Şimdi Ara

FIFA 15 - DH Orjinal Kullanıcılar Kulübü - Korsana Hayır! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
6
Favori
15.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkali

Orjinal Fifa15 aldım ama beni deli etmek üzere..
    Böyle saçmalık olmaz ya..!!

Ekran kartı ayarlarından tutun, diğer tüm ayarları farklı şekilde denedim ama yok.! Oyun kasıyor. fps inanılmaz düşük kalıyor ve lag var. Ayarları very very very low yapsam bile kasıyor. Fifa14 en yüksek ayarlarda canavar gibi çalışıyordu. Varmı bir fikri, bir taktiği olan? Ne yapsak?

Sistem:

Windows 8.1 (64bit Pro)
    Samsung Evo 840 (250Gb) SSD
    i5 2,5Ghz İşlemci
    Amd 7670m (1Gb Ekran Kartı)
    8 Gb 1333Mhz Ram

kardeş catalist versiyonunun güncel olmasına dikkat et.. değilse onu güncelle..

ve programın içinden ekran kartının hızını performans olarak ayarla..

hani şu performan ve kalite mi diye olan bir bar var ya, hah işte o..

high oynatması yada en kötü medium ayarlarda oynaman gerek.. bir dene bence ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

Orjinal Fifa15 aldım ama beni deli etmek üzere..
    Böyle saçmalık olmaz ya..!!

Ekran kartı ayarlarından tutun, diğer tüm ayarları farklı şekilde denedim ama yok.! Oyun kasıyor. fps inanılmaz düşük kalıyor ve lag var. Ayarları very very very low yapsam bile kasıyor. Fifa14 en yüksek ayarlarda canavar gibi çalışıyordu. Varmı bir fikri, bir taktiği olan? Ne yapsak?

Sistem:

Windows 8.1 (64bit Pro)
    Samsung Evo 840 (250Gb) SSD
    i5 2,5Ghz İşlemci
    Amd 7670m (1Gb Ekran Kartı)
    8 Gb 1333Mhz Ram

kardeş catalist versiyonunun güncel olmasına dikkat et.. değilse onu güncelle..

ve programın içinden ekran kartının hızını performans olarak ayarla..

hani şu performan ve kalite mi diye olan bir bar var ya, hah işte o..

high oynatması yada en kötü medium ayarlarda oynaman gerek.. bir dene bence ;)

Cevap için teşekkür ederim hocam denedim fakat amd catalyst programında çok detaylandıramıyorsun ayarları. Mesela önceden Nvidia kullanıyordum onda ayarlar falan süper ayarlanıyordu ve anlaşılırdı. Hepsini denedim mesela kalite performans ayarlarını şuanda performansa getirdim biraz daha iyi oldu ama halen takılmalar ve lag var. Ben optimasyon sorunu olduğunu tahmin ediyorum.

• Arkadaslar Fifa 15 Next-Gen geldigi icin PC'ye orjinal aldim ama PES'ten gecis yaptigim icin cok asina degilim oyuna. Bugun EA destekten bir ticket actim ve canli sohbet sirasinda admin bana Silver Contract ve %15 indirim hediye etti. Simdi bu Silver Contract nedir ve ne ise yarar? Bilen birileri cevaplarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cevap için teşekkür ederim hocam denedim fakat amd catalyst programında çok detaylandıramıyorsun ayarları. Mesela önceden Nvidia kullanıyordum onda ayarlar falan süper ayarlanıyordu ve anlaşılırdı. Hepsini denedim mesela kalite performans ayarlarını şuanda performansa getirdim biraz daha iyi oldu ama halen takılmalar ve lag var. Ben optimasyon sorunu olduğunu tahmin ediyorum.

ben teşekkür ederim..

bende yıllarda ati (amd) kullandım.. fakat bir çok oyunda bu lag ve yırtılma gibi sorunlar yüzünden gtx'e geçtim..

belki kağıt üstünde amd gtx'le aynı performans sunduğu görülüyor yada yakın, ama iş uygulamaya gelince gtx ios, amd android kalıyor.. bilmem anlatabildim mi..

bence amd'nin fiyatlara yansıttığı şeyleri, kullanıcılar için güncellemer içinde sağlasa çok iyi olacak..

neyse umarım sorunun yakın zamanda bir güncelleme ile çözülür.. sizde rahat rahat oyununuzu oynarsınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

ben teşekkür ederim..

bende yıllarda ati (amd) kullandım.. fakat bir çok oyunda bu lag ve yırtılma gibi sorunlar yüzünden gtx'e geçtim..

belki kağıt üstünde amd gtx'le aynı performans sunduğu görülüyor yada yakın, ama iş uygulamaya gelince gtx ios, amd android kalıyor.. bilmem anlatabildim mi..

bence amd'nin fiyatlara yansıttığı şeyleri, kullanıcılar için güncellemer içinde sağlasa çok iyi olacak..

neyse umarım sorunun yakın zamanda bir güncelleme ile çözülür.. sizde rahat rahat oyununuzu oynarsınız..

Yorumlarına aynen katılıyorum hocam, iyi dileklerin için teşekkürler.

• Crack düştü mü arkadaşlar internete?Düştüyse zorrenti çakayım hemen.

Gelsin eksiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Magnum44 kullanıcısına yanıt
    nolcak zorrenti çakınca? online oynayamadıktan sonra ne anlamı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max. Pain

nolcak zorrenti çakınca? online oynayamadıktan sonra ne anlamı var?

Yav tabi sadece online oynayınca zevk alınıyor dimi?Offline olarak kariyer modunda oynamakda gayet zevkli.

anca botlarla oynarsın işte. sana yakışan da bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max. Pain

anca botlarla oynarsın işte. sana yakışan da bu

Madem korsandan bu kadar nefret ediyosun.Git en yakın korsancıya göster tepkini.Ama anca sanalda ötmeyi bilirsin.Sana yakışan da bu

nefret ettiğimi kim söyledi lan? fifanın korsanını ne yapcan dedim sadece. bana ne olm ister korsan al, ister para basıp benimle vs at. ayrıca öyle kafana göre genelleme yapmayı bırak, işe yaramaz o. "sanalda ötersin" falan. tanımadan etmeden yorum yapma. gerçi şu an kiminle muhatap oluyorum onu bile bilmiyorum da neyse
  • Max. Pain kullanıcısına yanıt
    Fifayı korsan oynayıp nabıcan?
    Ne kadar saçma kimisi singledan zevk alır kimisi multiden sana mı kaldı bunun tasası?

Ben o ötme lafını da ikinci mesajına karşılık yazdım. Botlarla oyna sana yakışan da bu diye yorum yapmışsın.Sanalda ötmüşsün işte .Neyse görmicem bidaha ötmelerini.Blok

• Ekle hocam

Platform : PC (origin)

Origin ID : anlyldrmm
  • Katılıyorum Korsana Hayır.

Platform : PC {Origin}

Origin ID : mehmetynd

Arkadaşlar bu arada oyunu oynarken taktik yaptığım zaman oyun bi anda donuyo ve çalışmayı durdurdu hatası veriyo nedeni nedir Windows 8.1 64.bit pc iyi derecede
  • Oyun alacak arkadaşlar. Originden ben oyunları hep meksikadan alıyorum Proksi ayarlıyorum tarayıcıdan meksikadan girmiş gibi gösteriyor. Fifa 15 i 82 TL ye aldım. Titanfall ise 45 TL ye geldi :D
  • origin id: theCrooLL
    beyler bir de şeyi sorucaktım, bu online mod da oynarken playstation'da oynayan biriyle karşılaşma ihtimalim var mı ben pc 'de oynarken yani herkes sadece kendi platformunda oynayan oyuncularla mı karsılasıyor yoksa karışık mı? sanırım matchmaking settings de bunun seçeneği var ama default'ta karışık rakipler mi çıkıyor karsımıza?
  • arkadaşlar yaş sınırını aşşağı çekemezmisiniz biraz
  • İ3 4120 4.NESİL 3.4 GHZ
    SAMSUNG 830 PRO SSD 240 GB
    8 GB 1600 MHZ RAM
    ASUS GTX 650 Tİ 2GB GDDR5 192 BİT EKRAN KARTI...

OYNATIRMI ONA GÖRE ALACAĞIM AMA DEMOYUDA DENEMEDİM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirpeqa

İ3 4120 4.NESİL 3.4 GHZ
    SAMSUNG 830 PRO SSD 240 GB
    8 GB 1600 MHZ RAM
    ASUS GTX 650 Tİ 2GB GDDR5 192 BİT EKRAN KARTI...

OYNATIRMI ONA GÖRE ALACAĞIM AMA DEMOYUDA DENEMEDİM...

her türlü oynarsın full ayarlarda :)
  • theCrooLL kullanıcısına yanıt
    öyle şey olmaz moruk hangi platformda oynuyosan o platformdan rakipler gelir
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.