Şimdi Ara

Fifa 13 giremiyorum yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OYunum tabiki orjinal ama giremiyorum demodada aynı sorunlar olduğunsdan oynayamıyorum.FifaConfigte yaptığım grafik ayarlarını görmüyor oyun ve çalışmayı durdurdu hatası veriyordu onu hallettim ama şimdide oyuna girince takım seçme ekranından önceki ayar seçme yerinde atıyor.Klavye ve fare ile oynuyorum onunla alaklımıdır lütfen yardım edin

• quote:

Orijinalden alıntı: dilikoglu1

OYunum tabiki orjinal ama giremiyorum demodada aynı sorunlar olduğunsdan oynayamıyorum.FifaConfigte yaptığım grafik ayarlarını görmüyor oyun ve çalışmayı durdurdu hatası veriyordu onu hallettim ama şimdide oyuna girince takım seçme ekranından önceki ayar seçme yerinde atıyor.Klavye ve fare ile oynuyorum onunla alaklımıdır lütfen yardım edin

bende de ayni sorun var grafik ayarlarin nasil cozdun ? (ben \FIFA 13\Game\fifasetup kalsorunun icindeki fiafsetupdan hall etdim, bu dosyayihttp://speedy.sh/d5n59/cl.ini FIFA 13\Game , boyelikle direk ana menuye cikcaksin (profil settings yaratilmayacak) ama oyuna her girisinde tus ve diyer ayarlari yapmak zorundasin, ayni zamanda profil settings olmadigi icin bazi modlarda sorunlar cika bilir ,ama ultimate team modu simdilik sorunsuz calisiyor.
    dostluk maclaridna custom squad denemekde fayda var
  • windows media player kaldirdiysan tekrar kur benimde girmiyordu yaptim oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valaare

windows media player kaldirdiysan tekrar kur benimde girmiyordu yaptim oldu

media player'ı nasıl kaldırıyoruz nasıl kuruyoruz çıldırcam...
  • denetim masasi program ekle kaldir windows ozelliklerini ac kapa yerine bas ordan windows media playeri bul ve aktif et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.