Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oyunu ilk defa alacak olanlar için ya da daha önce bu bölümü bilmeyenler için bu tarz bir çok video ve bilgi mevcuttur. Ben kendi sliders ayarlarımı maçına göre değiştiriyorum. Örnek olarak ev sahibi M. City olarak Watford ile oynuyorsunuz. Watford'un kusursuz hızlı paslaşmalarının canınızı sıkmaması için ayarlardan cpu'nun pas hatasını arttırıp hızını düşürdüğünüz zaman o maçtan alacağınız keyif 2 katına çıkacaktır. Bu ayarları maça girmeden yaparsanız daha sağlıklı olur ama duruma göre de maç içerisinde kurguyu değiştirmek isteyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 25 Eylül 2018; 15:50:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Beyler net ve kısa bir soru soracağım. Arkadaşımın hesabını ben, benimkini de o ana hesap yaptı kendi psninde. Oyunu hangi hesaptan aldığımızın bir önemi var mı?
    FUT oynuyorsanız var. Hangi hesap satın aldıysa haftalık kartları o hesaba verir sadece.
  • Helal82 H kullanıcısına yanıt
    Bu ayarlar iyi hoş ama ben oyunun orijinalliğinin bozulduğunu düşünüyorum bu şekilde hocam. oyun otomatik bana sunmalı bunu
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    Ar orada yazmıyor ki zaten hocam kütüphaneden girin satın alınanlardan bakın orada yazmıyorsa git miştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Gerçekten ince ayarı tutturduğunuzda zevk veriyor. Zaten bu ayarlar online maçlarda devreye giriyor. Momentum aslında bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helal82

Gerçekten ince ayarı tutturduğunuzda zevk veriyor. Zaten bu ayarlar online maçlarda devreye giriyor. Momentum aslında bu
    Ben sadece beklerin hücuma katılma sıklığını ve kalecilerin kurtarma seviyesini 55 yapıp bırakıyorum. Diğer türlü sanki oynanış bozulacakmış gibi geliyor.
  • Arkadaşım oyunu ön siparişle ultimate sürümünü aldı , bunu benle paylaşabilir mi ? Oynarken vs sıkıntı çıkar mı ? Bir de ona gelen paketler bana gelir mi ? Kardeşlik olayından pek anlamadığım için soruyorum. :)

• Para kasıp godin alıcam bugün 35k civarı bişey. ilerde kesin 100k ları görecektir 90 overal çünkü ne dersiniz hangi oyunculara yatırım yapılmalı
  • Standart sürüm alıp indirmeyi başlatabilen var mı ? Beklenen indirme tarihi bugünü gösteriyor ama hala bir şey yok.

Ayrıca oyunu kardeşlikle aldık aynı anda indirmemiz için bir yol var mı yoksa diğerinin bitene kadar beklemesi mi gerek ?

• Standart sürüm yarın ön yüklemeye açılıyor degil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Helal82

18'de baya denedim ince ayar tutmuyor bir türlü.Reddit'te baya övülen Operation Sports slider ayarında Run Frequency 1/1 ayarlanmış.Saçmalık bana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Standart sürüm yarın ön yüklemeye açılıyor degil mi ?
    Bu gece 12-1 arası başlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: onderizo

Standart sürüm alıp indirmeyi başlatabilen var mı ? Beklenen indirme tarihi bugünü gösteriyor ama hala bir şey yok.

Ayrıca oyunu kardeşlikle aldık aynı anda indirmemiz için bir yol var mı yoksa diğerinin bitene kadar beklemesi mi gerek ?
    26 eylülü gösteriyor gece başlatırsınız

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    O zaman yarın gece de oyuna girebiliriz inş yada persembe gecesi

• Arkadaşlar oyunu ben kutulu tedarik ettim.

Bu AR muhabbeti diyorduk ya dijitaller için oyunun kutulu sürümünde diller Türkçe, İngilizce, Arapça, Rusça ve Lehçe(Polonya Dili) var.

Yani sanırım bu alımları kısıtlamak için olan bir muhabbet ama zaten çoğu kişi bu oyunları İngilizce oynuyabiliyor Dünya'da.

Bilgilendirmek istedim oyun bu arada bandrollü süper lig kapaklı yani fotosunu atmıştım.

AR konusunda muhtemelen bu olabilir bilginiz olsun.
  • Sonbahar aylarını hiç sevmem.
    FIFA ve RDR2 geliyor olmasa ekimin yaklaştığından zerre keyif almazdım.
  • Arkadaşlar oyuna yeni girdim bir kaç SS paylaşayım sizlere.

Oyun size ilk PSG ve Juve ile şampiyonlar ligi finali oynatıyor.

Kareografi beni benden aldı. Fifa gerçekten çıtayı yükseltmiş. Fifa 18.5 demek hakaret olur. Gerçekten fifa boyut atlamış.

Buyrun devamı gelir. :) Görselleri ps üzerinden aldım.

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vio35 -- 25 Eylül 2018; 17:28:43 >

• FIFA 19 en ucuz hangsi Store da ?
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Sonbahar sevilmez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Vio35

Arkadaşlar oyuna yeni girdim bir kaç SS paylaşayım sizlere.

Oyun size ilk PSG ve Juve ile şampiyonlar ligi finali oynatıyor.

Kareografi beni benden aldı. Fifa gerçekten çıtayı yükseltmiş. Fifa 18.5 demek hakaret olur. Gerçekten fifa boyut atlamış.

Buyrun devamı gelir. :) Görselleri ps üzerinden aldım.

cok sonuk kalmis insan azicik ugrasir. Ultimate team yuzunden hep bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 25 Eylül 2018; 17:53:30 >

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.