Şimdi Ara

FIFA 16 [PC ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.871
Cevap
20
Favori
72.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1 senedir kullandığım FIFA 16 origin hesabımı ucuz fiyattan satıyorum. içinde ufak tefek oyunlarda var (MOH gibi). ilgilenen olursa pm atabilir.
  • Arkadaşlar elinde TOTY oyuncusu olan var mı?
  • Ben oyunu Origin den aldım ve indirdim. Ancak oyunu başlattığımda dil seçme ekranı geliyor ve donuyor. Lütfen yardım edin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Arkadaşlar merhaba Fifa 2016 özellikle ucuz diye orjinalini satın alıcam fakat Online nasıl oluyor Örnek Türkiye liginde oynayınca ben bir takımı seçtim birisi Kayseriyi seçti yani nasıl karşılaşıcaz nasıl oluyor anlatırsanız biraz ben anlatamadım ama siz biliyorsanız eğer anlatırsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyPLanet

Arkadaşlar merhaba Fifa 2016 özellikle ucuz diye orjinalini satın alıcam fakat Online nasıl oluyor Örnek Türkiye liginde oynayınca ben bir takımı seçtim birisi Kayseriyi seçti yani nasıl karşılaşıcaz nasıl oluyor anlatırsanız biraz ben anlatamadım ama siz biliyorsanız eğer anlatırsınız :)

örneğin kayseri 4 yıldızsa oyunda sana rakip olarak 4 yıldız seçmiş kişiler gelir, e tabi tutupta 2 yıldızlı 3 yıldızlı takım seçersen rakip bulurken baya bekleyebilirsin ama sana tavsiyem 16 alma şuan originde indirim var 18 alamam diyorsan 17yi alabilirsin vpn ile 40 liraya falan geliyor.

şu konuda mevcut nasıl yapacağın ;https://forum.donanimhaber.com/steam-ve-dijital-oyun-firsatlari-ana-konu--25478058-10490#128416751

direk oradan alıntılıyorum : Merak eden olursa Origin vpn ile oyun alımı :

Bana ait eski bir anlatım var, bazı aşamaları değişti altına yazacağım.

Eklenti ismi : FoxyProxy Standard ( Chrome ) * değişti * en alttan okumaya başlayın.

1-) add new proxy diyoruz.
    2-) Host or IP Address yazan yere şunu yazıyoruz. 187.191.25.15
    3-) Port yerine 3128 yazıyoruz.
    4-) Girmeden önce Chrome da geçmişi siliyoruz.
    5-) Üstteki vpn proxy girmezsse şu siteyi kullanıyoruz :http://spys.ru/free-proxy-list/MX/ ( Meksika harici ülke seçimi içinhttp://spys.ru/free-proxy-list/ solda seçim yeri var )
    6-) Origin ' e giriyioruz. Link kısmında origin/mx-store yazdığını görüp oyunu seçiyoruz. *degisti.
    7-) Cojo ( Sonlandır ) ( Finalizar ) ( Checkout ) ' a tıklıyoruz
    8-) Kullanıcı adı - şifre yerinde vpn programımızı kapatıyoruz veya komple siliyoruz. *degisti
    9-) Giriş yapıp kart bilgilerini girdikten sonra ileri ileri diyip alıyoruz.
    10) Kart bilgilerini girerken otomatik doldurma yapmayın elle girin. Mastercard yerine Visa tercih edin.

Edit : yukarıdaki yöntem olmaz ise :

İki tane vpn adresi ekleyin geçerli olan. İlk adresle üye girişine kadar gelin. Üye girişi yaptıktan sonra ödeme yerinde eklenti ayaklarından disable foxyproxy ı seçin. Satın al tuşuna başın log in yapmanız gerekir diye hata verecek, sayfadan hiç ayrılmadan eklenti ayarlarından ikinci adresi seçin ve ilerleyin.

EDİT -2 :

En önemlisi, programı artık hiç kapatmıyoruz.
    Site linki origin.com/mex/.... Şeklinde de olabilir.fiyatlar dolar ise olmuş demektir.
    **Kartın önceden kayıtlı olması gerekiyor onu da hesap ayarlarım sayfasında ship and billing sekmesinden yapıyoruz.
    Bazı vpn adreslerinde olmuyor denemek lazım. * değişti.
    Oyunu alırken kendimize al seçeneği ile alıyoruz.

28 Şubat 2017 Update :
    Program işi daha kolaylaştı. Programın ismi FlyVpn. PC'ye programı indirip listeden Mexico'yu seçip Connect tuşuna basın. ( Üyelik alıp girmek gerekiyor programa. Alıp girin giriş yerine yazarsınız. )

Adım 4 'ten itibaren 5 hariç devam ediyoruz. Üstteki Edit'i okuyoruz, aşamalarda *değişti diye ibare mevcut zaten. Hata verirse aynı işlemi tekrarlayın kabul ediyor bazen. Farklı tarayıcı deneyin.

Benim anlatım olmaz ise bu arkadaşın anlatımını deneyin.
    https://forum.donanimhaber.com/en-ucuz-bf1-standard-edition-korea-origin-67tl--122922182#122922182

Şimdiki fiyatlar uygun olarak :

Normal -- Battlefront Ultimate : 5 Euro
    Normal -- Titanfall 2 : 15 euro
    Normal -- Fifa 17 : 15 euro
    Normal -- Mirror Edge katalik : 5 euro
    Normal -- NFS 2015 : 10 euro
    Normal -- BF4-Hardline-BF3 : 5 euro
    Normal -- Dragon Age Inquistion : 5 euro
    VPN Kore -- Fifa 17 : 8,47 Dolar
    VPN Kore -- BF4-Hardline-Bf3 : 4.59 dolar
    VPN Kore -- Battlefront Ultimate : 4,98 dolar
    VPN CANADA -- NFS 2015 : 10 dolar
    VPN CANADA -- Dragon Age Inquistion : 5 dolar
    VPN Brezilya -- Titanfall 2 : 14,7 Dolar
    VPN Brezilya -- BF4-Hardline-BF3 : 3.12 dolar
    VPN Brezilya -- Fifa 17 : 11,74 dolar
    VPN Brezilya -- Dragon Age inquistoin : 3,12 Dolar
    VPN Brezilya -- Battlefront : 5.73 dolar
    VPN Meksika -- BF4 -Hardline -BF3 : 3,24 dolar
    VPN Meksika -- Dargon Age inquaiston : 3,24 dolar

• Fifa 2016 Arıyorum Coinli Kadrolu 05545440842 whatsap ulaşabilirsinz
  • behzat09 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar verebilirsin?Benim kadrom neredeyse full(ronaldo messi vs var) sayılır.2 milyonda coins var.
  • Hala bu oyunu oynayan var mıdır bilmiyorum ama bana göre çok iyi bir oyundur. Hala arada indirir oynarım. FIFA 15'i de severdim ancak çok hızlı bir yapısı vardı. 16'da bunu çok iyi dengelemişlerdi.

Oynanış, animasyonların yumuşaklığı ve gerçekçiliği, çimlerin görünümü ve rengi, hava şartları, sahanın bozulması, kalecilerin animasyonları, taraftarların hareketleri... Hala son çıkan FIFA'lardan öndedir bu oyun benim için bu saydıklarımdan dolayı.

Ignite Engine ile geliştirilen FIFA'lar çok başkaydı. Ne zaman Frostbite'ye geçtiler çoğu şeyi batırdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom59 -- 9 Nisan 2021; 14:16:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu günden geçmişe bakınca sunulan özellikler 17-19-20-21 den çok daha iyi bir oyundu diyebilirim...

Fifa 21 i sildim çünkü gördüğüm çok büyük yanlışlıklar var... fifa 22 satın alırmıyım aslında fifa 21 de satın almaycaktım, ama yılların getirdiği beklenti her yıl yeni seri satın alma alışkanlıgı gafletine yenik düşerek aldım fakat en az oynadığım oyundur evet sadece 90 saatim var fifa 21 de...

Fifanın steam e gelmesi çok iyi oldu çünki yorum satın alma ilişkisi fifaya easports a unutamayacagı ders verecek !

fifa 11-14 -16 - 18 özellikle dünya kupası modu bu futbol oyunu oynamak mı istediniz indirin bu serileri oynayın

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.