Şimdi Ara

FIFA 13'te Türkiye Ligi Yok! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
17.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kankam1030

Ne oldu fifacılar Türklere bu kadar önem veriyorlar.Pes Türkçe ve Türkiye ligi bulanacak siz savunmaya devam edin

yürü git, Siz ancak dandirik PES inizi oynayın bebeler nihahah :D Fifa da tr ligi olması çok üzücü ama belkide gelir inş gelir... Nereden biliyorsun TR LİGİ olacağını sanki sensin pes in yapımcısı saçma sapan konuşan ezik PES fanı nihahah. FİFA da tr lig olmadığı sürece korsan kullanacam bende,

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Almıyorum lan oyununuzu yetti be arkadaş sen benim ülkemin ligini koymazsan ben de korsanı desteklerim.Üstelik almaya da niyetlenmiştim.Herkesi de korsana davet ediyorum.

• facebooktaki haber için koyduğunuz resim süpermiş
  • Büyük ihtimal FB, GS ve BJK oyunda yer alır. Yunanistanın bile dört takımı var.
  • Bence daha erken haberin sonunda ki

Tabi yapılan açıklamanın Broad'ın kişisel sayfasından yapıldığını da hatırlatalım.

Kismina dikkat etmek lazim , yakinda resmi olarak aciklanir hangi ulke ve takimlarin oldugu.
  • itiraf edin hepiniz konsolda pes oynuyosunuz..
  • Onlar zahmet etmesin biz hallederiz

• Gerekli oluşumların gerekli imzaların şimdiden toplanması lazım . Adam Npower league 2 ( ingiltere 4.ligi ) deki takımıyla oynarken , ben Fenerbahçem ile oynayamayacakmıyım ? Adalet mi lan bu ?
  • Benim için önemli bir Lig değil değil Türkiye ligi olmaması çünkü oynamıyorum zaten olsa bile bir stadımızı bir yüzlerimizi yamalarla ediniyoruz o yüzden ilk çıktığından beri ya yama ile oynamadım ya da oynamadım zaten fifayı sattıran online özellikleri ve oyananış şekli

• öyle yamalar yapıyorlar ki orjinalinden daha iyi oluyor varsın olmasın
  • türkçe pes varken neydek bunu saten
  • demek ki orijinal almıyorum

• PES'te Fenerbahçe ile MasterLig Online'a devam :)

• Gene Amazon'da 10 dolar olmadan almayacağım desenize. Bari FB,BJK,GS,TS olsa. PES gibi lisans sorunalrı ile boğuşan oyunda bile var be EA!

• Creation Centre özelliği olduğundan dolayı Türkiye Ligi' nin olmaması pek fazla sorun değil aslında, FIFA 12' de takım oluşturmak çok güzeldi logo olsun, sponsor reklamı olsun her şekilde kendi takımımızın formasını oluşturuyorduk, bu sene Creation Centre' nin daha gelişmiş olacağına eminim.. Ayrıca Creation Centre' de oluşturduğunuz takımı Manager Mode' da kullanabiliyorsunuz !.. ( Korsan oyuncular bu özelliği kullanamayacak tabi =) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by-devilboy -- 27 Temmuz 2012; 15:47:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Büyük ihtimal FB, GS ve BJK oyunda yer alır. Yunanistanın bile dört takımı var.

Lig olmadıktan sonra benim için bi anlamı kalmıyor hocam manejerlik yapamıyoruz lig olmayınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

itiraf edin hepiniz konsolda pes oynuyosunuz..

biz sizin gibi ps salonlarına cebimizde 2 tl ile giden liselilerden değiliz kardeşim. pes çocuk oyunudur, biz futbol oynuyoruz, FIFA oynuyoruz.

• Fifa kaybedecekse STSL olmadığı için kaybedecek. Bu günün kötü haberi oldu.

• Fb olur heralde şampiyonlar ligine kalırsa?

• Pes'in bile 4 türk takımı var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.