Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 dil daha download edebiliyoruz biri portekizce digerini unuttum ..fifa 19 sayfasinda point kismindan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

O zaman yarın gece de oyuna girebiliriz inş yada persembe gecesi
    Perşembe gece 12 den sonra kilit kalkıyor yarın gece oynayamayız maalesef

• Oyun bugün öğlen elime geçti. Sadece giriş kısmında oynatilan juve-psg şampiyonlar ligi finali maçını oynayabildim. Demoya göre bi tık daha hızlı geldi. Ayarlardan hızı düşüreceğim, slider ayarlarından da bi ayar çekeceğim her sene olduğu gibi. Ronaldo koreografisi muhteşem olmuş. Akşam oynamaya devam edip yorum yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.axel -- 25 Eylül 2018; 20:19:47 >
  • Simdi on siparisden alsak bu gece indirebilirmiyiz?

• Siparisim az once geldi...

800mb lik bi update var bakalim nasilmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: huso950

Ar orada yazmıyor ki zaten hocam kütüphaneden girin satın alınanlardan bakın orada yazmıyorsa git miştir
    :) oradan baktim zaten gitmis ar yazisi.

• FIFA 19 yayındayım gelin sohbet ederiz oyun hakkında

https://www.twitch.tv/enricoberti0625
  • fiyat düştüğünde alamadık görmemişim şimdi 360 dan almak biraz koyacak ama dayanamıyorum alacağım galiba :)
    birde son zamanlarda oyunlar çıkış yaptıktan sonra fiyatları yükseliyor fifa da yükselecek büyük ihtimalle
  • Ultimate sürümde yazan; 40 adede kadar Jumbo Premium Altın Paketi ne oluyor hemen verdigi bişeymi zaman geçtikçemi veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyro

Ultimate sürümde yazan; 40 adede kadar Jumbo Premium Altın Paketi ne oluyor hemen verdigi bişeymi zaman geçtikçemi veriliyor.
    Haftada 1 sanırım ya da 20 hafta boyunca haftada 2’miydi emin değilim.
  • İndirimli/hatalı fiyattan önce Şampiyonlar ya da Ultimate sürümlerinden herhangi birisini alıp para iadesi bekleyen arkadaşlar, indirimli fiyattan alınmış belirttiğim sürümlerin faturasını göndererek ve biraz da sıkıştırıp, zorlayarak alabilirsiniz. Arkadaşıma Ultimate Sürüm için 200₺ iadesini bugün yaptılar.
  • AİGUN kullanıcısına yanıt
    matt10'un ve topluğun ayarlarını boşverin. ricardo ya da ricario diye bi cocugun slider ayarları var. custom tactic ile bezeyince inanılmaz bir gerçekçilik katıyor. tabii 19 a bir şeyler yapar mı bilmiyorum ?
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    emin olun bu ayarlar orjinaliği falan bozmuyor.

eğer realite takıntısı olan biriyseniz: barcelona ile oynarken karşınıza manyak gibi tiki taka oynayan bi osasuna geldiğinde (maçı kazansanız dahi) cinnet geçiriyor insan.

ben kaç defa gamepad parçalamaya teşebbüs ettim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levi'm

Fark sadece dil paketi olacaktır. Rusca, Arapca ve Türkce dilleri olacaktır. Misal Almanca yer almayacaktır.

Ayrica Bildigim kadariyla fifada zaten onlinede bölge kilidi yok.

Merhaba konuya hakimsizniz umarım,ufak bir derdim var.
    Ben ingiltere hesabımdan alıyorum hep fifayı. Bundan evvel aynı hesap ile almama ragmen türkçe olarak oynadım oyunu fakar bu sene türkçe olarak vermiyor.neden acaba . Yada ben bu oyunu nasıl türkçe oynarım ?
    Bir de gittik ultimate sürümünü aldık:(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyun standart sürüm için gece 12de mi indirmeye açılıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alimnkl -- 25 Eylül 2018; 21:42:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

fiyat düştüğünde alamadık görmemişim şimdi 360 dan almak biraz koyacak ama dayanamıyorum alacağım galiba :)
    birde son zamanlarda oyunlar çıkış yaptıktan sonra fiyatları yükseliyor fifa da yükselecek büyük ihtimalle
    Aynen dostum black friday’e daha çok var ve ileride fiyatların ne olacağı belli değil, bende bu gece alıp indirmeye başlayacağım sanırım.

• Oyun sprint speed 100 yapmis gibi

langirta donmus

nasi oynuyosunuz hala şoklardayim

2 gundur

1 elestri olmaz mi yaaa

way arkadas 2 gunde sinir etti oyun beni

inanilmaz hizli paslar sutlar

sanki slidersta herseyi 100 yapmis gibi

buyuk hayal kirikligi valla

• quote:

Orijinalden alıntı: Alimnkl

Aynen dostum black friday’e daha çok var ve ileride fiyatların ne olacağı belli değil, bende bu gece alıp indirmeye başlayacağım sanırım.

Alıntıları Göster
    aynen hocam mecbur alıyoruz çıkışta diğer oyunlar gibi 450 filan olursa yanarız :)
  • oyun nezaman indirmeye açılıcak 2 gün fln kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

oyun nezaman indirmeye açılıcak 2 gün fln kaldı
    Geri sayım sayacı ne diyor sende ? Orda yazmıyor mu
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.