Şimdi Ara

FIFA 23 [PC ANA KONU] (197. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
28
Favori
188.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • PC de oynarken maç anında fazla tüketim olmuyor ama animasyonlar ve menüde olunca ekran kartı kullanım seviyesi aynı oluyor ama watt fazla çekiyor 150/170watt kadar geliyor. Maç anında 60/70 watt arasinda oluyor. Driver güncel, neden kaynaklı acaba bu durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimsede division rivals bölümünde kendi takımına transfer menüsünde oyuncu arama kısmında özel seçince sorun yok mu ya ? bende oyuncu bulamıyor fc 24 çıktığından beri.

• arkdaşlar ea play pro aldım 4600 point veriilyormuş nasıl alabilirim onu kimsisi önce 23 indir ordan aktar diyor ne yapmalıyım....

• Merhaba abiler ablalar FIFA 23 teknik direktör modunda maçları ful seiklde nasıl izleyebilirim ( grkn de görmüştüm kuş bakışı değil maç içi izliyorudu iyunculari (

• Arkadaşlar oyuna girmekte sıkıntı yaşıyordum bende sildim tekrar yüklemek için ama ne yapsam oyun inmiyor , oyunu epic üzerinden almıştım epicden aldığım diğer ea play oyunlarında sıkıntı yok strar wars gibi sadece fifa 23 inmiyor.

Ea app sildim tekrar kurdum yönetici başlattım hiç bir şekide inmiyor. Bu sorunu yaşayan var mı. ön belleği silme seçeneğide denedim olmadı.

FIFA 23 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuvvetMira27 -- 15 Ekim 2023; 16:31:46 >

• Merhaba, bende de 144 fps çalışan oyun offline maçta bile 2 3 saniyede bir lag a girmeye başladı. Dosya doğrulama yaptım,son olarak sürücüyü silip tekrar kurmayı deneyeceğim. Denk gelen var mı? Oyun normalde akıcı ama 5 6 dakikada bir bazen 10 dakikada 1 mesela tam pas atacaksın orada donuyor,sonra normal hızında devam ediyor. Oyunu ilk indirime girdiği zamandan beri oynuyorum böyle bir sorun yapmamıştı.

Edit: Nvidia sürücüsü üzerinden ayarları varsayılanlara çevirince düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan2707 -- 26 Ekim 2023; 2:53:52 >
  • konunun cahili olarak soruyorum; oyuncu kariyerinde istediğim bir takıma transfer olma talebinde bulunabiliyor muyum, beni alın der gibi :) var mı böyle bir durum varsa nasıl olacağını izah eder misiniz?

• Ginola117 kullanıcısına yanıt

Ben de oyuncu kariyeri oynuyorum. Kadro listesinden kendi oyuncuna gelip transfere açma olayı var ama sadece " şu takım seni transfer etmek istiyor" tarzında teklif geliyor şu an için denk geldiğim kadarıyla.

• gokhan2707 kullanıcısına yanıt

evet aynen hocam. sanki youtube videolarında istediğin takımı seçme gibi bir şey gördüm diye hatırlıyorum ama sanırım yok.

• Faulü nasıl hızlı başlatabiliyoruz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mojdescz M kullanıcısına yanıt

hocam geçen yıl yazmışsınız ama pc nızın özellikleri nedir acaba ?

• merhaba pc üst düzey hesap arıyorum

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.