F

Onbaşı
24 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Herkese merhaba. Airfel marka 12000’lik klima aldım montaja gelen servis evde hazır olan sisteme baktılar bakır borular 18000 lik klima içinmiş, dönüştürüp takalım dediler çünkü mutfakta dışarı çıkış için pek bir alternatif yoktu bende tamam dedim. Boruyu dönüştürüp vakumlayıp taktıklar. Bu şekilde oluraa ısıtma ve soğutmada herhangi bir problem yaşar mıyım? Servisçiler doğal olarak sıkıntı olmaz dediler ama yinede bilen arkadaşlara sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

aslında benim aklımda huawei ascend g7 veya lg g2 vardı ancak mağazaya gittim almaya, casper yeni telefon çıkarmış çok hoşuma gitti tasarım olarak ama bir türlü karar veremedim, sizce hangisini almalıyım, yardımcı olursanız çok sevinirim veya 1000-1300 arası önerebileceğiniz başka telefonlar var mıdır, şimdiden teşekkür ediyorum ilgilenen arkadaşlara...
merhabalar arkadaşlar, biz öğretmenler günü için bir klip hazırladık okulumuzda, 50-60 tane vidyodan parçaları kestik birleştirdik çok güzel oldu ancak render as deyip ordan aviyi falan seçip kaydet deyince sadece ilk vidyoyu kaydediyor gerisi yalan oluyor, bir çok kez renderladım ama hala sadece ilk vidyoyu alıyor, yardımcı olursanız seviniriz, teşekkürler...
Merhabalar arkadaşlar, ben arabamı sattım model yükseltmek için, ama 3 haftadır pek bişey bulamadım, daha doğrusu karar veremedim bir türlü, o nedenle sizlerin yardımını istiyorum arabalar hakkında pek bişeyden anlamayan birisi olarak :)

Öncelikle ben yılda en fazla 15000 km yol yapıyorum ve şehir içi kullanımım daha çok oluyor, genelde baktığım araba opel astra 1.3 cdti enjoy modeli, bir kaç tane buldum ancak onlarında genelde kilometreleri hep yüksek, bulduklarımın arasında en iyisi aşağıya linkini yapıştırdığım araç

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/4447241

bunun gibi ya da buna benzer araçları alınırmı, illa bu olacak diye bir kaide yok tabi :D

Sizce bu araç bu fiyata alınırmı, ya da ben yılda 15 Bin km yapan birisi olarak dizel tercih etmelimiyim, yoksa benzin/lpg'li araç mı tercih etmeliyim, hangisi benim için daha avantajlı olur, ve dizel araç alırken illa 100 Binden yukarı olmasın diyorlar, ama 2. el dizel araçların içinde de 100Bin den aşağı pek araç yok, ne yapacağım bir türlü anlamadım, bu kadar zor olduğunu bilseydim hiç satmazdım arabamı :D

Yardımlarınız bekliyorum, şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...
merhaba arkadaşlar, forumu dolaştım ama benimki gibi bir sorunu olan görmedim :)

benim sorunum hazırda beklet ile ilgili, bilgisayarıma win 7 professional kurdum, her zaman hazırda bekleti kullanırdım yani bilgisayarın kapağını kapattığımda hazırda bekletsin istiyorum, bütün ayarları yaptım, ama malesef hazırda bekletmek yerine ekranı kapatıyor, herhangi birşeye dokunduğumda da kullanıcı değiştirme ekranı geliyor, yani bilgisayarı kapatmıyor, bu sadece kapağı kapattığımda olmuyor, herhangi bir yerden hazırda beklet komutun verdiğimde de aynı şekilde işlem yapıyor bilgisayar, bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler...
fifa 11 manager oynuyorum bazen takımda kırmızı kart cezalısı olduğu zaman falan next match dediğinizde bi uyarı çıkıyor ve bir sonraki maça tam kadro çıkamıyorsun falan filan diyor ve sizi team managera gönderiyor ordan kırmızı kart cezalısı oyuncuyu yedeklere bile almadan çıkarmanız gerekiyor, ama bende bazen yine böyle diyor ve bende team managera gdiyorum bakıyorum hiç kırmızı kart cezalısı oyuncu yok ne ilk 11 de ne de yedekler arasında ben herşeye rağmen bütün sarı kartlı olanları çıkartıyorum yedeklerdende sarı kartı olanları ilk 18 e bile almıyorum, yani ilk 18 tertemiz yapıyorum, buna rağmen beni yine team managera gönderiyor maçı yapamıyorum, bu konuda bi fikri olan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler...
arkadaşlar oyunu açıyorum CAMPAIGN bölümüne giriyorum başlıyorum ilk training bölümünü geçip 60-70 metre sizi biyere gönderiyor ortan pit yazan yere girip oyunu kaydedince herşey kararıyo siyah bi ekran geliyor ve ortasında şöyle bir yazı

SaveDevice_PC-TempSaveGame: cannot open file for saving

aynen bu yazdığım şekilde çıkıyor
neden böyle bi hata veriyor anlamadım oyun kaydetmesiyle ilgili bişey ama çözemedim problemi
yardımcı olursanız sevinirim
hata resminin linki aşağıdadır
zaman ayırdığnıız için teşekkürler

http://img339.imageshack.us/i/adszql.jpg/

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 18
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.781 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El Araç / Oto İlanları ve Her Türlü Oto Ekipmanları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.