Şimdi Ara

FIFA 20 Cdkeys-Bilgilendirme Uygun Siteler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
7.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar acaba kadro güncellemesi nezaman gelir kariyer oynıcam kadrolar eski tadı olmuyor
  • arkadaşlar ağa bağlanamıyorum başka var mı bu sorunu yaşayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdoan

Sildim yükledim ama tekrar geldi hata

Alıntıları Göster
    Bu lanet olası hata öyle bi hataymış ki kaç gündür araştırmadığım bakmadığım forum, site, yer v.s. kalmadı. 5-6 kez EA live chatten konuştuğum insanlarda sorun karşısında çözüm için ne dediyse hangi çözüm yolunu sundularsa da maalesef yine olmadıydı ta ki aklıma en son çare pc ye format atmak gelmesi dışında. Biraz meşakkatli olsa da çok şükür formattan sonra sıkıntı tamamen çözülmüş oldu. Bu post da burada dursun en azından olur da aynı sorunla karşılaşan biri olursa dua eder.

• Fifa fut tamamen para kazanmak üzere kurulmuş birşey. Normal online sezon oynayın, paranız cebinizde kalsın. Bende fifa 17 de biraz para harcayıp takım kurdum, ee seneye sıfırlanıyor. Tekrar para harca. O yüzden sadece normal sezon oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tst-

Çoğu VPN programı banlanmış durumda, çalışan bir tane buldum.

360 liraya EA ACCESS PREMIER ALMAK İÇİN;
    https://hidemy.name/en/demo/ adresinden bir adet demo VPN hesabı kapıyoruz.

Programı indiriyoruz, server olarak UKRAYNA 2'yi seçiyoruz. (1 banlı)

Bilgisayara res atıyoruz.

Origin'i başlatmıyoruz, VPN'i açıyoruz.

VPN bağlandıktan sonra Origin Access kısmından 4000 ruble (361 TL) karşılığında premierimizi yapıştırıyoruz. Kolay gelsin.

Alıntıları Göster
    Hocam iyi akşamlar ben bu yöntemde sorun yaşıyorum nasıl çözebilirim pc yi resetleyip vpn açtıktan sonra origini açınca bana ülke seçin diyor orda ukrayna yok ve başka ülke seçince euro olarak gözüküyor

EDİT: Evet arkadaşlar sorunu mobil cihazda touchvpn indirim origin sitesi üzerinden telefondna alarak çözdüm 1 yıllık üyelik 360 tl ye geldi ama bakalım 1--2 hafta sonra ban yeyip para iadesi olacak mı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MücahitBayram55 -- 12 Ekim 2019; 0:27:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MücahitBayram55

Hocam iyi akşamlar ben bu yöntemde sorun yaşıyorum nasıl çözebilirim pc yi resetleyip vpn açtıktan sonra origini açınca bana ülke seçin diyor orda ukrayna yok ve başka ülke seçince euro olarak gözüküyor

EDİT: Evet arkadaşlar sorunu mobil cihazda touchvpn indirim origin sitesi üzerinden telefondna alarak çözdüm 1 yıllık üyelik 360 tl ye geldi ama bakalım 1--2 hafta sonra ban yeyip para iadesi olacak mı :D

Alıntıları Göster
    Dediğim VPN ile yapsaydınız sorun olmazdı. İnşallah sorun olmaz merak etmeyin, benim 23 gün oldu taş gibi hâlâ. Daha önce 2 yıl bu şekilde kullanmıştım zaten.

• hocam dediğiniz yöntemde yazdığım gibi ülke seçme ekranı geliyor originde ve ukrayna yok rusya yok para birimi hep euro olan ülkeleri gösteriyor sorunu çözememiştim.
  • Online da lag sorunu yaşayan yok mu? Oyunu bildiğin 1-2 saniye laglı oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar Turkiyeden hic vpn falan olmadan nasil alabilirim oyunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar black friday ayağına en uygun kaça alabilirim pc için key?
  • https://www.cdkeys.com/pc/games/fifa-20-pc-origin-cd-key

bu sitedeki sürümde türkçe dil desteği var mı arkadaşlar? fiyatı 190 a geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: to9y

https://www.cdkeys.com/pc/games/fifa-20-pc-origin-cd-key

bu sitedeki sürümde türkçe dil desteği var mı arkadaşlar? fiyatı 190 a geliyor
    Region: Worldwide

vardır yüksek ihtimal orada desteklenen dillere genelde turkish yazmıyolar
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    aldım hocam var türkçe dil desteği
  • quote:

Orijinalden alıntı: to9y

aldım hocam var türkçe dil desteği
    iyi oyunlar hocam gene uyguna gelmiş piyasaya göre
    teşekkürler hocam şu an originde başlamış indirimler ama pek inmemiş fiyatlar uyguna geldi dediğiniz gibi
  • Arkadaşlar FİFA 20'de savunma yaparken rakip oyuncu benim oyuncunun yanından geçip gidiyor bizim oyuncu basmıyor bile baskı yok arada Kare ile alıyorum oda zor .
    Eski savunma/taktiksel savunma ikisinide yaptım aynı fark yok maalesef savunmayı otomatik nasıl yapacağım ?
  • selamlar, pc de hala hile olayı devam ediyor mu?

edit : oyuncu kalmadı galiba pc de oynayan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 7 Aralık 2019; 18:46:25 >
    haftasonu liginde denk gelmedim. Ama kesinlikle hileciler var. Sqquad Battles'da o kadar yüksek puan yapılması mümkün değil. Ps4 ve xbox en iyi oyunculara baktığında anlıyorsun zaten. Puan farkı dağlar kadar. PC'de herkes mükemmel oynamış.
    Onun dışında drafta girdğimde de hileciler çıkıyor karşıma. Eskiden gol atar çıkarlardı,artık ona da tenezzül etmiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.