Şimdi Ara

FIFA 2013 [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.000
Cevap
10
Favori
115.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayrıca FIFA 13te Türkiye ligi olup olmamasına göre, belki olmasa bile, origin ID mi değiştirmeyi planlıyorum. origin bu gibi durumlarda otomatik arkadaşlarımın listelerinde otomatik güncelleme yapmıyor ve yeni IDmi göstermiyorsa, forumdaki imzamda yeni alacağım IDyi yazacağım, 13te de arkadaş listemde olmak isteyenlere duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

oyun hızlanmış,bu biraz kötü olacak çünkü oyun hızlandığı için hızlı paslar olacak ve buda demekki saç baş yoldurtan ping pong olayı geri dönecek.defans kazık gibi beklerken adamlar üç pasla gole gidecek,yaratıcılık sıfırlanacak

Paslardan çok oyuncuların pas alma hızı artmış. Aşırı pres yapmazsanız zaten üç pasla gol yeme olasılığı da düşüyor.
  • az önce game play videoyu izledim. first touch bariz farkediliyor. topla buluşan futbolcu topun şiddetine göre , sağa sola bir iki hamle daha yaparak, topu kontrol ediyor sanki . top çarpmalarda müdahalelerde yöndeğiştirebiliyor daha akışkan bir hal almış. Top canlı. yaramaz çocuk gibi zıplıyor . yerinde durmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vokiceki -- 19 Ağustos 2012; 3:12:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arap spiker olucak mı acaba
  • inşallah aral yine bi güzellik yapar fifa 13 de pc için...

geçen sene daha oyun çıkmadan önce ön sipariş almışlardı 60 küsür liraydı sanırım ben öyle almıştım...hem yanında hediye olarak adidas şapka yollamışlardı onu da komşunun çocuğuna 30 liraya satmıştım geldiği gibi :) :) oyun normal satışa çıktığında 89,99 liradan satmışlardı...aynı uygulamayı bu senede yaparlar umarım

şaka maka 1 yıl geçmiş ne çabuk....daha dün gibi aklımda aral bizi bekletmişti 1 hafta neredeyse geç yollamıştı oyunu gözümüz yolda kargo beklemiştik günlerce vayy bee zaman çokkkk hızlıı geçiyorrrrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

arap spiker olucak mı acaba

Olacak deniliyor.
  • Fifa 13 Gameplay ..
    Paslar gayet güzel , adam geçmek kolaylaşmış ..

• Hakem barajı bozan oyuncuya sarı kart gösteriyor. 1:45'inci dakikada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaSaRCaNS -- 20 Ağustos 2012; 19:21:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaSaRCaNS

Hakem batajı bozan oyuncuya sarı kart gösteriyor. 1:45'inci dakikada.

eğer barajı bozma tuşu varsa çok güzel bi yenilik ama öyle bi tuş yoksa durmadan beleşe oyuncu atılacak çok saçma olmuş

• quote:

quote:

eğer barajı bozma tuşu varsa çok güzel bi yenilik ama öyle bi tuş yoksa durmadan beleşe oyuncu atılacak çok saçma olmuş

Durduk yere oyuncunun baraji bozmasi imkansiz gibi bir sey olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

quote:

quote:

Durduk yere oyuncunun baraji bozmasi imkansiz gibi bir sey olur.

fakat dikkatlice bakarsanız oyuncu hiç kımıldamıyor bile,hiç bi müdahale yok,öne çıkmıyor geriye gitmiyor ama hakem gelip sarı gösteriyor

• Dogru fikir yurutuyor olabilirsiniz ama soyledigim gibi, mantik disi bir sey oyun icinde durduk yere sari kart gormek, hem de istem disi bir sekilde. Direk epic fail olur fifa 13 icin

• Biraz uzun bir video.. yeni eklenmiş.

• PlayStation için Move desteği..Lazer kumandalar ile oynanabiliyor.

• Oyuncuların top kontrolleri çok gerçekçi

• muazzam bir oyun bizleri bekliyor sanırım. Türkiye ligi hakkında hala net bir bilgi yok. fakat olsa da olmasa da bu oyunu yine alıcam.
  • Messi Ea ile anlaştıgına göre bu sene messi bambaşka bi messi olur umarım
    topu ayagına yapıştırıp yardırmak istiyorum messi ile
  • arkadaşlar tt arena eklenme olasılığı varmı bi bilginiz
  • YOK ARTIK YA SUUDİ ARABİSTAN LİGİ VAR TÜRKİYE LİGİ YOK HA!

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.