Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maydanoz

Fifada online season maçları çok yavaş internet sürünüyor lagden oyun oynayamıyorum. Netimde bir problem yok 16 mbit. Ps4 wifi ile bağlanıyor nete. Bir çözümü olan var mı ?

Oynadıgın kişilerin baglantı hızı düşük. Hızı düşük olursa oynama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlindGuardianNN

pyunda Türkçe spiker olayı var mı ?

Yok. Belki seneye olur

• BaŞKumandaN kullanıcısına yanıt
  • maydanoz kullanıcısına yanıt
    Hocam yeri geliyor 50mbit fiberle bile sorun olabiliyor. Sorun ea in dandik sunucularından kaynaklanıyor. Bir de kötü bağlantısı olan rakip geldiyse geçmiş olsun.
    Bu sene fifa 17de hiç olmadığı kadar gecikme, lag , oyundan atma, serverdan düşme sorunları mevcut. Yoğun saatlerde bunu kaldıramayan sunucular var.

Kablosuz bağlanmak büyük sıkıntı ayrıca. Online oynayacağınız zaman mutlaka nete kabloyla bağlanmanızı öneririm. Veriler en sağlıklı olarak kablo yoluyla iletilir, en az kayıpla oynarsınız. %100 çözüm olacağı garanti değil ama en azından sorunu en aza indirir.
  • Oyunun içine etmiş yine EA. EA bunu futbol oyunu olarak satma, geliştirilmiş langırt olarak sat adi şirket

• quote:

Orijinalden alıntı: cimey

donnarumma' ya 28 milyon Euro istiyorlar, ayrıca muslerayla başa baş takasıda kabul etmiyorlar
    :D

ben 12 milyon euroya aldım seçtiğin takım sanırım baya iyi yoksa bu kadar istemez ben beşiktaşla aldım 12 milyona mesela realle istiyorsan 35 bile ister
  • bu arada potansiyelli mohamed elneny tavsiye ediyorum arsenalde güzel oyuncu cdm ve cm olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal_77

sımdılık 6-7 mılyar gıtttı hocam

6-7 milyar mi şimdilik mi

1 yillik oyun için 7 milyar seneye en baştan

• galatasaraya istedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimey

galatasaraya istedim :)

bütçeler aşağı yukarı aynı gs fb bjk hepsine olur bilmiyorum sen ilk sezonda istemedin galiba yoksa bu kadar yüksek olamaz ilk sezonda düşüneceğin kaleci ve forvet olsun benim fikrim angel correa ve donnarumma al yanınada arkadaşların dediği la font olur çünkü sakatlık çok oyunda yeri geldiğinde değişim yaparsın ileride de satarsın yavaş yavaş defanstan itibaren bütçene göre oyuncu alırsın alternatif çok ben mesela 2.sezondayım bende pek çöp kalmadı furkan yaman var kiralık oğuzhan kiralık küçük oğuzhanda kiralık başkada türk kalmadı full yabancı oldu hatta beşiktaş değil başka bir takım oldu lider oldum şuan ama geçici bu fikstür şansı mesela ama 4ncü bitiririm sezonu master lig yaptım büyük takımlardan bundesliga üzerine farklılık olsun diye

• bugün tekrar kariyere devam ettim ve aklıma takıldı yazayım gene neden türkiyedeki beşiktaş fener ve gs nin 3.forması yok alternatif amaçlı çıkarılan formalar ayrıca kariyerde eğer takımınızın bütçesi küçükse mesela bu sene 2 yıl kiralamak gibi bir seçenek gelmiş bu güzel fikir ama neden opsiyonlu kirada parayı önceden ödemek zorundayız neden kira sonu bu seçenek önümüze sunulmuyorda başında verin deniliyor ne anlamı kalıyor o zaman mesela çok saçma bir şey bu normalde reel yaşamda opsiyonlu kiralarsın oyuncuyu kira sonu opsiyonu kullanacak mısın diye klübe sorulur sende kabul veya ret edersin ama oyunda böyle değil deneyin yada deneyen olmuştur ucuza oyuncu kazanacakken bunu kapatmışlar saçma bir sistem var oyunda akıl mantık dışı ben mesela oyuncu değeri 7 milyon potansiyelli bu oyuncu 1 yıl kiralarım kira sonu para anca elime geçiyor mesela, kira sonu gelmeden bana seçenek koyulur alır veya almam ama yok işte.

• Böyle bi kadrom var önerileriniz nelerdir bide dybala yerine 84luk özel kart el sıhhatteyiz mi alsam yoksa kalsınmı dybala

Bide hava toplarını otomatik değiştirme açık bende bide yüksek ayarda Manuel'i ayarlasam hava toplarını. Oyuncu değişikliği için

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

• Seneye camp nou olur umarım hatta ligin lisansı mesela bundesligada tüm takımların stadı yok ama lig sunumu var la Liga'da gelmeli sunum hatta nou camp dahil bilbao nun stadı felan olmalı

• Elimde şuan 900k coins for PS4 için. İsteyene 100k başına 30 lira karşılığında verebilirim. Birden fazla alımda indirim olur. Özelden yazabilirsiniz.
  • Birde şu var ut modunu oynayanlar bilir her hafta ut dediğimiz modda formda oyuncuların kartı çıkar ve bunlardan haftanın takımı oluşturulur ve isterseniz kendi oyuncu topluluğunuzdan karma yapıp bu haftanın karmasıyla maç yaparsınız burada zorluk seçenekleri vardır kariyerde olduğu gibi burada kariyere nazaran ekstra en üst bir seçenek daha vardır 'seçkin' diye bu neden kariyerde yok anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 7 Nisan 2017; 1:4:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Birde şu var ut modunu oynayanlar bilir her hafta ut dediğimiz modda formda oyuncuların kartı çıkar ve bunlardan haftanın takımı oluşturulur ve isterseniz kendi oyuncu topluluğunuzdan karma yapıp bu haftanın karmasıyla maç yaparsınız burada zorluk seçenkeleri vardır kariyerde olduğu gibi burada kariyere nazaran ekstra en üst bir seçenek daha vardır 'seçkin' diye bu neden kariyerde yok anlamadım.

yani olmalıda. anlamadığım ya oyun seviyemi geliştirdim yada son güncellemeden sonra efsane daha da kolaylaştımı bana mı öyle geliyor. dedim acaba world class mı bu defa daha zorlaştı diye baktım yok gene çok kolay. fifa 16 daki efsanedeki zorluğu özlüyorum açıkcası. benim için fifa 17 nin en büyük handikabı bu oldu oyun kolay geldi bana..

• Beyler arkadaşlar ile online oynuyoruz ama 3.kişi maçı nasıl izler onu çözemedik bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Birde şu var ut modunu oynayanlar bilir her hafta ut dediğimiz modda formda oyuncuların kartı çıkar ve bunlardan haftanın takımı oluşturulur ve isterseniz kendi oyuncu topluluğunuzdan karma yapıp bu haftanın karmasıyla maç yaparsınız burada zorluk seçenkeleri vardır kariyerde olduğu gibi burada kariyere nazaran ekstra en üst bir seçenek daha vardır 'seçkin' diye bu neden kariyerde yok anlamadım.

yani olmalıda. anlamadığım ya oyun seviyemi geliştirdim yada son güncellemeden sonra efsane daha da kolaylaştımı bana mı öyle geliyor. dedim acaba world class mı bu defa daha zorlaştı diye baktım yok gene çok kolay. fifa 16 daki efsanedeki zorluğu özlüyorum açıkcası. benim için fifa 17 nin en büyük handikabı bu oldu oyun kolay geldi bana..

bende onu anlamadım işte eskiden zorluk dereceleri arasında belli bir denge olurdu oda yok hatta bazen zorluktan mı yoksa momentumdan mı birşeyler olduğunu anlamak güç onlinedaki momentum dengesizliği offlineda kaydı ut modunda seçkin diye mod var hatta efsaneden de zor baya uç nokta olmuş ama kariyerde bu neden yok anlamadım cidden

• RİGBOY R kullanıcısına yanıt
    İkinizden biri twitch canlı yayını açar, 3. kişi de yayını izler anca o şekilde olur hocam.
    Onun dışında fifada kendi içinde maçı izleme özelliği yok.
  • Bir keresinde oynarken 3.bir kişi konuk olarak izliyordu ondan görmüştüm ondan sordum

• 
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.