Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fifada yeniyim kariyer modu oynuyorum ama paslarım hep yavaş kalıyor yani ceza sahası köşesinden içerisine daha hiç pas geçiremedim çok yavaş kalıyor paslar.Hızlı pas için farklı bir tuş kombinasyonumu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -abluka-

Arkadaşlar fifada yeniyim kariyer modu oynuyorum ama paslarım hep yavaş kalıyor yani ceza sahası köşesinden içerisine daha hiç pas geçiremedim çok yavaş kalıyor paslar.Hızlı pas için farklı bir tuş kombinasyonumu var?

+
  • Bazen Ortaya basmadigim halde sectigim oyuncum kayıyor cok kritik anlarda.oyuncu asist seçeneği vardi eskiden simdi oda yok ama yinede kayıyor fifa 11den beri oynuyorum ilk defa karşılaşıyorum ve sinir bozucu.Sorun ne olabilir sizce kolda problem yok diğer koldasa durum ayni kesinlikle basmadigima eminim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bak sen şu işe hiç düzgün oynatmadım kendi kendine jübile istiyorum dedi normalde satacaktım şimdi fikir değiştirmiş malum kariyerde bu var belli yaşa gelen oyuncular kafasına göre jübile yapıyor aynısı benim ronaldo'da olmuştu Bvb kariyerinde almıştım zar zor 36 yaşında normalde 2 yıl sözleşme yaptım ama kendisi gol kralı olursam oynarım dedi dedim tamam ben besledim bunu gol kralı yaptım zorla yani ronaldo'ya göre oynattım tüm takımı portekiz milli takımı gibi ama bu kereste ne yaptı kafası estiği gibi beni yarı yolda bıraktı jübile istiyorum dedi bıraktı Q7'de aynısını deneyince ki bütçem sıkıntılı satacak oyuncu arıyorum elimde kaldı oynatmadım inat değil mi rezerv takıma attım overallı düştü sizde öyle yapın eğer böyle bir şey olursa zorda kalmadıkça 1 maç 2 maçı geçmesin oynatmayın ki sonrada fikri mi değişti satın direk en azından para kazanırsınız madem öyle biz de kuralına göre oynarız

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 7 Nisan 2017; 1:2:53 >

• birde şu var bu problemi yaşayanınız var mı gol haberleri bildirim seçeneği olurdu maçlar yazardı biz tik atardık yada tümü tikli olurdu maç esnasında gol kırmızı kart bildirimi olurdu eğer ki puan tablosunda durum riskliyse takip ederdik bende bu çıkmıyor artık nedense

haftaya odaklı değil her hafta böyle ama devrede mesela listede maçların devam ettiği görünüyor sonuç olarak bug mu bu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 7 Nisan 2017; 0:30:28 >

• Kendomen kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Beşiktaş'la master lig yaptım burada da eklemiştim herkese tavsiye ederim ben bundesliga üzerine yaptım siz dilerseniz başka liglerinde üzerine yapabilirsiniz mesela geçen sezon Psg farkla şampiyon olmuştu bende tüm turnuvalarda olduğum kadroda yarı çöp olduğundan 10'ncu bitirmiştim bu sezon ne avrupa var ne bir şey tek tabanca maç maç gittiğimden liderliğe bile çıktım ama tutunamadım malum gelen geçen 3-4 attı 28'nci haftadan sonra cidden zorlandım en son 5 farkla öndeydim ve hazin son gerilerden gelen Real Madrid beni kendi sahamda Vodafone Arenada yenerek geçti ve şampiyonluğu ilan etti resmen 2-4 yenildim ama sonuç itibariyle geçen sezon yani oyunu başlattığım sezon lig çok kopuktu çok dengesizlik vardı yani Barcelona, Real Madrid küme düşecekti az kalsın ama bu sezon oturmuş tüm takımlar ve puan durumu çok sıkışık çok güzel oldu böyle beğendim yazdığım gibi Fenerbahçe, Beşiktaş, Gs veya Trabzon ve hatta diğer hangi takımı seviyorsanız onla böyle lig yapabilirsiniz çünkü şundan dolayı Türkiye ligi çok kötü yerel kupa yok takımlar transfer yapmıyor mesela ondan çok cansız ve hep başta bitiriyorsunuz ligi atmosfer kötü ve belli bir süre sonra takımlar arası ciddi farklar oluşuyor kadro kalitesi olarak

Ligde Fenerbahçe, Benfica ile birlikte en fazla gol yiyen takımım defansif olarak takviye lazım ama çok pahalı oyuncular gol yönünde iste en fazla gol atanım bu sevindirici bir nokta bir başka şeyde var puan durumuna bakarsak burada değinmek istediğim şu Fenerbahçe kümede mesela bunun sebebi Türkiye liginin transfer anlayışında cansız olması balotelli ve bony dışında bir şey almamışlar ve ligde zorlaştığından düştüler eldeki potansiyelli oyuncuları da satmışlar Gs bir önceki sezon düştü kadrosu yaşlıydı ve kaldıramadı ama şu var siz feneri veya Gs veya daha farklı bir takımı alırsanız istediğiniz transfer hamleleri cpu zekasından farklı olacağından ligde iddialı bir konuma gelebilirsiniz ben potansiyelli oyunculardan bir takım kurdum tanınan yüzler yok hatta forvetimde emre mor var malum bütçem yok çok büyük paralar dönüyor ama seneye gene avrupa arenasında olacağımdan ötürü takımda sakatlık olacak ve yerim 4-8 arası olur muhtemelen yavaş yavaş şampiyonluğa oynayacağım takım olarak Beşiktaş ama bu bildiğimiz Beşiktaş değil siz kendi elinizle takımı avrupa standartları seviyesine getirebilirsiniz reelde bu çok zor ama sanal oyunda bunu yaşamak güzel oluyor tuttuğunuz takımı üst sıralarda görmek hepinize iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 7 Nisan 2017; 0:59:5 >

• Bu kadroya cama if banegayı alacam az para lazım önerileriniz nelerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamEnergy -- 7 Nisan 2017; 7:49:12 >
  • Faustino kullanıcısına yanıt
    Son guncellemeden sonra oyunun zorluk seviyesinde cidden bir tuhaflık var. 3-0, 4-0 galibiyetler almaya başladım yada hepimiz komple aynı anda geliştirdik kendimizi:) gol bildirimleri sıkıntısı bende uzun zamandan beri var daha önce de yazmıştım çok nadir geliyor. Ayrıca sanırım takımların puan sıralamalari ile bi değişiklik yapılmış gibi. Takımlar gayet olmaları gereken siralardalar diğer liglerin puan durumlarına baktığımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.axel -- 7 Nisan 2017; 11:57:42 >
  • dr.axel D kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Şuan rennais ile yani rennes ile sezon yapıyorum herzamanki gibi efsanede 12-13 hafta oldu 1 maç fazlam ile psg nin 1 puan önünde lider durumdayım. yani daha kolaylaştırıldığını düşünüyorum ama oyunda momentum faktörüde çok azalmaya yada çaktırmadan bizim lehimize çalıştığını düşünüyorum. evet sıralamalarda gerçeğe uygun seviyede. gerçi o bende hep öyleydi bir kaç istisna hariç diyeyim. gol bildirimleride keyfi aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Beşiktaş'la master lig yaptım burada da eklemiştim herkese tavsiye ederim ben bundesliga üzerine yaptım siz dilerseniz başka liglerinde üzerine yapabilirsiniz mesela geçen sezon Psg farkla şampiyon olmuştu bende tüm turnuvalarda olduğum kadroda yarı çöp olduğundan 10'ncu bitirmiştim bu sezon ne avrupa var ne bir şey tek tabanca maç maç gittiğimden liderliğe bile çıktım ama tutunamadım malum gelen geçen 3-4 attı 28'nci haftadan sonra cidden zorlandım en son 5 farkla öndeydim ve hazin son gerilerden gelen Real Madrid beni kendi sahamda Vodafone Arenada yenerek geçti ve şampiyonluğu ilan etti resmen 2-4 yenildim ama sonuç itibariyle geçen sezon yani oyunu başlattığım sezon lig çok kopuktu çok dengesizlik vardı yani Barcelona, Real Madrid küme düşecekti az kalsın ama bu sezon oturmuş tüm takımlar ve puan durumu çok sıkışık çok güzel oldu böyle beğendim yazdığım gibi Fenerbahçe, Beşiktaş, Gs veya Trabzon ve hatta diğer hangi takımı seviyorsanız onla böyle lig yapabilirsiniz çünkü şundan dolayı Türkiye ligi çok kötü yerel kupa yok takımlar transfer yapmıyor mesela ondan çok cansız ve hep başta bitiriyorsunuz ligi atmosfer kötü ve belli bir süre sonra takımlar arası ciddi farklar oluşuyor kadro kalitesi olarak

Ligde Fenerbahçe, Benfica ile birlikte en fazla gol yiyen takımım defansif olarak takviye lazım ama çok pahalı oyuncular gol yönünde iste en fazla gol atanım bu sevindirici bir nokta bir başka şeyde var puan durumuna bakarsak burada değinmek istediğim şu Fenerbahçe kümede mesela bunun sebebi Türkiye liginin transfer anlayışında cansız olması balotelli ve bony dışında bir şey almamışlar ve ligde zorlaştığından düştüler eldeki potansiyelli oyuncuları da satmışlar Gs bir önceki sezon düştü kadrosu yaşlıydı ve kaldıramadı ama şu var siz feneri veya Gs veya daha farklı bir takımı alırsanız istediğiniz transfer hamleleri cpu zekasından farklı olacağından ligde iddialı bir konuma gelebilirsiniz ben potansiyelli oyunculardan bir takım kurdum tanınan yüzler yok hatta forvetimde emre mor var malum bütçem yok çok büyük paralar dönüyor ama seneye gene avrupa arenasında olacağımdan ötürü takımda sakatlık olacak ve yerim 4-8 arası olur muhtemelen yavaş yavaş şampiyonluğa oynayacağım takım olarak Beşiktaş ama bu bildiğimiz Beşiktaş değil siz kendi elinizle takımı avrupa standartları seviyesine getirebilirsiniz reelde bu çok zor ama sanal oyunda bunu yaşamak güzel oluyor tuttuğunuz takımı üst sıralarda görmek hepinize iyi oyunlar

master ligi nasıl yaptınız hocam ? ben de bugün fifa17 alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: duggac

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Beşiktaş'la master lig yaptım burada da eklemiştim herkese tavsiye ederim ben bundesliga üzerine yaptım siz dilerseniz başka liglerinde üzerine yapabilirsiniz mesela geçen sezon Psg farkla şampiyon olmuştu bende tüm turnuvalarda olduğum kadroda yarı çöp olduğundan 10'ncu bitirmiştim bu sezon ne avrupa var ne bir şey tek tabanca maç maç gittiğimden liderliğe bile çıktım ama tutunamadım malum gelen geçen 3-4 attı 28'nci haftadan sonra cidden zorlandım en son 5 farkla öndeydim ve hazin son gerilerden gelen Real Madrid beni kendi sahamda Vodafone Arenada yenerek geçti ve şampiyonluğu ilan etti resmen 2-4 yenildim ama sonuç itibariyle geçen sezon yani oyunu başlattığım sezon lig çok kopuktu çok dengesizlik vardı yani Barcelona, Real Madrid küme düşecekti az kalsın ama bu sezon oturmuş tüm takımlar ve puan durumu çok sıkışık çok güzel oldu böyle beğendim yazdığım gibi Fenerbahçe, Beşiktaş, Gs veya Trabzon ve hatta diğer hangi takımı seviyorsanız onla böyle lig yapabilirsiniz çünkü şundan dolayı Türkiye ligi çok kötü yerel kupa yok takımlar transfer yapmıyor mesela ondan çok cansız ve hep başta bitiriyorsunuz ligi atmosfer kötü ve belli bir süre sonra takımlar arası ciddi farklar oluşuyor kadro kalitesi olarak

master ligi nasıl yaptınız hocam ? ben de bugün fifa17 alacağım

kardeşim master ligden kastım kendim bir takım seçtim bu benim takımım sen ne istersen iste ben beşiktaşı aldım sonra bundesliga 1-2 deki tüm takımları çıkardım ligden yani diğer ligdeki istediğim takımlarla değiştirdim bu sayede hem sunumlu göze hoş gelen bir ligde zorlu bir lig kurdum düşme çıkma avrupa kupası biraz dengesiz olsada şampiyonlar ligi ve avrupa liginin bir eksikliğini hissetmedim çünkü adıyla yaptığım lig şampiyonlar ligi zaten birde yerel kupa var avrupayada gidebilirsem gidiyorum gayet zorlayıcı oldu şuan ilk sezon dengesizdi bu sezon bir şansla 2 hafta önde gittim sonra tepetaklak oldum Real Madrid şampiyon oldu son maçımda napoliyle 2-0 dan 2-2 sonra 3-2 den 3-3 oldu gayet zorlayıcı ve güzel oldu küme düşen milanla yerel kupa maçım vardı onu bile dakka 90 da zor yendim tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 8 Nisan 2017; 21:41:7 >

• ps4 fifa 17 kutulu yada dijital oyun lazım, ikinci elde olur. satan varsa 532 2023560
  • Arkadaşlar şuanda oyun indirimde

Arkadaşım ile aynı takımda olup co-op şeklinde oynuyacaz sanırım bu özellik vardı

Online nasıl sıkıntı var mı Arap rakipler çok geliyor mu

Birde bu modda rakip bulmak zor mu birde zevkli oluyor mu

• alikdv A kullanıcısına yanıt
    Kardesim ozel msj attim

• Ultimate team de takım adını nasıl değiştirebilirim ?

• mikrofonumun sesinin karşı tarafa gitmesini nasıl önlüyebilirim
  • isserenn İ kullanıcısına yanıt
    EASFC leveli olarak level 20 ya da o civarlarda katalogtan "fut kulüp adını değiştir" ögesini almanız gerekiyor. Katalogta ultimate team sekmesi altında bulunuyor.
    1 seferlik alıp kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

EASFC leveli olarak level 20 ya da o civarlarda katalogtan "fut kulüp adını değiştir" ögesini almanız gerekiyor. Katalogta ultimate team sekmesi altında bulunuyor.
    1 seferlik alıp kullanabilirsiniz.

yada arkadaşlarınızdan hediye olarak atmasını isteyebilirsiniz
  • şu oyuncuların kafasındakı belirteç renk değişimi oluyormu ve nasıl ( ps4 )
  • 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.