Şimdi Ara

FIFA 19'da büyük indirim: PS4 fiyatı 209 TL'ye düştü (Güncelleme) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
12.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    3 kişi ile anlaştım bile. 6 tane pm geldi. Birisi de 250 tl teklif etmiş haha oldu bir de zararına satsaydım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman paradan hayır görmezsin umarım.
  • Sony Turkiyenin acil bir bu konuda tweet atmasi lazim. Bu olaydan beri uc tweet attilar hicbiri Fifa 19 ile alakali degil. Butun tweetlerin replylari Fifa 19 ile alakali. 209a alamayan, 359a alip magdur edilen, 209a alip da siparisinin iptal olup olmayacagini bilmeyen bir cok kisi var. Bu fiyat dususu eskilerdeki fiyat hatalarina kiyasla cok fazla kisiyi etkiledi. Sayisiz gazete, haber kanali ve oyun kanalinda Fifa 19'un fiiyati dustu diye haber cikti.

Hurriyet:http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/fifa-19un-turkiye-fiyati-dustu-40953494

Milliyet:http://www.milliyet.com.tr/fifa-19-un-turkiye-fiyati-dustu-oyunhaberleri-haber-2740841

NTV:https://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/fifa-19un-turkiye-fiyatina-indirim-geldi,CS3zn3LOi0G5b7OVicsn6A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 12 Eylül 2018; 22:3:38 >

• berbatine kullanıcısına yanıt
    Kendi paramdan neden hayir gormiyim ya. Elimde 6 tane kaldı bu arada. Elinizi çabuk tutun kapış kapış gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: twitter kullanan insan

Kendi paramdan neden hayir gormiyim ya. Elimde 6 tane kaldı bu arada. Elinizi çabuk tutun kapış kapış gidiyor.
    Senin gibi fırsatçıdan 100 Tl kar ile alacağıma ve seni sevindereceğime 100 TL daha verir PSN den pahalı fiyattan alırım.
  • 2 tane kaldı. Sanırım yarına kalmayacak hesap. 1ini de kendime sakliyim. Son 1

• Fırsatı değerlendirip istediği fiyattan satar. 209 liraya düşmüşken bir kaç tane stoklayıp satmak suç mu yada etik mi değil? Normalde olması gereken fiyat bile 209 değil kaldı ki 2 yıl önce oyunu 120 liraya almıştım çıktığı dönem şimdi oyunu alamaz olduk. Arkadaşı tanımam etmem ama eleştirmeniz gereken arkadaştan ziyade bu fiyatları sunan kurum ve kuruluşlardır. Bu bölüme de ilk defa yorum yapıyorum olumsuz yorumları görünce yazma gereği hissettim.
  • At yalanı diye güzel bir sözümüz var tamda bu tip insanlar için kullanırız.

Ayrıca güzel ve onurlu düşüncenizden ötürü sizi kutluyorum hocam.

Herifin yaptığı ticaret güzel bir şey ama böyle yersizce boş boğazlık yapıp dillendirmesi ve bunun dalgasını geçmesi çok sinir bozucu, umarım herkes sizin gibi düşünür ve böyle pis fırsatçılara daha fazla kazanç sağlamayız.
  • İlk yazdığını ciddi sandım çünkü 1 tane alıp satacak çakal illa ki vardır. Sonra 10 tane aldım diyince trollediğin belli oldu. İmkanın olsa sen 10 tane alıp satarsın, öyle birine benziyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 12 Eylül 2018; 23:21:20 >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    yaparım. ama satarsam da 300den satarım. ben 90 lira kazanırken alan kişi de 60 lira tasarruf eder. kazan-kazan modeli. sonuçta oyunlar ve hesaplar 2. el gidiyor.
  • bugün sony mh ile görüştüm ilgili fiyatın siber saldırı ile alakalı olduğunu belirtti.. yani indirimli fiyat değilmiş.. dün gece bişeyler dönmüş.. bilginize..

• Saldırı olsa daha ciddi bir zarar söz konusu olurdu. Benim düşüncem, çalışanlar yakınlarına avantaj sağlamaları için yaptıkları birşey olsa gerek. Bir süre ucuza verdiler ve kapattılar. Haram zıkkım olsun. Ben aslında bu fiyatı gördüm ancak demo'yu oynamadan almak istemedim. Ürün ortada yok, belki beğenmeyeceğim vs. vs..
  • İyiki bir siber saldırıyı öğrendiler. Herkes başı sıkıştımı siber saldırı diyor. Siber saldırı ise neden sadece fifayı vurdu. 12 saat fifanın güncellemesini yapamadılar mı? 209 tl ye indiren siber saldrıganlar oyunu bedava yapamamış mı? Red Dead Redemption varken neden Fifaya yaptılar. :)

• Evet siber saldiri sadece fifada isledi. Ve sadece 90₺ oyle mi ? Kendi beceriksizliklerini boyle ortuyorlar ne bekliyosunuz bizim hatamiz demelerini mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    hahahhahaha iyi güldüm buna işte o telefonun karşısındaki patik örerken bunu mu uydurabilmiş? siber saldırı olsa adam fifayı niye indirsin? tüm oyunları free yapar 1 günlüğüne dünyaya namı olur. sadece fifayı 209 tl ye indirmek ahmaklık. koca psn yi hackleyeceksin fifayı 209 a indireceksin buna kediler bile güler.
  • Dunden beri hem youtube hem twitter sayfalarina alakasiz alakasiz videolar ve tweetler koyuyorlar. Bakalim ne zaman aciklama yapicaklar. Youtube kanalinda da sacma sapan yorumlari likelamislar Fifa yorumlari one cikmasin diye
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Aynen adam niye fifayla uğraşsın

• Kimsenin senin gibi boş boğazı kıskandığı yok.

Bizim serzenişimiz ulu orta dillendirip yersizce cıvıklık yapman idi.

Yoksa düşündüğün şey ticarettir ve uygundur, lakin ticaretin de bir usulü bir edebi vardır.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.