Şimdi Ara

FİFA DH LİG (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
2.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MenzRea-erayt92

Arda_1905-Naks-i TURK

osman55-hinolma1146

TamTurk-ERTUG_TR

maçlar başlamıştır,cuma son gundurcumartesi yarı final ,pazarda final günüdür.
  • werder bremen 0-0 man.city
    man.city 4-0 werder bremen

bizimkiler deplasmana alışamadı bir türlügüzel maçtı freekick den yediğim gol daha güzeldi tabi
  • İlk maç da 0-0 bitti ama gol kaçırma rekoru kırdık herhalde ikimiz de Normalde o maçın hakkı 3-3 falandı..
  • newcastle united 1-3 shalke 06

şalke 007 5-1 newcastle united
  • maçları yarın söylerim 4 kişi daha yapmadı maçı olmazsa siz ikiniz final yaparsınız artık
    beyler bugun sondu lütfen yapın maçlarınızı.yaptıysanızda sonuçları buraya yazın en azından.
  • valencia 2-1 benfica
    benfica 1-1 valencia

arkadasi tebrik ederim birde zaman gecirmese maclardan zevk alacaktim ama...
  • menzrea- naksi turk ve hinolma-ERTUGTR kolay gelsin iyi eglenceler
  • yarı final maçları bitsin eğlendiyseniz yeni 8 kişilik 8 en güçlü takımdan oluşan bir turnuva daha olabilir.(kurayla belirnecek)
  • quote:

Orjinalden alıntı: byzantium

menzrea- naksi turk ve hinolma-ERTUGTR kolay gelsin iyi eglenceler

ben naks-i turk ile macimi yapmadim daha neden naksi turk yari finale gecti ???
  • neyse tmm ellenmis gibi sayin beni bi daha turnuva murnuva katilmiyorum size iyi eglenceler
  • quote:

Orjinalden alıntı: osman29

valencia 2-1 benfica
    benfica 1-1 valencia

ya biz senle hiç mi maç yapmadık daha önce? benim oyun tarzım farklıdır.ben öyle defanstan al üçgene basılı tut, ezbere paslaş, koştur rakibin üzerine elbet biri geçer şeklinde oynamam, asıl amacım top olabildiğince "bende kalsın"dır.
    o yüzden sence ileri atmam gereken topları ben geriden çevirip kanat değiştiriyorum ki dengeyi bozup hem pozisyon bulayım hem topa sahip olayım...ayrıca maçta gecikme de vardı bırak pas yapmayı savunmada adam bile değiştiremiyordum ... turu geçmek için falan diyordun ya psnden madem hala inanmıyorsun buyur tur senin olsun...
    hem zaten ben zaman geçirmeye ihtiyacı olmayacak kadar iyi oynarım merak etme yeter ki canım istesin...

• quote:

Orjinalden alıntı: Arda_1905

neyse tmm ellenmis gibi sayin beni bi daha turnuva murnuva katilmiyorum size iyi eglenceler

sen cuma son olan maçı cumartesi akşamına kadar bekletirsen elenirsin.naksi turk online dı ama rakibi olmadıgı için yapamadı .grup maçlarında bir sorun çıkarmayan nadir kişilerden biriydin ama en azından cuma işim var cumartesi akşam yapalım deseydin bir sorun olmazdı.2 dk bile mi giremedin foruma.tepkin fazla olmuş ben 6 ya kadar bekledim ama ses çıkmayınca yarı finali belirledim.hala istiyorsan naksi turk le anlaşın yapın maçınızı.senin öncekini mesajını görseydim açıklar naksi ile maçınızı yapmanız gerektiğini söylerdim.(şimdi gördüm 6 saat girmedim foruma psn den mesaj atsaydın ya).ama ne diye 'bi daha turnuva murnuva katilmiyorum' diye tepki verdin bu kadar anlamadım.başka bir şeye mi gıcık kaptın liverpool u alalım senden dediğim şakaydı sonuna smile da koydum anlamışsındır zannettim.tamamen vazgeçmediysen naksi ile konuşun yapın maçınızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzantium -- 25 Ocak 2009; 3:04:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: hinolma

quote:

Orjinalden alıntı: osman29

valencia 2-1 benfica
    benfica 1-1 valencia

ya biz senle hiç mi maç yapmadık daha önce? benim oyun tarzım farklıdır.ben öyle defanstan al üçgene basılı tut, ezbere paslaş, koştur rakibin üzerine elbet biri geçer şeklinde oynamam, asıl amacım top olabildiğince "bende kalsın"dır.
    o yüzden sence ileri atmam gereken topları ben geriden çevirip kanat değiştiriyorum ki dengeyi bozup hem pozisyon bulayım hem topa sahip olayım...ayrıca maçta gecikme de vardı bırak pas yapmayı savunmada adam bile değiştiremiyordum ... turu geçmek için falan diyordun ya psnden madem hala inanmıyorsun buyur tur senin olsun...
    hem zaten ben zaman geçirmeye ihtiyacı olmayacak kadar iyi oynarım merak etme yeter ki canım istesin...
    yaw sorun deyil herkes yapabilir benimde yaptigim maclar oldu ben sadece belirtim macin nasil gectigini sana basarilar dilerim

• MAÇ SONUÇLARINI YAZALIM LÜTFEN.
  • uzatmak istemem ama son kez söyliyeyim ben zaman geçirmiyordum sadece oyun tarzım bu...
  • quote:

uzatmak istemem ama son kez söyliyeyim ben zaman geçirmiyordum sadece oyun tarzım bu...

yaw tamam öyledir osman55 bende gördüm defansta bir sağ kanada bir sol kanada alıp hata yaratan insanlar var olabilir.ama mesela topu alıp korner çizgisinde L2 ye basılı tutup beklemek kötü olur boşu boşuna kulağınız çınlamasın.artık şu 2 maçıda yapıverin.
  • quote:

uzatmak istemem ama son kez söyliyeyim ben zaman geçirmiyordum sadece oyun tarzım bu...

hinolma; psn'deyim şu an. yapalım artık maçımızı..
  • Arkadaşlar merhaba.Bu oyunu oynarken en çok zevk aldığım mod online maçlar.2-3 hafta öncesine kadar maçlarımın çoğunu yeşil ve sarı oynuyordum.Çok az kırmızı bağlantılara ise girmiyordum.Fakat son dönemde oyunu kendim açsam bile kırmızı bağlantı oluyor.Kesinlikle oynanmıyor.bt kulaklık takmıştım;sorun olabilir dendiği için onu da kaldırdım.Oyunu yeniden update ettim falan ama olmuyor,olmuyor.Psn store çok hızlı.Updateler,downloadlar hızlı ama fifa kırmızı.Bana bir çare lütfen.
  • naksi Turk hocam dün bir türlü bağlanamadık bu gece 12 gibi yaparız dedim ama ben daha da geç kalıcam herhalde istersen yarın öğle saatlerinde yapalım.Gecikme için kusura bakmayın ama dediğim gibi dün akşam bağlanamadık bir türlü...
  • Beyler Online modlarda 2 vs 2 yapabilme imkanımız var mı? Bilen arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun en çok istediğimiz şey abimle aynı takımda olup başka takımlara karşı mücadele vermek
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.