Şimdi Ara

FIFA 16 [PC ANA KONU] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.870
Cevap
20
Favori
72.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elinde 99 overall Ronaldo olan var mı? Kaç gündür yok ronaldo transfer pazarında.Bayağı durgunlaştı zaten transfer pazarı.Oyunu oynamayanlar oyuncularını satsın en azından :))
  • oynamak isteyen olursa origin id : febring10 ekleyin
  • bildiğiniz yeni sezon kadroları yaması var mı acaba ? Ya da transferleri kendi yapan bir arkadaş db dosyasısını upload etse bizde faydalansak ?
  • Kariyer modda hızlanma, denge gibi fiziksel özellikleri geliştiremiyorum nereden yapılıyor bulamadım bir türlü antrenmanda yok, nereden geliştirilebiliyor fiziksel özellikler?
  • Ucuza fifa 16 alabileceğim yer var mı? Fifa 17 çok pahalı
  • All Men Must Die kullanıcısına yanıt
    voidu.com da 49 tl kardeşim fiyat sana uygunsa alabilirsin.
  • hala 16 ultimate team oynayan var mı acaba, eğer varsa piyasa durumu nasıl, rakip bulunabiliyor mu falan gibi konularda bilgi verebilir mi
  • False Nine kullanıcısına yanıt
    ben hala fifa 16 oynuyorum kardeşim.Fifa 17 almayacağım.Şu anda ultimate team transfer pazarı 45 bin civarında.Oyunun oynanma oranı düştü tabi artık fifa 17 ile birlikte ama ben henüz rakip bulamama sorunu yaşamadım.sadece transfer pazarının canlılığı gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 001ATB

ben hala fifa 16 oynuyorum kardeşim.Fifa 17 almayacağım.Şu anda ultimate team transfer pazarı 45 bin civarında.Oyunun oynanma oranı düştü tabi artık fifa 17 ile birlikte ama ben henüz rakip bulamama sorunu yaşamadım.sadece transfer pazarının canlılığı gitti.

hocam pm'den bir şeyler sorabilir miyim müsaitseniz
  • False Nine kullanıcısına yanıt
    tabi tabi sorabilirsin
  • FİFA 2016 HESAP ARIYORUM
  • behzat09 kullanıcısına yanıt
    ne kadara?
  • merhaba arkadaşlar fifa 2016'da 97 forvet ronaldo arıyorum platform pc tşkkrler
    şu an transfer pazarına koymuşlar 10 milyon coins varsa alabilirsin :)
  • eed 990 kya satıldı malesef bndede 500k coin wardı .s
    eed ne demek oluyor kardeşim.97 reyting ronaldo nasıl 990 k oluyor birde? :)
  • adamın biri koymuş 500 k para vardı bendede alamadım akşamüstü adam 10mye koymuş şimdi
  • arkadaşlar benim 2 tane fifa 16 hesabım var birindeki coinlerimi diğerine aktarmak istiyorum nasıl yapıldığını bilen var mı ? internette gördüm ama ingilizcem olmadığı için çok anlamadım. anlayan varsa yardım pls .)
  • quote:

Orijinalden alıntı: djtunc

arkadaşlar benim 2 tane fifa 16 hesabım var birindeki coinlerimi diğerine aktarmak istiyorum nasıl yapıldığını bilen var mı ? internette gördüm ama ingilizcem olmadığı için çok anlamadım. anlayan varsa yardım pls .)

Oyuncu alıp satarak yapabilirsin.Örneğin;
    Mavi kartlı bir oyuncunun pazardaki değeri : 20K
    Maximum fiyatı : 100K

Sen pazara 3 günlük, hemen al fiyatı 100K,minumum fiyata 99K olarak yazarsan,sen diğer hesaba girene kadar kimse almaz zaten :) Bu şekilde %5 civarı EA games komisyon alır.

Benim bildiğim tek yöntem bu şekilde.

________________________________________________________________________________

Ayrıca elimde satılık Fifa 16 hesabı mevcut. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsm -- 26 Ekim 2016; 2:34:58 >

• Bu sene fifa 17 yerine bf1i aldım şimdilik 16ya devam ediyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.