Şimdi Ara

Fifa 18 Oyundan Atıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
15.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fifa 18 simgesine tıklayıp oyuna girince, Ronaldo ekranından oyun kapanıp masa üstüne atıyor. Sorun ne olabilir acaba?

• aynı benzer bir sorun bende de var.. oyunu başlatınca siyah ekran açılıyor ve tam oyun açılacakken tekrar kapanıyor..
    bu demoya özgü bi sorun mu yoksa full sürümde de aynı sıkıntıyı yaşar mıyız acaba? sistemimde fifa 17 ultra ayarlarda çok rahat çalışıyor
  • Sorun çözebilen var mı?
  • şu lanet sorunu aranızda cözebilen varmı he ?
  • Sorun ekran kartı driver'ının güncel olmamasından kaynaklıymış. Ben güncelledikten sonra sorun kalmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetemin7

Sorun ekran kartı driver'ının güncel olmamasından kaynaklıymış. Ben güncelledikten sonra sorun kalmadı

Sorunsuz olarak kullandığın sürüm hangisi ?
  • Benzer sorun bende de oldu, belgelerimdeki FIFA 18 klasörünü silip oyunu baştan açtım düzeldi. Kayıt dosyalarınız, tuş ayarlarınız gider ona göre :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssavur

Benzer sorun bende de oldu, belgelerimdeki FIFA 18 klasörünü silip oyunu baştan açtım düzeldi. Kayıt dosyalarınız, tuş ayarlarınız gider ona göre :)

bende sildim. düzeldi sonraki girişimde yine attı :)
  • Bendede yeni başladı sorun çok komik paket açarken donuyor ve atıyor ):) var mı çözüm bilen
  • yaw oyunun resmi forum sayfası var girin üyeliğinizi aktifleştrin konu açın, Google translate ss ve video yükleyerek sorunu anlatın yardımcı olsunlar , oyunda hata var ise patch çıkarsınlar..

Yalnız size şunu temin ederim bu oyun oynanmaz çok kötü bir oyun !
  • Evet hata deneme yanılma yoluyla sanırım atı ekran kartı ile ilgili dx11 iken paket açma ekranından açılırken atmıyor fakat dx12 iken atıyor sebebi ve çözümü herhalde ekran kartı son çıkan güncelleme ve bunun tekrar silinip başa dönmesi veya yeni güncelleme çıkana kadar beklemek...

• Bendede yani sorun var cozemedim hala

• kanka ben sorunu çözdüm. ilk yüklediğimde bende de öyle oldu. benim ki kaçak önce onu söyliyim. oyunu yüklerken senden x64 x86 directx virtucal gibi şeyler yüklemeni istiyor. oradaki bütün kutularda tik var. sen o tikleri kaldır ve oyunu öyle yükle %100 oyun açılacaktır. bende de öyle oldu ama ben öyle yapıp yüklediğimde sorun çözüldü
  • arkadaşlar bende yeni yükledim. oyun açtıktan sonra ronaldo hareketleri gösteriyor, sonra tam başlıycakken siyah ekran cıkıp kapanıyor. ne yaptımsa çözemedim. direcktx 12 yüklü. windows 10.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.