Şimdi Ara

fifa 18 kariyer modu sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
9.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar fifa 18 i normal açıp oynadığımda oynıyabiliyorum. ancak kariyer modunda biraz başlayıp ilerledikten sonra resimdeki hatayı alıyorum sebebi ne olabilir. ekran kartı sürücüm güncel ve direxte güncel bu sorunlar karşılaşıp çözen varmı?

fifa 18 kariyer modu sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendoma -- 10 Ekim 2017; 15:18:35 >

• Ekran kartını güncelle
  • güncel ekran kartım ati 6850 1gb ram ddr5 256bit acaba ekran kartından mı?
  • 4 yıla girdim kariyerde hiç bu sorunu yaşamadım.

Oyun orjinal ise;
    \FIFA 18\__Installer içindeki vc2013 vc2015 birde update var onların içinde olan vcredist_x86 ve vcredist_x64 leri bir yükle sene repair vs diye sorarsa da he de.

Benzerini demoda oyuna girmeden önce yaşamıştım bu yöntemle çözmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

4 yıla girdim kariyerde hiç bu sorunu yaşamadım.

Oyun orjinal ise;
    \FIFA 18\__Installer içindeki vc2013 vc2015 birde update var onların içinde olan vcredist_x86 ve vcredist_x64 leri bir yükle sene repair vs diye sorarsa da he de.

Fifada sadece kariyer modu oynuyorum. Efsanevi modda küçük takimlarla oynamayi tercih ediyorum. Ancak cok basit geliyor oyun. Siz nasil bir strateji izliyorsunuz oyunu daha keyifli oynamak icin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jacquer kullanıcısına yanıt
    Hocam Fifa 15 itibaren full offline kişisel kariyer akıyorum
    Genelde sevdiğim kulüpte durup kiralık gidiyorum ilk 3-4 yıl.. Sonra kaptanlığa kadar kulübümde kalıyorum
    İlk 10 yıl oyuncu, sonrası emekli olup teknik direktör oluyorum. (kariyer ömrü malum 15 yıl)
    Arkadaşlar geldimi karşılıklı maç yapıyoruz, pek online ile işim yok, gelen coinleri bir sonraki seneye harcıyorum (ayakkabı, top, klasik takım vs vs açmak için)
    Şampiyonlar ligi, uefa, world cup, euro cup maçlarını her daim efsanevide oynuyorum ki hevesi olsun, diğer lig, kupa vs yi pro da bazen takımla bazen karakterimle oynuyorum.

Bende olay bu

• quote:

Hocam Fifa 15 itibaren full offline kişisel kariyer akıyorum
    Genelde sevdiğim kulüpte durup kiralık gidiyorum ilk 3-4 yıl.. Sonra kaptanlığa kadar kulübümde kalıyorum
    İlk 10 yıl oyuncu, sonrası emekli olup teknik direktör oluyorum. (kariyer ömrü malum 15 yıl)
    Arkadaşlar geldimi karşılıklı maç yapıyoruz, pek online ile işim yok, gelen coinleri bir sonraki seneye harcıyorum (ayakkabı, top, klasik takım vs vs açmak için)
    Şampiyonlar ligi, uefa, world cup, euro cup maçlarını her daim efsanevide oynuyorum ki hevesi olsun, diğer lig, kupa vs yi pro da bazen takımla bazen karakterimle oynuyorum.

Bende olay bu

Hocam o zaman siz oyuncu kariyeri yapıyorsunuz ben direkt kulüp kariyeri yapıyorum. Sizin söylediğiniz yöntemi de deneyeceğim, eğlenceli duruyor. Yalnız bu yıl açılabilir ayakkabı göremedim ben, oyunda kozmetiğe çok önem veriyorum. Patchlerle i gelir yoksa başka bir yolu mu var ?

• jacquer kullanıcısına yanıt
    Genel ağırlık oyuncu kariyeri evet.

Bu yıl sanırsam yoktu ayakkabı paketi. 4-5 forma bir sürü top ve sevinç.. Birde klasik takım adidas takım vs vardı onları açmıştım
  • quote:

4 yıla girdim kariyerde hiç bu sorunu yaşamadım.

Oyun orjinal ise;

hocam hıc sozleşmesi az kalmıs oyuncuyu bedelsız aldınız mı sezon sonunda.
  • Szerkc kullanıcısına yanıt
    Kişisel kariyer yapıyorum hocam, menejerlik değil
  • bende de böyle bir hata var ağlıcam resmen aq 2021e geldim şuna bi çare bulun ya fifa 18 kariyer modu sorunu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.