Şimdi Ara

Fifa 17 Hesap

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Biliyorsunuz her fifada bir konsolda 10 tane hesap acma limiti oluyor . ben kendiminkileri kullandim 8 tane felan acilmasina ihtiyacim var ben size hesap sifre versem direk sadece futa bi girip cikicaksiniz fut kurulmus olucak. Fifa 18 de tekrar sifirlaniyor sıkıntı olmaz yani sizde daha sonra fazla acmak isterseniz . Tanesine 10 tl veriyim en az 2 tane acmak istiyenler pm leyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xbox one ban yemeyelim yada fifa dan?

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Hayir herhangi bi sıkıntıda sadece olayin oldugu hesap kapatilir oda sadece fifa icin. Soyle anlatiyim. Biz hesaplari fifa coins satmak icin aciyoruz. Mesela bizim konsolumuzda 10 hak vardi 9 tane yan hesap 1 tane de kendi ana hesabimiz var coins satisi vs yapmadan oyunumuzu oynuyoruz. Su an mesela kapatilan 8 hesap var bende coins satisi yapildigi icin fakat bunun ayni konsolda olan ana hesabima hicbir etkisi yok. Zaten kapatilan hesaplarda sadece fifaya online erisimi kapatiliyor . Herhangi bi sekilde sizin xbox live erisiminize veya ea sunucularina erisiminize etkisi olmaz.

• Tanesi 15 tl olduu.

• Up

Arkadaslar kendi kullandiginiz hesaba bi engelleme olmaz . Hesap acma hakki her fifa da 10 tane veriliyor konsollarda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.