Şimdi Ara

FIFA 16 Ultimate Team [ANDROID ANA KONU] (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.323
Cevap
31
Favori
83.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gkhnkrts77

quote:

Orijinalden alıntı: zeydhira

Yöntem harika, Bu game Hacker iOS için varmıdır acaba bilen var mı :))

Var hocam ama adı game tweak falan galiba.. ayrica iosta oyun daha seri o yüzden baya hızlı akarsınız

Tam olarak program adını nasıl öğrenebilirim ? Bakabileceğim bir yer var mı ? Haklısın valla iOSta oyun su gibi akıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokesee

O yabancilar istedgi yontemi denesin ben brqz coins briktrip ana hespta devam edicem

Zaten amac yan hesaplarda coins kasıp ana hesapta işe yaramayan yüksek oyuncuları almak. Hergün bi 86 lık oyuncu alsanız haftada 4m falan birikor ana hesapta. Adamlar bunu sene başından beri yapıyor.
    Birkaç sayfa önce bi kadro paylaşmıştım mesela. Kadro değil gökkuşağı resmen. Her renkten oyuncu var. Bu şekilde çıkardıkları toty, mor ya da kırmızı oyuncuları satıp iyi coins kasıyorlar. Hele ki ios marketi daha aktifken böyle yöntemler nimet..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Var hocam ama adı game tweak falan galiba.. ayrica iosta oyun daha seri o yüzden baya hızlı akarsınız

Tam olarak program adını nasıl öğrenebilirim ? Bakabileceğim bir yer var mı ? Haklısın valla iOSta oyun su gibi akıyor

Aynen oyun baya seri.. 20 gol atmak 2 maçta bile yapılır yani
    Google dan arasanız bulursunuz hocam.. game hacker ios falan gibi anahtar kelimeler kullanırsanız sonuç çıkar sanırım. Önceki sayfalarda bi arkadaş ios için programın adını yazmıştı ama unuttum.. nedense game tweak diye kalmış aklımda ısrarla..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen oyun baya seri.. 20 gol atmak 2 maçta bile yapılır yani
    Google dan arasanız bulursunuz hocam.. game hacker ios falan gibi anahtar kelimeler kullanırsanız sonuç çıkar sanırım. Önceki sayfalarda bi arkadaş ios için programın adını yazmıştı ama unuttum.. nedense game tweak diye kalmış aklımda ısrarla..

Yazan arkadaş nerdesin bi ses ver kurban olam doğrudur 20 gol atma görevlerini iki maçta rahat bitiriyorum

• Elimde toty Ramos var çıktığından beri satış listesinde alan yok iosta pek canlı değil

• gkhnkrts77 G kullanıcısına yanıt
    Dostum bu oyuncu Kodlarını nerden bulurum 3 tweak var onlarla deneyeyim belki biri işi yarar, mevcut tweaklerle oyunlarda Parları yükseltiyordum bu yöntemide deneyeyim belki işe yarar

• quote:

Orijinalden alıntı: yazesa

Elimde toty Ramos var çıktığından beri satış listesinde alan yok iosta pek canlı değil

Bro az Sabırlı ol bu hileyi çözeyim söz satın alırım iOSta nadir oyuncular su gibi satılıyor messi bulmak imkansız mesala, 98 kırmızı neymar havada satılıyor

• Sofifa da yazıyor kodlar. İstediğiniz oyuncuyu aratın.

• Uygulamayı nerden indirdiysem durduruldu hatası veriyor. Link verebilir misin game hacker için
  • Android sürümünüz desteklenmiyor olabilir.. siteyi bulursam atarım linkini. Bendeki eski sürümlerinden biriydi. Game guardian da ayni işi görüyor..

• zeydhira Z kullanıcısına yanıt
    Yazan arkadaş benim 😂 gamegem tweaki sorunsuz çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gumuskurt65

Yazan arkadaş benim 😂 gamegem tweaki sorunsuz çalışıyor

Dostum gamegem ile beceremedim rica etsem yardımcı olabilirmisin

• zeydhira Z kullanıcısına yanıt
    Nerde sorun yaşıyorsunuz

• gumuskurt65 G kullanıcısına yanıt
    Baştan sona kadar :)) sanırım nasıl yapacağımı bilemedim

• quote:

Android sürümünüz desteklenmiyor olabilir.. siteyi bulursam atarım linkini. Bendeki eski sürümlerinden biriydi. Game guardian da ayni işi görüyor..

Sırf bu hile için telefonu rootlamıştım ya :)
    Game guardian'da bulamadım hileye dair bir şey. Oyun içi yazılar falan var ama oyunculara dair hiç bir şey yok. Çok fazla kod var.
  • Buraya bi bak hocamhttp://m.apkhere.com/app/org.sbtools.gamehack

• quote:

Buraya bi bak hocamhttp://m.apkhere.com/app/org.sbtools.gamehack

Link kırık.
    Hileyi nasıl yapacağımı tam anlamadım, belki guardian ile olur ama. Kodların içinden kendi oyuncumun id'sini bulup ronaldonun id'sini mi yazacağım?
  • Aynen oyle.. link bende açılıyordu. Sitede eski sürümleri de var. Su an 3.1 sürümü kullanılıyor. Baska sitelerden de bulabilirsin.

• quote:

Aynen oyle.. link bende açılıyordu. Sitede eski sürümleri de var. Su an 3.1 sürümü kullanılıyor. Baska sitelerden de bulabilirsin.

Bi çok yerden denedim olmadı. Gameguardian'da da oyuncu id'si yok. Her yere baktım. Konuyu takipteyim yeni bi şeyler çıkarsa onu denerim artık. Kolay gelsin size
  • Oyuncu id si derken, kodlar daha ustte verdigim sitede yazıyor zaten. Ordan bulup yazip çıkan sonucu degistiriceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.