Şimdi Ara

FIFA 15 Dünya Kupası (Final: ŞAMPİYON Fildişi Sahili) / PS (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
4
Favori
3.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Türkiyeyi alayım bari. Gallerden iyidir hiç olmazsa. Bale var diye bir takım seçilmez bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worthkrn

Ben Türkiyeyi alayım bari. Gallerden iyidir hiç olmazsa. Bale var diye bir takım seçilmez bence :)

Tamamdır, böylece ilk maç İsveç - Türkiye olacak.

2.Maç için 3.Seçme Sırasında olan Fildişi Sahilin'deyiz :)
  • Selam ben Fildişi

FIFA 15 Dünya Kupası (Final: ŞAMPİYON Fildişi Sahili) / PS

Seni seçtim Şili!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoboticFIFA

Selam ben Fildişi

FIFA 15 Dünya Kupası (Final: ŞAMPİYON Fildişi Sahili) / PS

Seni seçtim Şili!

Böylece Fildişi ile Şili eşleşti, maç için zaman belirleyip kısa zamanda haberdar edin arkadaşlar, başarılar.
  • @mguny25 İngiltere takımının sahibisin, ilk turdaki rakibini seçme hakkına sahipsin, diğer kalan ülkelerden birini seçebilirsin.

Eğer İngiltere yerine başka bir takımı almak istiyorsan onuda mesajında belirtebilirsin. Bu takım kupada bulunan 18 takımdan biri olamaz, seçim yaparken bunu göze al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atacani

@mguny25 İngiltere takımının sahibisin, ilk turdaki rakibini seçme hakkına sahipsin, diğer kalan ülkelerden birini seçebilirsin.

Eğer İngiltere yerine başka bir takımı almak istiyorsan onuda mesajında belirtebilirsin. Bu takım kupada bulunan 18 takımdan biri olamaz, seçim yaparken bunu göze al.

Kolombia yi sectim

• quote:

Orijinalden alıntı: mguny25

quote:

@mguny25 İngiltere takımının sahibisin, ilk turdaki rakibini seçme hakkına sahipsin, diğer kalan ülkelerden birini seçebilirsin.

Kolombia yi sectim

Böylece 3.eşleşme Ingiltere - Kolombiya oldu. Maç için zaman belirleyip en kısa zamanda bildirin arkadaşlar. Başarılar.
  • @ESvED1453 Şili takımının sahibisin, ilk turdaki rakibin Fildişi Sahilleri.

Eğer Şili yerine başka bir takımı almak istiyorsan onuda mesajında belirtebilirsin. Bu takım kupada bulunan 18 takımdan biri olamaz, seçim yaparken bunu göze al.
  • atacani kullanıcısına yanıt
    Maç yarın oynanabilirse iyi olur. 1 hafta beklemek aslında sıkıcı olabilir. Yarın öğlen 13:00 gece 02:00 fark yok hangi saat olursa uyar. Ama öğle saatlerinde olacaksa 1-2 saat önceden haberim olsa iyi olur. Malum hafta sonu dışarı çıkılır vs vs.
  • quote:

@ESvED1453 Şili takımının sahibisin, ilk turdaki rakibin Fildişi Sahilleri.

Eğer Şili yerine başka bir takımı almak istiyorsan onuda mesajında belirtebilirsin. Bu takım kupada bulunan 18 takımdan biri olamaz, seçim yaparken bunu göze al.

Seçeceğim takım Şili den çokta farklı olmaz aynı takım dursun arkadaşla saat gün belirleyip maçı yaparız ilk maçlar için son gün ne zamandır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arjantin

• Bende Uruguay'ı seçiyorum. Sıra Fransa da

• Milletin adsli var adam maci nasil versin mac sonu cekse yeter resmini ve kirkizi kartlari milletin birbirine yalan solicek hali yok.

psn id:DarkSynergy141 ekle kardesim

yerler dolduysa yedek pyuncu olabilirim biri turmuvadam cikarsa o takimi verirsinoz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur555 -- 22 Mart 2015; 11:02:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur555

Milletin adsli var adam maci nasil versin mac sonu cekse yeter resmini ve kirkizi kartlari milletin birbirine yalan solicek hali yok.

psn id:DarkSynergy141 ekle kardesim

yerler dolduysa yedek pyuncu olabilirim biri turmuvadam cikarsa o takimi verirsinoz

Merhaba, öncelikle turnuva başladı, yedek olarak alındınız.

Yayınlama olayına gelince yayınlama sebebimiz milletin yalan söylemesi değil, tüm maçların izlenmesinden dolayı oynayanların gol atsa da atamasa da izleyiciler tarafından nasıl oynadığını görmesi. Örneğin bir maç bol pozisyonlu geçer 1-0 biter, bir anlamı kalmaz ama böyle kim daha iyi görmüş olacağız. Bunun üstüne zaten bu şartları kabul eden kişiler katiliyor, maçı yayınlamak öyle çok büyük fibernet isteyen bir şey değil.

• Hafta ici yurtta kaliyorum bugun aksama kadar atamazsak haftasonuna kalir. 21.00'a kadar musait oldugun bi saat varsa oynayalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkesta

Hafta ici yurtta kaliyorum bugun aksama kadar atamazsak haftasonuna kalir. 21.00'a kadar musait oldugun bi saat varsa oynayalim.

Arkadaşlar yazarken birbirimizi 'haber edelim'. Saat belirleyip bildirmenizi bekliyorum 2niz içinde bu gün uygun
    tamam teşekkürler kusura bakma benim cahiliyetim ozaman
  • darkesta kullanıcısına yanıt
    Saat 16:00 uygunmudur kardeş?

• Fildisi - sili 13.30 da canli yayinlanacak! Maclar basliyor

İsveç - Türkiye 14:30

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.