Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşım benim paylaşımımı Fut zannederek silmişsin ama Kariyer Modu ile alakalı bir paylaşımdı.Sadece kadro dizmeyi fut ekranında yapmak zorunda kaldım. Keşke içeriği okuma gereği duysaydın. Fut ile alakası yoktu.
  • gkhnszn G kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim tam olarak şu aslında, Mesela 10 yıl sonraki Manchester'ın kadrosunu örnek alalım. Tabiki tanımadığımız isimler olacak bunlara FM'de regen denir. Oyun tarafından yaratılmış oyuncular. Ama önemli olan bu oyuncuların overall'larının Manchester United seviyesindeki overall'lar olup olmayacağı ben o kısımı özellikle inceleyeceğim 1-2 ay sonra buradan ancak detaylı bilgi veririm :) İyi oyunlar.
  • Anladim arkadasim :) takipte olacagim sana da iyi oyunlar. Bilgi paylasimi icin tesekkur ederim :) ayrica o silinen mesajin geri gelir mi? Cunku oradan ozel taktigi alicaktim. Olmazsa bana mesaj olarak atabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    Bariz kariyer ile ilgili olan ve custom taktik örneği içeren mesajın silinmesini bende kınıyorum
  • Fut Champions hakkında biraz bilgi verirmisiniz beyler ?

1) 10-15 K'lık bi kadrom var, oyuna başlasam denk rakiplerle mi oynuyorum yoksa 100-200 K'lık kadrolar gelebiliyo mu ?
    2) Bu modda oynadığımızda coin geliyor mu , futbolcuların sözleşmeleri vs düşüyo mu ?
    3) Haftaiçi hangi gün başlamak lazım , hiç kaybetmeden mi ilerlememiz gerekiyor yoksa 1-2 maç kaybetme hakkı veriyor mu ?
    4) Turnuvada başarılı olursak haftasonu nolyor ?
  • appachii kullanıcısına yanıt
    Bak 3-5 satır yukarıda DH Yöneticisi Fut Champions ile ilgili çok detaylı bilgi vermiş.
  • gkhnszn G kullanıcısına yanıt
    Yönetici mesajı geri eklemezse akşam tekrar paylaşırım.
  • arkadaşlar online season oynarken karşı tarafın mikronunun sesini nasıl kapatıyoruz? FUT oynarken maça girmeden kapatabiliyoruz ama seasonda nasıl oluyor bu adam müzik dinliyor ses geliyor arkada çocuk ağlıyor onun sesi geliyor konsantrasyon kalmıyor oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

arkadaşlar online season oynarken karşı tarafın mikronunun sesini nasıl kapatıyoruz? FUT oynarken maça girmeden kapatabiliyoruz ama seasonda nasıl oluyor bu adam müzik dinliyor ses geliyor arkada çocuk ağlıyor onun sesi geliyor konsantrasyon kalmıyor oyunda

aynen pis dağıtıyo dikkatleri.. geçen bi maçta adam bağarıyo çağarıyo sinirleniyo falan dağıldım bende :) iyi taktik yani :))
  • futta nasıl kapatıyoruz? gecen gün elemanın biri denk geldi ingilizce küfür falan.. ben de taktım bir iki küfürleşmeden sonra nerelisine geldi muhabbet, Romanya'danmış eleman, dedim Hagi, Popescu, Lacatuş falan baktım küfür falan kalmadı.. muhabbet ettik maç bitene kadar..
    ama ben de kapatmak istiyorum FUT oynarken rakibin sesini, nasıl yapıyoz söyleyebilir misin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bafilli

futta nasıl kapatıyoruz? gecen gün elemanın biri denk geldi ingilizce küfür falan.. ben de taktım bir iki küfürleşmeden sonra nerelisine geldi muhabbet, Romanya'danmış eleman, dedim Hagi, Popescu, Lacatuş falan baktım küfür falan kalmadı.. muhabbet ettik maç bitene kadar..
    ama ben de kapatmak istiyorum FUT oynarken rakibin sesini, nasıl yapıyoz söyleyebilir misin..

Fut oynamadıhımdan bilemiyom hocam valla hic girmedim diim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

Arkadaşım benim paylaşımımı Fut zannederek silmişsin ama Kariyer Modu ile alakalı bir paylaşımdı.Sadece kadro dizmeyi fut ekranında yapmak zorunda kaldım. Keşke içeriği okuma gereği duysaydın. Fut ile alakası yoktu.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Onların alinlarindan öpüyorum işte böyle ya oyuncuyu zorlayacaksin ki mücadele hacmi hırs kapasitesi artsın..

• Bafilli kullanıcısına yanıt
    maça girmeden, forma seçiminden önceki rakiple bağlantı anında l3'e basıp üye listesini açıyorsun. sonra x'e basınca sessize alma çıkıyor. maç içinde ya da genel olarak rakibi sessize alma ayarı yok galiba.

• quote:

arkadaşlar online season oynarken karşı tarafın mikronunun sesini nasıl kapatıyoruz? FUT oynarken maça girmeden kapatabiliyoruz ama seasonda nasıl oluyor bu adam müzik dinliyor ses geliyor arkada çocuk ağlıyor onun sesi geliyor konsantrasyon kalmıyor oyunda

Ps menüsünden Chat grubu aç dışardan ses gelmez o zaman :)
  • 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    unutmamak gerekir ki fm başlı başına bir oyunken kariyer fifa içinde bir mod. fifadaki kariyerin mantığı seçtiğin takımı yapabildiğin kadar geliştirip maç yapmaktır. genç oyuncu bulup onu geliştirmek gibi misyonlar aslında bu modun doğasına aykırı. bilmiyorum oynadınız mı ama 2003-05 arasında total club manager adında oyunlar çıkarmıştı ea. orda fm gibi simulasyonu yaşayıp maçlarda da fifaya bağlanıp oynayabiliyordun. onun dışında kariyer moduna dediğiniz derinliği vermek modu hantallaştırmaktan başka bir şeye yaramaz diye düşünüyorum.

• O nasıl acılıyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnszn

Arkadaşım selam. Bende Swansea ile kariyere başladım. Klasik defans sistemi ile oynuyodum ve Legendary deki kolaylığı farkedip tüm seviyeleri denedim World Class bana da hücum ve bitiricilik anlamıda daha etkili gelmişti. Ama hangisinde oynarsam oynıyım Cehlsea Manu gibi takımlara bile 3-4 atıyodum. Bu arada klasik defans sistemi ile 16'da bile ağlatıyolardı. Baktım tadı çıkmıyo (eski bir pes çi olduğum için oyuna alışmak anlamında klasik defans sistemi ile oynuyordum bu arada) dedim taktiksel defans olayına geçeyim artık :)
    Bournemouth ile başladım. Legendary modunda. ilk dört maçım;
    Manu 1-1
    West Ham 2-1 (G)
    C.Palace 2-1 (G)
    WBA 1-1
    Çok keyifli geçmeye başladı evet top almak zor geliyo şu an ama tadı da zor olmasında diye düşünüyorum. Biraz uzattım kusura bakma :) etrafımda hiç fifa oynayan yok ve foruma yeni üye oldum sayılır. insanın paylaşası geliyo o yüzden burası cennet gibi şu an bana :) Bütün bunları yazdım ve sana bir sorum olacak. Legendary de oynadığımı yazmıştım. World Class'a geçmem biraz daha zorlar mı beni? Çünkü her ne kadar legendary deki zorluk seviyesinin biraz daha kolay olduğunu farketsemde en zorda oynamak istediğim için artık bilinçaltından mıdır nedir World Class ta oynasam ulan bi seviye düşükte oynuyorum hissi oluyo :D

büyüklerle maçın daha kolay geçiyo bende anlamadım bende kölne ne bileyim eintract frankfurt ecel terleri döktürüyo schalke ye bayerne basıyom geçiyom ama bunlar barcelona gibi pasalaşıyo press yapıyo real gibi yardırıyo anlamadım dengesizlik burda ama ne olursa olsun sallamıyom devam böyle iyi ingilteredede bende burnleye yenildim deplasmanda 2nci maçım ligde world class devam edecem skorboard şeysini bekliyodum geldi oda ama bundesliga da olduğum oraya baktığım için bek girmedim ingiltere kariyerine

• quote:

O nasıl acılıyor :)

Ps'in ana menüsünde sohbet var oraya gir orda sohbet grubu oluştur bu parti özel olsun diye bir seçenek vardı ona seç sendne başkasında gelemez kimsenin sesinide duymazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Beyler belli bir adamı kaçırmak için tuş var mı? Peste r3 e basıyordum. Fifa da böyle bir şey var mı? Adama pas atıcam öyle bekliyor durduğu yerde.

bazı oyuncularda o özellik aşırı belirgin trading mi ne diyolardı işte depar atarak geçiyo yardırıyolar trading özelliğinden bu oyuncuları seçebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.