Şimdi Ara

FİFA 15 TÜRKÇE YAMA YAYINLANDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Artık FIFA 15 içindeki yazılar Türkçe! FIFA 15 PC versiyonundaki ingilizce metinler TSC FIFA exTReme ekibi tarafından Türkçeleştirildi. İndirme Linki aşağıda.
    FIFA 15 içerisindeki anamenü, açıklamalar, kontroller, gol sevinçleri, istatistikler, yetenek hareketleri, beceri oyunları, modlar gibi daha bir çok alan Türkçeleştirildi.

NOT: Demo ile uyum değildir! Tam versiyon ile uyumludur.

Asıl Sahibi:
    Narayanna

Kurulum: Kurulum otomatik olacaktır (setup). İndirdiğiniz rar dosyasını açtıktan sonra dosya içerisindeki TSC FIFA 15 TR KURULUM dosyasını çift tıklayın, FİFA 15'in kurulu olduğu klasörü seçin ve devam diyin. Kurulum gerçekleşecektir.

ALINTIDIR! (Konu Linki:http://www.turkcespiker.com/fifa-15-pc-turkce-dil-yamasi-tsc)

FİFA 15 TÜRKÇE YAMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trietz -- 15 Ekim 2014; 16:37:14 >

• deneyen var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben denedim bi sıkıntı çıkmadı, neyinden şüphe ettiniz?
  • denedim arkadaşlar gayet güzel çalışıyor yapan arkadaşların ellerine sağlık.
  • AegisLab DangerousObject.Multi.Gen 20141016
    AVG 20141016
    AVware 20141016
    Ad-Aware 20141016
    Agnitum 20141015
    AhnLab-V3 20141016
    Antiy-AVL 20141016
    Avast 20141016

UDS:DangerousObject.Multi.Generic

UDS:DangerousObject.Multi.Generic kullanıcının PC üzerinde ünlü faaliyetlerinin çok sayıda gerçekleştirir zararlı adware virüs olarak kategorize bir potansiyel olarak istenmeyen bir uygulamadır.Bu ağ hızı düşer ve ticari amaç için özel bilgi toplayabilir. UDS:DangerousObject.Multi.Generic peer-to-peer ağlar ve vb enfekte çıkarılabilir aygıtlar, dosya paylaşımı kullanarak, spam e-posta ekleri yoluyla sistem üzerine geliyor
    Bu tehdit yüklü var sonra, sistemin tüm normal faaliyetleri durur ve internet üzerinden herhangi bir dosya ya da sörf açmaya çalıştığınızda hata iletileri görüntüler. UDS:DangerousObject.Multi.Generic enfekte bağlantılar ve bloklar çeşitli meşru sitelere yaptıkları ziyaretlere üzerine kullanıcılar arama sonuçlarını yönlendirebilirsiniz.Bu önemli eserler durdurmak ve kötü sistem zarar hangi tamamen can sıkıcı bir durum. UDS:DangerousObject.Multi.Generic internet oturumları izlemek için yeteneğine sahiptir ve onun yaratıcıları yardımcı olmak için gizli bilgileri çaldı.Genellikle Kamu-kamu ortaklıkları olarak kategorize istenmeyen tarayıcı eklentileri, eklentileri benzer yükleme yöntemleri kullanabilirsiniz. UDS:DangerousObject.Multi.Generic da Devreye Alma klasöründe ve otomatik olarak başlatmak için tasarlanmış diğer programlar neden yer kendi çalıştırılabilir kısayol oluşturabilirsiniz.Sen kurtulmak için adımlar atmalıdır UDS:DangerousObject.Multi.Generic daha fazla sorun yaratır hemen önce.

Bir cok antivirusun tanımaması ıcın Fudlanmış ama sonrasında Ud olmus anlamlarını ınternetten arastırabılırsınız.

Bu virus bılgısayarınızdan ozel yazılımların key serial şifreleri calınması ıcın yazılmıstır sonrasında turkce yama ıcıne yerlestırılmıstır.

Turkce yamayı kuranların keylerını korumaya almalarını rıca edıyorum. Aksi taktirde origin ve fifa 15 keyınız calınabılır.

• Kullanılan bi key nasıl çalınacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • origin uyelıgını alır ıcındekı key sabıtlendı oraya origin uyelgıının şifresinin degıstırmelısı oyunun satısı sunmaya hazır hale getırır ben dün kendı oyunummu origin uyelıgı ve keyı ıle bırlıkte sattım onlar neden satmasın ?
  • Hocam virustotal.com dan taratıp link atabilir misin?

edit:https://www.virustotal.com/tr/file/d24a79a2897948f7bad4fe94a318930bce27a6f471c0242aa95ab08f26cc6756/analysis/1413552409/ buyrun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trietz -- 17 Ekim 2014; 16:28:36 >
  • Dedigim gibi degil mi ?

• Virüs bulmadı virüstotal ama origin güncelleme yapınca dosyalar eski haline dönüyor ve yama gidiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.