bukadar :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.