Şimdi Ara

Fifa 15 Playstore'da Sunuldu! Alacaklar sorularını sorabilir!KODLAR GELDİ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
3
Favori
33.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet sonunda Playstore önsiparişe sundu.. Şuan Fiyatı 120₺ gibi uygun bi fiyata. Bide bunun üzerine 20₺ lik indirim çekiyle çok rahat 100₺'ye alırsınız Böylece Meksika Origin , Nuuvem , G2A ... gibi sitelerden almanıza pek gerek kalmadı

http://www.playstore.com/#!/oyun/fifa-15 burdan oyuna bakabilirsiniz. Ayrıca Satın alma ile ilgili sorularınız olursa bu konu altından cevaplayabilirim.

Playstore'da olay nasıl gerçekleşiyor diye soran arkadaşlar için şöyle anlatayım :

Playstore , yeni üye olanlara 10₺ indirim çeki veriyor. Doğum günü hediyesi olarakta 20₺ indirim çeki veriyor kullanıcılarına. -Çekler birleştiriliyor mu sorusu soranlar için deneyen arkadaşların söylediğine göre birleştirilmiyor.-

Eğer doğum günü tarihinizi yakın zamana yaparsanız 20₺ hediye çeki verirler haberiniz olsun --en kolayından yarına yapın 20₺ yi kapın--

Playstore'dan alışveriş yapmak için Ttnet üyesi olmanıza gerek yoktur. Fakat Ttnet üyesi olanlar Faturalarına oyunu yansıtabiliyorlar.. Ve ek olarak taksittende faydalanabiliyorlar.

Ttnet'li olmayıpta Playstore'a üye olanlar ise Kredi Kartı (150₺ altı için geçerli) ve mobil ödeme (100₺ altı için geçerli) ile alabiliyorlar. Kredi Kartında %5 ek ücret ödeniyor. 100₺ ye değilde 105₺ ye alabiliyorsunuz.

Oyun alındıktan sonra çıkış tarihinden 2-3 gün önce , playstore hesabınızdaki oyunlarım kısmına key yolluyorlar. O keyi Origin'de Redeem Product Key kısmına yazınca oyun otomatikmen Origin'e eklenmiş oluyor. Oyun indirmeye 22 Eylül'de Originden açılıyor. Ve 25'inde de Avrupa'da oyunculara açılıyor. -Bazı kişiler 23'ün de Kuzey Amerika oyuncularına açıldığında Proxy değiştirip giriyorlar , fakat banlanma riski taşıyor onun için önermiyorum-

Oyunu isterseniz Playstore'un verdiği linkten indirebilirsiniz. Yada Origin'e oyunu ekleyip Origin üzerinden indirebilirsiniz. Tavsiyem Origin'e ekleyip Origin üzerinden indirmeniz yönündedir ama aralarında bir fark yoktur. Kafanız karışmasın diye ikinci yöntemi söyledim.

Ayrıca Playstore'dan Standart Edition veya Ultimate Edition diye seçme şansınız bulunmamaktadır. Fakat Playstore size iki kod göndermektedir. Bu kod sayesinde PACK açma şansınız oluyor. Geçen sene 4 FUT PACK vermişlerdi.

Bu sırada aklınızda Standart Edition ile Ultimate Edition arasında soru işareti kalmasın. Sebebini bu konumda okuyabilirsiniz.. 'http://forum.donanimhaber.com/m_95720121/tm.htm '

Bu resim Fifa 14'ün Playstore'dan alımına örnektir. Gördüğüniz üzere iki kod vardır. Birincisi sayesinde oyunu Origin'e eklersiniz. İkincisiylede FUT'a pack eklersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allenbaha -- 25 Eylül 2014; 7:25:58 >

• playstore indirim kodu olan var mı :)
  • Her sene alıyoruz bu senede alacağız :D
    Merhabalar, öncelikli sorum altında Bilmemkim, bilmemne tarihinde keyler dağıtılacaktır demiyor. Siz key aldınız mı oyunu aldıktan sonra?
    İkinci sorum;;
    İndirim kodunu nereden buldunuz bulabileceğim biryer var mı?

Teşekkürler.
  • 86 tl ye buldum ben cdkeyshere de onu alıcam büyük ihtimal
  • Otakutr kullanıcısına yanıt
    Keyi tahminen 21-22 Eylül'de playstore hesabına mesaj olarak verirler. Zaten indirmeye 22 Eylül'de açılıyor originde. 25'inde de Avrupaya açılacak oyun.

Key olayıysa eğer üye değilsen üye olunca 20 TL veriyorlar. Yada doğum gününde 20 TL indirim çeki verirler.. Bulabileceğin bi yer olduğunu pek sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allenbaha

Keyi tahminen 21-22 Eylül'de playstore hesabına mesaj olarak verirler. Zaten indirmeye 22 Eylül'de açılıyor originde. 25'inde de Avrupaya açılacak oyun.

Key olayıysa eğer üye değilsen üye olunca 20 TL veriyorlar. Yada doğum gününde 20 TL indirim çeki verirler.. Bulabileceğin bi yer olduğunu pek sanmıyorum.

Teşekkür ederim siparişi verdim :D Diğer arkadaşlarda verirlerse yazsınlar sonuçlara bakalım. Birde 85 TL diyen arkadaşlar var bence playstore'da 12 ay taksit imkanı var güzel olan tarafı bu. :D
  • 64 bit olmadığı için çalıştırmayacak bilgisayarım. 20 TL çekim var alsam mı diye düşünüyorum ama kararsızım. Geçen sene 70'e almıştım şimdi indirimle 100 TLye alırsam alacağım. Çok pahalı. Ama taksit olayı çok iyi. 64 biti güncelleyerek yapabiliyor muyuz acaba? Bilgisi olan var mı?
  • Otakutr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun 85 TL ye alan arkadaşlar olabiliyor ama yabancı sitelerden alıyorlar. Çoğu yabancı sitede 100Tl den ucuz değil zaten. Genelde meksika originden 40$ -87tl civari-na alıyorlar ama az da olsa banlanma riski taşıyorlar. Çünkü proxy değiştirip alıyorlar. Playstore'dan alırsan bi risk olmaz 13 Tl icin riske girmeye degmez bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64 bit işletim sistemi kurabilirsiniz hocam, mevcut işletim sistemine güncelleme şeklinde olmuyor sanırım.
  •  Fifa 15 Playstore'da Sunuldu! Alacaklar sorularını sorabilir!KODLAR GELDİ!

Arkadaslar sepete geldigimde 138 tl diyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayar94 -- 1 Eylül 2014; 15:13:46 >
  • Eger ekran kartiniz , ram .. Fifa 15'in minimum sistem gereksinimlerini karsiliyorsa bilgisayariniza 64 bit format atın. Bildigim kadariyla 32den 64e guncelleme olmuyor.

Fiyat olayiysa 100 tl cok uygun, cunku bu sene gecen seneye gore yabanci sitelerde bile 50₺ kadar daha pahali..

• Arkadaşlar playstoreda ttnet faturası ile ödeme seçenği var, faturama yansıtılacakmış taksitler, ancak ben ttnet müşterisi değilim, nasıl kredi kartı ile ödeyebilirim?
    Ayrıca yeni üye oldum 10 lira hediye çeki verdiler, siz nasıl 20 lira aldınız?
  • ssavur kullanıcısına yanıt
    Kredi karti secenegide var , ttnet musterisi olmak zorunda degilsin ama ttnet li olmayinca faturana yansitamazsin Eskiden 20 veriyorlardi belki artik 10 veriyor olabilirler. Elbet cevrende ttnetli birileri vardir , bence onlarla anlasip alman daha mantikli

• Taksit yapamıyorum ttnet müşterisi değilim diye :(
  • ayar94 A kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardan dene belki mobilinde sorun vardır.
  • Merhaba arkadaşlar benim şöyle bi sıkıntım var,, benim ttnet bilgilerimin olmadığı playstore hesabımda 30 tl'lik hediye çeki var;yani 90 liraya düşecek fakat tek ödeme yapmak zorunda kalıcam ,, ttnet bilgilerimin olduğu hesapta hediye çekim yok 12 taksit yapabiliyorum ama 120 tl üzerinden,,e-mailide değiştiremiyorum ttnet tek şifre üzerinden bu e-mail kullanılmaktadır diyo; yani adsl bilgileri yalnızca bir e-mailde oluyo napıcam ben bi akıl verin :))
  • TTNet üyesi olmamız mı gerekiyor illa ki ? İninal kart geçiyor mu yada
  • Ttnet üyesi olmadan da alabilirsin.. -Kredi Kartıyla- İninal kartın geçerli olup olmadığını Ttnet desteğe sorarsanız cevaplarlar.
  • Claudemir kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şey anlamadım İndirim kodunu başka hesapta kullanmaya çalıştın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: allenbaha

Hiçbir şey anlamadım İndirim kodunu başka hesapta kullanmaya çalıştın mı?

tabikide çalıştım,,başka üyeye aittir diyo,vay arkadaş tek ödeme yapmak istemiyorum indirimli bile olsa
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.