Şimdi Ara

fifa 2011 manager modda saçmalık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fifa 11 manager oynuyorum bazen takımda kırmızı kart cezalısı olduğu zaman falan next match dediğinizde bi uyarı çıkıyor ve bir sonraki maça tam kadro çıkamıyorsun falan filan diyor ve sizi team managera gönderiyor ordan kırmızı kart cezalısı oyuncuyu yedeklere bile almadan çıkarmanız gerekiyor, ama bende bazen yine böyle diyor ve bende team managera gdiyorum bakıyorum hiç kırmızı kart cezalısı oyuncu yok ne ilk 11 de ne de yedekler arasında ben herşeye rağmen bütün sarı kartlı olanları çıkartıyorum yedeklerdende sarı kartı olanları ilk 18 e bile almıyorum, yani ilk 18 tertemiz yapıyorum, buna rağmen beni yine team managera gönderiyor maçı yapamıyorum, bu konuda bi fikri olan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: fetiloji

fifa 11 manager oynuyorum bazen takımda kırmızı kart cezalısı olduğu zaman falan next match dediğinizde bi uyarı çıkıyor ve bir sonraki maça tam kadro çıkamıyorsun falan filan diyor ve sizi team managera gönderiyor ordan kırmızı kart cezalısı oyuncuyu yedeklere bile almadan çıkarmanız gerekiyor, ama bende bazen yine böyle diyor ve bende team managera gdiyorum bakıyorum hiç kırmızı kart cezalısı oyuncu yok ne ilk 11 de ne de yedekler arasında ben herşeye rağmen bütün sarı kartlı olanları çıkartıyorum yedeklerdende sarı kartı olanları ilk 18 e bile almıyorum, yani ilk 18 tertemiz yapıyorum, buna rağmen beni yine team managera gönderiyor maçı yapamıyorum, bu konuda bi fikri olan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler...

Öyle olduğunda Yardımcı menajeri on yap sorun ortadan kalkar ;)

• teşekkürler jelmander dediğin gibi yaptım ve sorun ortadan kalktı, sırf sinirimden artık ne olursa olsun deyip oynattım ve 3-0 mağlup olup elenmiştim bir önceki sezon şampiyonlar liginden, tekrardan teşekkürler...
  • quote:

teşekkürler jelmander dediğin gibi yaptım ve sorun ortadan kalktı, sırf sinirimden artık ne olursa olsun deyip oynattım ve 3-0 mağlup olup elenmiştim bir önceki sezon şampiyonlar liginden, tekrardan teşekkürler...

aynısı benimde başıma gelmişti iyi sövmüştüm
  • quote:

teşekkürler jelmander dediğin gibi yaptım ve sorun ortadan kalktı, sırf sinirimden artık ne olursa olsun deyip oynattım ve 3-0 mağlup olup elenmiştim bir önceki sezon şampiyonlar liginden, tekrardan teşekkürler...

Rica ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.