Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son günlerde online oyuna giriyorum oynamaya başlıyorum bir dakika sonra atıyor ve hata mesajı veriyor. Sebebi ne olabilir?
    /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 19 Pri hak satılıktır. Fiyat 50 lira. İlgilenenler pm atabilir
  • /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

• Arkadaşlar merhaba, online oynamak istediğimde ea shield açılmasına 5 gün var diyor ve kapalı sizde de böyle mi? İyi forumlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Valla görünen o ki oyunu gene aralık sonunda yarı fiyata düşünce kardeşlikle alacağız. Yani çıkar çıkmaz almayı gerektirecek bırakın yenilik olmasını eksiklikler de çok gibi bu sene..

Kariyer moda gelen özellikler açıkcası beni hiç etkilemedi çünkü asıl problem cpu yapay zeka sorunu düzeldi mi ? yani oyuncu satan takımlar o oyuncunun açığını kapatmaya çalışacak mı yoksa onun 70 overalli yedeğini mi koyacak yerine.. Yada kiralık sözleşmesi biten oyuncuların istisnasız tamamı sözleşmeleri bittikten sonra klüplerinin kadro çöplüğüne mi geri dönecekler ? Yani kariyer mod 1-2 sezondan sonra devam cazipliğini koruyacak mı yoksa her sene olduğu gibi biz hariç diğer klüpler sapıtacak mı ? işte bunlara çözüm olmadığı müddetce o yenilik adı altındaki özelliklerin fasa fiso olduğunu zaten kariyerci fifacılar çok iyi biliyor.. Yani sonuçta aynı motor olduğuna göre herşey aynı, gene ufak tefek göz boyamaya yönelik sözde yenilikler olsa dahi beklentiye girmek saflık olur...

bu sene görünen o ki yeni lig ve milli takım eklenmeyecek. milli takımların gene önceki senelerde olduğu gibi yarısının formaları lisanssız olacak.. Onca kazanca rağmen juventus, river plate, boca juniors, brezilyanın ligi, milli takımları gibi jeneriklik takımların lisanslarının kaptırılmasına göz yumuldu...

oynanabilirlik gene demoda simülasyona yakın olacak ve sınıfı geçecek böylece simülasyona önem veren kesim tavlanacak. Ana oyun çıkınca gene oyun zaten çantada keklik olan FUT'çular için hızlandırılacak, bol momentumlu arcade bir oyuna dönüşecek... Bunu söylememe gerek yoktu aslında ama genede yazmadan edemedim... :)

Yani adı sözde fifa 20 olan oyun gene fut 20 olarak karşımıza çıkacak.. Böyle devam ettiği müddetçede mantık gene aralık sonu yılbaşı indirimi ile alınması gerektiğini bize gayet güzel izah ediyor...:)

• Bu Sturridge hangi takımda bulamadım Liverpoolda değil

• Fifa 19'a kadro guncellemesi gelir mi?Gelmeyecekse kolları sıvayalım

• Zangieff kullanıcısına yanıt
    gelmeyecek hocam
  • Arkadaşlar selam. Malum 2 hafta sonra yeni sezona başlıyoruz.

Sezon sonu 3-5 milyonluk kadrolara rağmen 1-2 milyon coinsi fazla olan arkadaşlar.

Tavsiyelerinz neler ?

Sbc mi ? Ticaret mi ?

Bir kadro hedefledim kendime, bu sene düzgün bir kadrom olsun istiyorum.

• Arkadaşlar elimde fifa 19 bundle beraber gelen bazı kodlar var sanırım pack gibi şeyler veriyor tam anlamadım bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar,

bu akşam dostluk maçı yapcak takımlar var mı biz gerçi 7-8 aydır girmiyoruz akşam öyle oynayalım dedik pro club.
  • Ortak sezon(2x2) oynamayı seven arkadaşlar beni ekleyin olur mu, vakit buldukça oynarız. Tekil oynamaktansa mikrofonu açıp birlikte birşeyler başarmak daha güzel geliyor

psn: caghanahmet
  • O konuda çok haklısın sırf kariyer için oynuyorum, ama büyük takımların çoğu küme düşüyor bu da oyundan soğumaya yetiyor... En son Premier Ligi oynuyordum, Watford’la Bournemouth’la şampiyonluk mücadelesi veriyorum Chelsea, Manchester vb takımlar kümede kalma mücadelesi veriyordu. İyice soğudum oyundan... Fifa 16’da öyle miydi hatırlamıyorum Ona dönmeyi düşünüyorum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: onrzr

O konuda çok haklısın sırf kariyer için oynuyorum, ama büyük takımların çoğu küme düşüyor bu da oyundan soğumaya yetiyor... En son Premier Ligi oynuyordum, Watford’la Bournemouth’la şampiyonluk mücadelesi veriyorum Chelsea, Manchester vb takımlar kümede kalma mücadelesi veriyordu. İyice soğudum oyundan... Fifa 16’da öyle miydi hatırlamıyorum Ona dönmeyi düşünüyorum açıkçası.
    Fifa 18 de sevilla valencia atm küme düşüyordu mesela ben denenelim Barcelona alıyordum bir birde premier ligde Liverpool bu takımlar mesela düşmelerine rağmen bana kök söktürmüştü nasılsa mesela sevilla ile deplasmanda 0-0 kendi sahamda 9 kişi kalarak 2-4 yenilmiştim bu takımlar o eforla nasıl düştü ilginç yada oyunun karakteristiği buydu bilemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar şuan bende Narita'nın bir kolu var sağ analogu ne yaptıysam çalıştıramadım. Logitech'in veya Xbox'un kollarından alsam bu sorun kesin çözülür mü ? Taktığım gibi sağ analog çalışır, çalım atabilir miyim ?
  • Ps4 kullanıcısıyım.
    Psn adımı değiştirtikten sonra fifa19 girmeden önce "giriş doğrulaması" istiyor.
    ancak Psn hesabımı başkasından satın almıştım. ve o kişiye ulaşma yolum yok.
    Bu konuda çözümü bilen var mı?
    Online hiçbir özellik kullanamıyorum Fifa da malesef.

• Merhaba,

Ps4(FİFA20) Pro liginde bulunan takımımız için,

⭐SOL KANAT (online süresi yüksek)
    ⭐SOL BEK VEYA SAĞ BEK

arayışımız vardır..

➡️Yas ortalaması yüksek, aile ortamını önemseyen bir takımız..
    ➡️yari yolda bırakmayacak arkadaşlarımızı aramaktayız..
    Aramıza katılmak veya takımımızı denemek isteyen arkadaşlar antrenmanımıza misafir olabilirler..
  • Ya bu fifa 19'da kadrolar güncellenmiyor mu? Ne diye aldım ben bu oyunu destek vermeyeceklerse, hazard hala Chelsea'de Falcao yerinde, icardı yerinde anlamadım bu EA'i gitti. İyice vurdum duymaz olmuşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunla alakalı son mesajımı atayım.

Saçma sapan gollerin ve gol buglarını hiç beğenmedim. En çok elit olduğum oyun olmasına rağmen, SENİ HİÇ SEVMEDİM SÜTOĞLAN

• Arkadaşlar fifa 19 online 2v2 atacak arkadaşlar veya pro Clubs oyuncu arayan var ise eklerlerse sevinirim . Nick: GvO-Bal

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.