Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir sürü video izledim kafam çorba oldu :) Popüler yabancı fifa kanallarını da izledim, onlarda tuşlarla gösterek anlatıyor. Emre'nin videoları izliyorum, çok basitmiş gibi gösteriyor ama biz yaparken olmuyor. Antrenmanda hareketleri deniyorum ama maçta hem ping sorunu hem de alışık olmadığımızdan uygun zamanda kullanamıyoruz. Şut fake yapıyorum şut çekiyor. Hızlı hareketleri algılamıyor pek, pingim 200 civarlarında onun için pek hareket yapmadan L1 e basılı tutup basit yürüyüşlerle çalım atmaya çalışıyorum ya da tam yuvarlak yapıyorum ne tarafa doğru gitmek istiyorsam o tarafa doğru.
    Gönderdiğin videoyu da izlemiştim ama tekrar izleyeyim. İyi adamlarla gol atmak kolay ama benim gold kartlarla gol atmak zor baya. Trossard falan aldım ama sol kanatta pek tatmin olmadım. Perez sağ kanatta çok iyi ama ters ayağı çok iyi değil, hareketler yaparak çok iyi geliyorum çizgiye ama son pası verirken hep rakibe gidiyor. Çizgiden içeri doğru çevirirken sert pas veremiyorum. Kobemir'in videolarda tuşları gösteriyor. Bazılarında Şuttan sonra R2, bazen aynı anda basıyor net goller oluyor neyi yanlış yapıyoruz bilmiyorum. Serbest antrenmanda Aubameyangla deniyorum ama hep kaleci kurtarıyor. Açıyı bulunca atıyorum tabi de bakıyorum adam çaprazdan uzak köşeye güzel goller atıyor ben atınca hafif gidip kaleci kurtarıyor. Yada falso alıp yandan dışarı gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nikefootball -- 1 Haziran 2020; 9:53:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nikefootball

bir sürü video izledim kafam çorba oldu :) Popüler yabancı fifa kanallarını da izledim, onlarda tuşlarla gösterek anlatıyor. Emre'nin videoları izliyorum, çok basitmiş gibi gösteriyor ama biz yaparken olmuyor. Antrenmanda hareketleri deniyorum ama maçta hem ping sorunu hem de alışık olmadığımızdan uygun zamanda kullanamıyoruz. Şut fake yapıyorum şut çekiyor. Hızlı hareketleri algılamıyor pek, pingim 200 civarlarında onun için pek hareket yapmadan L1 e basılı tutup basit yürüyüşlerle çalım atmaya çalışıyorum ya da tam yuvarlak yapıyorum ne tarafa doğru gitmek istiyorsam o tarafa doğru.
    Gönderdiğin videoyu da izlemiştim ama tekrar izleyeyim. İyi adamlarla gol atmak kolay ama benim gold kartlarla gol atmak zor baya. Trossard falan aldım ama sol kanatta pek tatmin olmadım. Perez sağ kanatta çok iyi ama ters ayağı çok iyi değil, hareketler yaparak çok iyi geliyorum çizgiye ama son pası verirken hep rakibe gidiyor. Çizgiden içeri doğru çevirirken sert pas veremiyorum. Kobemir'in videolarda tuşları gösteriyor. Bazılarında Şuttan sonra R2, bazen aynı anda basıyor net goller oluyor neyi yanlış yapıyoruz bilmiyorum. Serbest antrenmanda Aubameyangla deniyorum ama hep kaleci kurtarıyor. Açıyı bulunca atıyorum tabi de bakıyorum adam çaprazdan uzak köşeye güzel goller atıyor ben atınca hafif gidip kaleci kurtarıyor. Yada falso alıp yandan dışarı gidiyor.
    Ping büyük sıkıntı hocam, ben 60 ping ile rahat oynarken bazen 80'leri geçince kanser oluyorum. Sadece iyi adamlar olarak düşünmeyin, elinizdeki Aubameyang da iyidir 100 Maçtır Neymar ile oynuyorum, ilk kez dün Neymar plaseleriyle gol atmayı öğrendim. Kaleyi 45 derece açıyla görmesi yetiyor. Ama sizde o ping olduğu sürece oyundan keyif alamamanız çok normal.

• Bir de ping sabit değil bende. Mesela bakıyorum adamın ping 47 ama hiç oynamıyor. Ben açıyorum önce 80 gösteriyor sonra 150, sonra 200 yani sabit durmuyor. Bazen maça fırtına gibi başlıyorum sonra birden takım değişiyor etrafını dönemiyor. Squat Battle oynayım diyorum bazen ama online için aldım bu oyunu. İnternet alternatiflerini denedim Superonline ADSL 10 mbit alırsınız dedi, ttnette daha önce 16 mbitlik pakette 3-4 mbit ancak alıyordum. Yerel bir internet kullanıyorum dışarıya bir cihaz yerleştirerek local bir yerden sinyal alıyor 14mbit download, 2mbit upload, hiç kesinti yok ama pingi sıkıntı. Vdsl olsa bile iyi. Gerçi Superonline Superboxtan bile hız olarak çok iyi olsa da ping olarak şikayetçiler. Superonline fiberden başka çare yok, ama evimiz 3 katlı çift daire, 25 daireden aşağı vermiyorlar sanırım.
  • quote:

Bir de ping sabit değil bende. Mesela bakıyorum adamın ping 47 ama hiç oynamıyor. Ben açıyorum önce 80 gösteriyor sonra 150, sonra 200 yani sabit durmuyor. Bazen maça fırtına gibi başlıyorum sonra birden takım değişiyor etrafını dönemiyor. Squat Battle oynayım diyorum bazen ama online için aldım bu oyunu. İnternet alternatiflerini denedim Superonline ADSL 10 mbit alırsınız dedi, ttnette daha önce 16 mbitlik pakette 3-4 mbit ancak alıyordum. Yerel bir internet kullanıyorum dışarıya bir cihaz yerleştirerek local bir yerden sinyal alıyor 14mbit download, 2mbit upload, hiç kesinti yok ama pingi sıkıntı. Vdsl olsa bile iyi. Gerçi Superonline Superboxtan bile hız olarak çok iyi olsa da ping olarak şikayetçiler. Superonline fiberden başka çare yok, ama evimiz 3 katlı çift daire, 25 daireden aşağı vermiyorlar sanırım.
    Ben son iki yıldır superonline vdsl kullanıyorum memnunum açıkçası hizmetinden. BfV te 60 clvarı ping alıyorum.

Bu arada Fifa20 de pingimizi görebildiğimiz bir yer mi var benim bilmediğim? Benimde bazen çok ağırlaşıyor oyun, bende kontrol ederim iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rivals oyununa girerken çıkıyor ama pc den sorgulamak için
    cmd ekranına girip

ping easo.ea.com yazabilirsiniz

Ea sunucuları da sıkıntı. Cs Go da 68-70 ping alıyorum ama Fifa'da 150-200 bazen 300

FIFA 20 [PC ANA KONU]
  • nikefootball N kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler deneyeceğim

• geçen hafta xbox kolunu 600'le almıştım, keşke 2 ay önce sarsaydım Fifa'ya diyordum 400 TL'ymiş kol. 890 TL'ye çıkmış. Feci zam gelmiş.
  • Yeni nesille birlikte FIFA 21 ve serinin ileride çıkacak oyunlarında çok büyük bir sistem gereksinimi artışı bekliyor musunuz? GTX 1650, i5 9300H ve 16BG RAM çok rahat yeterli olur mu sizce?
  • Bloo. kullanıcısına yanıt
    Rahatlıkla yeter bence. Ben 1050m ile rahat oynayacağımı düşünüyorum
  • Fransa ligi oyuncuları ile gol ve assist yapıp maçı kazan 2 tane kaldı.
    Maç kazanıyorum gol yada asisst yapamıyorum yada maç kazanamıyorum. Seviye 5 ten aşağı düşecem bilerek.
    Adamlarla gol atacam diye karşı karşıya atmıyorum geri gidiyorum böyle olunca da maç kazanamıyorum.
    :D

Ps te olsa msj atıp yazışıyorsun rakibinle bizde öyle şeyler yok sanırım.
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt
    hocam ps4 konusunda divison 4'ten 10'a düşüren adam var kendini düşüverin bir iki lig bir şey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Fransa ligi oyuncuları ile gol ve assist yapıp maçı kazan 2 tane kaldı.
    Maç kazanıyorum gol yada asisst yapamıyorum yada maç kazanamıyorum. Seviye 5 ten aşağı düşecem bilerek.
    Adamlarla gol atacam diye karşı karşıya atmıyorum geri gidiyorum böyle olunca da maç kazanamıyorum.
    :D

Ps te olsa msj atıp yazışıyorsun rakibinle bizde öyle şeyler yok sanırım.
    aynen reis atom söylemiş bilerek div düş, ben o şekilde yaptım gerek yok yani kanser olmaya görev yapcam diye, zaten haftaya hangi div de girdiysen o rankın ödüllerini alıyosun yine.

ben 9a kadar düşürdüm kendimi, seriden görevi yapıp şuan 6ya çıktım, nerdeyse 7-8 maçta bir kondisyon basıyorum seriden dc atıyor adamlar zaten düşük ranktakiler
  • Division düşmek için maça girip çıkıyor musunuz? Bazen rakip çok dandik geliyor gol armağan edip çıkıyor. Ben de sebebini sorguluyordum.
    Anlaşıldı. :D

Sağolun.

Bu arada Nani aldım bedavaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensar77 -- 2 Haziran 2020; 14:38:11 >
  • Zaten en çok 8'e çıktım :D 9'a düştükten sonra görevleri yapamayınca 0 puana düşürdüm kendimi.
  • kondisyona çok para gidiyor ben 3 maçta 80'ne düşünce kondisyon basıyorum. Normal takımım Premier Lig, şimdi alternatif olarak Seri A takımı kurdum 82 ratingli. Elimde vardı zaten baya italya liginden oyuncu, 2-3 takviye yaptım. Bu takımla Squat Battle a girip hem o görevleri yapıcam hem de yedekler ve kadroda bulunan as kadro oyuncularımın kondisyonlarını toparlamalarını sağlayacağım. Gir çık yaptım ama yemedi. Sanırım maçı tamamlamak gerekiyor kondisyonlarını doldurmaları için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Division düşmek için maça girip çıkıyor musunuz? Bazen rakip çok dandik geliyor gol armağan edip çıkıyor. Ben de sebebini sorguluyordum.
    Anlaşıldı. :D

Sağolun.

Bu arada Nani aldım bedavaya.
    ben sonradan soktum memnun kaldım sprint hızı hiç 83 gibi değil gayet iyi geldi bana, hızlanmadan ötürü sanırım. sende memnun kalırsın umarım.

@nikefootball transfer kar listemde haftalıkta coinsi kırmış gibi gözüküyorsun oysa ki bırak bu cimriliği :D

rivals çok önemli değil ya bende wl de 2 maçta bir basıyorum rivalste 3-4 maçta bir ama dün baktım kulüpte çok değerli satılamaz oyuncularım var onlardan 2. bi kadro yaptım her maç 99 fit başlıyorlar, sb de de yapabilirsin aynı taktiği ama sb sıkıcı geliyor bana mecbur kalmadıkça girmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

ben sonradan soktum memnun kaldım sprint hızı hiç 83 gibi değil gayet iyi geldi bana, hızlanmadan ötürü sanırım. sende memnun kalırsın umarım.

@nikefootball transfer kar listemde haftalıkta coinsi kırmış gibi gözüküyorsun oysa ki bırak bu cimriliği :D

rivals çok önemli değil ya bende wl de 2 maçta bir basıyorum rivalste 3-4 maçta bir ama dün baktım kulüpte çok değerli satılamaz oyuncularım var onlardan 2. bi kadro yaptım her maç 99 fit başlıyorlar, sb de de yapabilirsin aynı taktiği ama sb sıkıcı geliyor bana mecbur kalmadıkça girmiyorum

Alıntıları Göster
    35k param var kadromda 250-300k değerinde nereye gidiyor bu satıştan karlar bende anlamıyorum :) paket açılımına zamanında 200-250k harcadım, sbc lere de baya harcamışımdır hiç birinden bir şey çıkmadı. Gold kadro ile yola devam. De Bruyne'u aldım en son 50k'ya. 2. yarıda bazen Lukaku'yu sokuyorum kimya açısından iyi oluyor Trossard ile birlikte ama beklediğim etkiyi yapmadı Lukaku, Aubameyang ile devam. Trossard da çok açıkta kalıyor. İçe kat et desemde dengesiz.. Bir de bazı oyuncuların hızı 90 küsür görünüyor ama topla çok yavaşlar. Yani hıza aldanmamak lazım.

• quote:

35k param var kadromda 250-300k değerinde nereye gidiyor bu satıştan karlar bende anlamıyorum :) paket açılımına zamanında 200-250k harcadım, sbc lere de baya harcamışımdır hiç birinden bir şey çıkmadı. Gold kadro ile yola devam. De Bruyne'u aldım en son 50k'ya. 2. yarıda bazen Lukaku'yu sokuyorum kimya açısından iyi oluyor Trossard ile birlikte ama beklediğim etkiyi yapmadı Lukaku, Aubameyang ile devam. Trossard da çok açıkta kalıyor. İçe kat et desemde dengesiz.. Bir de bazı oyuncuların hızı 90 küsür görünüyor ama topla çok yavaşlar. Yani hıza aldanmamak lazım.

Alıntıları Göster
    kesinlikle kağıt üstünde gözükeni yansıtamayan oyuncu çok fazla oyun içinde, trossard kullanmadım ama baya zaman 89 politano kullandım, hala iş görür uğraşmak istersen yap onun görevlerini. 87 yaparsan 89 luk görevleri açılacak 89 yapma görevleri daha basit, sonra 87lik olanı da sbc de kullanırsın :D

hız olarak sanırım hızlanma ve dripling çok farklı hissettiriyor bunlara dikkat etmek gerek, meselahttps://www.futbin.com/20/player/48419/nani sprint hızı 83 hızlanma 97 dripling 99, maç içinde ronaldo gibi koşuyor.

coins konusunda ise şuan walkout çıkartsan para etmiyor adam gibi bişi çıkartmadığın sürece, piyasa iyice dip yaptı bu yeni başlayan birileri için hem iyi hem kötü oluyor. ben ocak ayında başladığımda en kötü 89luk walkout 70-80k para ediyodu.

ben coins harcayıp paket açmıyorum hiç, çıkmıyor çünkü bişi, bu sene ne düşürdüysem sbc paketlerinden düşürdüm. kondisyon kartı almam lazım ama 1100e bile kapış kapış gidiyor şöyle 750-800e düşürtcek bir etkinlik gelirse baya yüklü stoklamayı düşünüyorum oyun sonuna kadar götürecek şekilde.

• Bende acı tecrübe ettim ama birinden oblak çıktı onu 125k ya sattım. Satabilmek güzel ama şans lazım. Geçenlerde İtalya sbc leri için rotasyonda oynattigim oyuncuları, 3-4 tane special kartı verdim karşılığında 2 tane handanovic çıktı birini bedavaya gitmesin diye başka sbc de degerlendireyim dedim onun içinde ayrı oyuncular almam gerekti zararlı çıktım. Şimdi kadromu nasıl gelistirebilirim bilmiyorum. İngiltere için pek sbc yok. Olanlarda pahalı. Lucas moura paketini yapmak 1.2 milyon coine denk geliyor. Nani'yi alsam da ikinci yarı oyuna sokarsam 5 kimya ile oynayacak. Bu hem onu hem yanındakileri baya etkiliyor. Açıkçası kadroya uymayanları pek yapasim gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nikefootball -- 2 Haziran 2020; 17:56:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fifa 21 ne zaman çıkacak ? Fifa 20 130 tl ye alınır mı şuan ?

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.