Şimdi Ara

FIFA 14 Turnuva [PC] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
0
Favori
7.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tnevel92 dostum uygunsan yapalım maçımızı???
  • Çeyrek final kurası çekilmiştir, eşleşmeleri ilk mesaja ekledim. Maçlarınızı salı günü (15.10.2013) saat 24:00 e kadar tamamlayın.

Arkadaşlar çeyrek final ve yarı final maçlarında averaj, ev sahibi - deplasman golü önem taşımaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IBRAHIMOVIC' -- 14 Ekim 2013; 16:56:09 >
  • yeni bir turnuva yaparmısınız origin id:burkay06
  • Drizzy 0 - 2 Riv9
    Riv9 2 - 2 Drizzy

tebrik ederim güzel maçlar oldu, kupanın devamında başarılar herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arasscan -- 14 Ekim 2013; 18:01:41 >
  • P@ntera 3 - 4 MaitreSkiLL
    MaitreSkiLL 1 - 1 P@ntera

teşekkürler maçlar için.
  • Adjustik 2-3 Praetorian
    Praetorian 0-1 Adjustik
  • IBRAHIMOVIC' 2 - 0 rockerboy-h
    rockerboy-h 0 - 2 IBRAHIMOVIC'
  • Ahaha madridciler kalmis hep ceyrek finale :). Bi sonraki turnuvada ben de varim :)
    Fiesta1905 origin id eklerseniz mac da atariz

Benim favorim riv9

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarı final maçları için son gün perşembe (17.10.2013)
  • beni hatalı takım seçimi ve şanşsız kura yaktı, 4.torbadan bundesliga şampiyonunu çeken beşiktaş gibi oldum bi anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

beni hatalı takım seçimi ve şanşsız kura yaktı, 4.torbadan bundesliga şampiyonunu çeken beşiktaş gibi oldum bi anda

Maç için teşekkürler ben çok zevk aldım. Ben Manu'yla açıkçası bu kadar iyi bi oyun beklemiyodum. Diğer turnuvalarda başarılar.
  • vay arkadaş şaka gibi.. yine riv9 la eşleşmişim.. gruptan zor çıktık zaten burdada işimiz baya zor :D
  • Riv9 3 - 0 MaitreSkiLL
    MaitreSkiLL 1 - 3 Riv9
  • Maç için teşekkürler grup maçları gibi yine erken attığım goller sayesinde kopardım.
  • Konuyu baltalıyacağım fakat settingste player settings bölümü göremedim..Oyuncu güçleri tipi saçı vs değiştirebildiğimiz bölüm yok olmuş sankş
  • merhaba arkadaşlar, bu turnuva bitince başka turnuva olacak mı? olacaksa ben de katılmak istiyorum, şimdiden eklerseniz sevinirim. bunu kaçırmışım.
  • Praétorian ile bağlantı sorunundan dolayı maçlarımızı henüz oynayamadık.
  • origin id - mahmutkocabas
  • IBRAHIMOVIC' 3 - 3 Praétorian
    Praétorian 1 - 1 IBRAHIMOVIC'
  • yeni turnuvada bende yer almak isterim ... ekleyin arkadaşlar origin id : sadece50
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.