Şimdi Ara

Fifa 15 Playstore'da Sunuldu! Alacaklar sorularını sorabilir!KODLAR GELDİ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
619
Cevap
3
Favori
33.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Claudemir

Aklında soru işareti olan varsa bu şekilde oluyo playstroden alınca
     Fifa 15 Playstore'da Sunuldu! Alacaklar sorularını sorabilir!KODLAR GELDİ!

Bu sene kodu direkt veriyorlar demekki.. Çok iyi olmuş. Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: allenbaha

quote:

Orijinalden alıntı: Claudemir

Aklında soru işareti olan varsa bu şekilde oluyo playstroden alınca
     Fifa 15 Playstore'da Sunuldu! Alacaklar sorularını sorabilir!KODLAR GELDİ!

Bu sene kodu direkt veriyorlar demekki.. Çok iyi olmuş. Hayırlı olsun

Yok hocam Fifa 14'ten örnek vermek istedim,,onun örneği bu almak isteyen arkadaşlara diye,,,fifa 15 i de aldım fakat hala ödeme sonucu bekleniyo ekranı var

• xargusx kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşlarınız oyun alabilecek arkadaşlarınız varsa alacakları oyunu öğrenin, o oyunun sayfasındaki facebookta paylaş kısmını paylaşın, arkadaşınız üye olup o oyunu alırsa 10 TL hediye çeki kazanırsınız. 10 TLlik hediye çekleri 50 TL üzeri ürünlerde kullanılıyor. 7 tane öyle kişiye yaptırsanız oyunu 50 liraya getirirsiniz.
  • ttnet üyesiyim üye olmak istediğimde benden tc kimlik no istiyor yazıyorum tc kimlik no tek şifre alımı içi uygun değildir diyor kafayı yemek üzereyim bu sorunu başka yaşayan var mı?
  • Ah bilgisayarım kaldırabilseydi güzel olacaktı ama 3 senedir aldığım Fifa'yı bu sene alamayacağım galiba.
  • quote:

Doğum günü hediye çeki 20₺ , ilk hesap açınca 10₺ hediye çeki veriliyor.

çekler birleşiyor mu ? birleşmiyorlarsa bi numarsı yok.
  • designr kullanıcısına yanıt
    Ben birleşmeden dolayı yazmadım. Birlesip birlesmemeyle ilgili bi fikrim yok. 10Tl hediye çeki olanlar neden 20 degil diye dusunebiliyorlar ondan dolayi yazdim. Ayrıca 20 tl indirimle oyun 100 tl oluyor, daha iyi bir numara beklememek gerek zaten

• quote:

Ben birleşmeden dolayı yazmadım. Birlesip birlesmemeyle ilgili bi fikrim yok. 10Tl hediye çeki olanlar neden 20 degil diye dusunebiliyorlar ondan dolayi yazdim. Ayrıca 20 tl indirimle oyun 100 tl oluyor, daha iyi bir numara beklememek gerek zaten

birleşse playstoredan alırım ama birleşmezse almam çünkü ttnetli değilim. kredi kartıyla alırken %5 fark koyuyor son totaldeki fiyata malesef
  • Evet 100 lira değil 105 lira oluyor. Eğer 5 liradan dolayı almayacaksan boşver zaten Fakat hangi siteden alırsan al kredi kartına ek para koyuyor zaten. Ama tabi 86 lira Meksika Originden de alabilirsin Birleşip birleşmediğini tam anlamıyla bilen var mı acaba? Ayrıca 'mustafaoztekin07' ben 2 kisi davet etsem onlarda oyunu satin alsa 20 tl mi indirim olacak? Ayrıca üstünede normal indirim kartıyla 40₺ mi indirim olacak toplamda? Tam anlamıyla biliyor musun? Mantıksız geliyor bana

• Bir sorum olacak; Play storedan alacağımız oyun standar edition anladığım kadarıyla, sitede bi açıklama getirmemişler. Bu durumda 15 gold paket gelecek. Peki ön sipariş olduğu için Aralgame'de vs olan ek hediyeler gelecek mi ? ( Adidas All Star Takımı
    Adidas Predator ayakkabı seti Tarihi forma seti 3 farklı gol sevinci). Bir sorum da şu; PlayStore'dan ultimate edition alma şansımız var mı ?
  • quote:

Evet 100 lira değil 105 lira oluyor. Eğer 5 liradan dolayı almayacaksan boşver zaten Fakat hangi siteden alırsan al kredi kartına ek para koyuyor zaten. Ama tabi 86 lira Meksika Originden de alabilirsin Birleşip birleşmediğini tam anlamıyla bilen var mı acaba? Ayrıca 'mustafaoztekin07' ben 2 kisi davet etsem onlarda oyunu satin alsa 20 tl mi indirim olacak? Ayrıca üstünede normal indirim kartıyla 40₺ mi indirim olacak toplamda? Tam anlamıyla biliyor musun? Mantıksız geliyor bana

valla çarşamba gününe doğum gününü ayarladım kupon gelirse birleşip birleşmediğini göreceğim. nuuvemden 96liraya almak daha mantıklı geçen sene de oradan preorder yapmıştım.

• Tc kimlik no girdiğim halde doğum günümü öne çektim iki üç gün sonra yalandan doğum günüm olacak hediye çekinin gelmesini bekleyeceğim. Böylece 100 tl ve 12 taksit olmuş olacak. Bir sıkıntı çıkar mı ?
  • kemertasadem kullanıcısına yanıt
    Evet sitede açıklama yok ama standart editiondur. Belki 40 pack hariç diğerleri olur. Açıklama yapmadıkları için birşey söyleyemeyeceğim. Ultimate edition alma şansında yok playstore'dan. Fakat hiç aradaki farktan kafan karışmasın çunku aralarinda hicbir fark yok nerdeyse. 15-40 pack olayi tam bi fiyasko. Cunku haftada 1 paket verecekler 15 hafta sana fazlasiyla yeterde artar, sonrasinda umursamazsin bile Historic kit ve 3 cesit kramponunda onemi yok. Belki tek onemli 3 adet gol sevinci. Onlarinda lvlle acilacagini dusunuyorum zaten

• designr kullanıcısına yanıt
    Eğer hediye çekini verirlerse haberdar edersen mutlu olurum , ayrıca birlestirilip birlestirilmediginin haberinide bekliyorum

• allenbaha A kullanıcısına yanıt
    Aradım ttneti iletin bi açıklama yapsınlar sitede düzenlesinler ve beni de arasınlar dedim ama hala ses yok 5 saat oldu arayalı :D
  • playstoredan önsipariş verirseniz 15 FUT pack için ayrı bir key yollayacaklardır. ama ön sipariş bittikten sonra 15 fut pack keyi yollanmayacaktır. diğer tüm dijital satıcılarda bu şekilde işliyor playstoreda da böyledir diye düşünüyorum
  • Tam anlayamadım. ultimate edition'u ayrı satın alır gibi 15 paketi mı ayrıca almamızı sağlayacak bir kod yani. Fifa 14'te var mıydı böyle bir şey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemertasadem

Tam anlayamadım. ultimate edition'u ayrı satın alır gibi 15 paketi mı ayrıca almamızı sağlayacak bir kod yani. Fifa 14'te var mıydı böyle bir şey?

Gecen sene fifa 14 için ayri kod verdiler,,ultimate edition icin atri kod verddiler,,yukarida resim aattim karaladigim yerler fazla farkettiysen 2 kod var yani orada

• seve seve aldık bu sene de.bakalım kaç tane joystik kırdıracak bu sene. gerçi bugün xbox kolu gördüm hani bilemiyorum
  • Bu arada playstoredeb alacak arkadaslar key 25 eylulde gelecek,,simdi mail geldi hesabıma

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.