Şimdi Ara

FIFA 16 Ultimate Team [ANDROID ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.324
Cevap
31
Favori
83.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada totw 23 gelmiş. Konsol ve pc için 96 lık suarez var ama mobile gelmemiş nedense. Paketten 93 casillas ve 98 lewa çıktı. Lewandowski ne alaka bu hafta anlamadım.. mobil için suarezi yukseltemediler galiba daha fazla, yerine oyuncu eklediler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gkhnkrts77 G kullanıcısına yanıt
    Hocam elinizde toty neymar varsa bendeki kirmizi olanla takas edebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olur hocam. Ancak toty olan daha pahalı sanırım. Nasıl yapıcaz ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkrts77

Bu arada totw 23 gelmiş. Konsol ve pc için 96 lık suarez var ama mobile gelmemiş nedense. Paketten 93 casillas ve 98 lewa çıktı. Lewandowski ne alaka bu hafta anlamadım.. mobil için suarezi yukseltemediler galiba daha fazla, yerine oyuncu eklediler..

Hocam fifa pointsle mi aldin paketi.

• Daha neler. Points alıp fifaya kazandırır mıyım hiç. Normal coinsle alınan paketten çıktı..

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkrts77

Daha neler. Points alıp fifaya kazandırır mıyım hiç. Normal coinsle alınan paketten çıktı..

kaclik paketten

• 20k lık 2 paketten sırayla immobile ve lewa çıktı. Takastan da casillas çıktı. Totw 23 ün en yüksek işime yarayacak oyuncularını bulmuş oldum..

• Alın gençler heyecan olsun

• La Liga daki 300. golü için 98 lik mor hero messi de paketlere eklendi beyler..

• Fiyatı yükselecek oyuncu tahmininiz var mı? Fakirlikten ölücem beyler Para kazanmak çok zor değil mi ya millet nasıl alıyor o oyuncuları
  • Tam o mesajın üstüne David Silva geldi takastan . 1.4mye satabilirsem inşallah iyi oyuncular alıcam. Bu fiyata neler var pazarda alan olacağını sanmıyorum David Silva alacak varsa pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karsevenadam -- 18 Şubat 2016; 0:58:42 >
    gkhan hocam o cıktı bu cıktı dıyorsunuz ana hesapta dun gece 1m harcadım 1 tane 75 lik if bile çıkmadı ne yapmamız lazım taktık vs. bi yardmcı olun lutfen :(
  • Biraz şans işi hocam zaten. 2 paketten üst üste geldi Lewa ve Casillas. Daha da açmaya gerek kalmadı zaten en yüksekleri bulunca. Belirli zamanlarda paket ve takas olayına girdiğimi hep söylerim zaten. Durduk yere asla o kadar harcamam.

Bu arada 2 adet sönük 75 nadir altın vermiyor. Ama ederleri yüksek olduğundan dün 2 adet gümüş if verdi. Koleksiyon için güzel, renkleri hoş duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhnkrts77 -- 18 Şubat 2016; 9:24:29 >

• 98 lewayi buldum ama neye yarar satamadiktan sonra

• Aynen öyle sorun o zaten..

• 8-9 saat sonra turnuva geliyor. Giriş koşulu; Kadroda (takım ve sayılar değişebilir) Real, Psg, Chelsea ve Wolfsburg dan 1 er oyuncu olcak..

• elimde kırmızı neymar var 98 ihiyacı olan varmı uygun fiyata veririm karşılığında birkaç oyuncu alırım sizden satamadığınız nakite dönüşsün maksat
    ne veriyor kardeşim ödül olarak bize o lazım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tomm35

ne veriyor kardeşim ödül olarak bize o lazım :))

Fifa 15 te jumbo premium altın veriyor. Ama 16 da klasik, sıfır satlı oyuncu ya da pakettir sanırım..

• Samsung a7 desteklemiyor diyor.
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.