Şimdi Ara

FİFA 17 Nvdia Ekran Kartı Hataları Çözümü (Kernel hatası,Oyun Yükleme Ekranında Atma) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
25.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sistem bu olduğu halde yükleme ekranında, kısmın da yükleniyor şeklinde kalıyor, yardım edin be beyler YouTube de bir çok sistem benim sistem den daha düşük ama adamlar sorunsuz oynuyor.:// 2 GB ekran kartı var harici 2 GB de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencan000

Sistem bu olduğu halde yükleme ekranında, kısmın da yükleniyor şeklinde kalıyor, yardım edin be beyler YouTube de bir çok sistem benim sistem den daha düşük ama adamlar sorunsuz oynuyor.:// 2 GB ekran kartı var harici 2 GB de var.

Sistem bu arkadaşlar

FİFA 17 Nvdia Ekran Kartı Hataları Çözümü (Kernel hatası,Oyun Yükleme Ekranında Atma)

• olmuyor hepsini yaptım hatta driverları silip yeniden yükledim oyun iyice kasıyor bazı maçlara girerken maç başlamadan önce starta basın yazısı gelmiyo ekran simsiyah oluyo kernel hatası veriyo oyuna girebildiğimde ise 2.yarı oynadıkca yavaştan yavaşlıyor

friendly ve turnua modunda böyle her yolu denedim olmuyor bezdirdi artık

• yav arkadaşlar ne yaptıysam olmadı sorun benım sistemimdemi acaba sistem pek iyi değil
    AMD ATLON II X2 2.80 GHZ
    12GB RAM
    NVİDİA GEFORCE GT420 EKRAN KARTI
    WİNDOWS 10
  • abi bende oyun açılıyor reus loading bitiyor directX funection 1024mb hatası alıyorum her şeyi yaptım bu arada oyun korsan

sistem

ekrankartı filan falan Intel(R) HD Graphics 620

Intel(R) Core(TM) i3-7020U CPU @ 2.30GHz (4 CPUs), ~2.3GHz

ram 4 gb

windows 10

HaTa Bu

FİFA 17 Nvdia Ekran Kartı Hataları Çözümü (Kernel hatası,Oyun Yükleme Ekranında Atma)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.