Şimdi Ara

FIFA 13 alsam mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyatı bayağı ucuzlamış. Online takılmak istiyorum sizce hala oynayan var mıdır? Ultimate Team falan merak ediyorum. Cebimde 15 TL para kaldı başka seçimim yok lütfen yardımcı olun :)

• ultimate teamdede seasondada adam bulması için biraz bekliyorum oyun zevkli ama eskidiği için sadece bin kişi online paranda yokmuş bence alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordwalmax

ultimate teamdede seasondada adam bulması için biraz bekliyorum oyun zevkli ama eskidiği için sadece bin kişi online paranda yokmuş bence alma

Hocam FIFA 13 almaya param var da 14 için yok :D
  • Kişiye göre değişiyor mesela ben 13'ü 14'den daha çok severdim belki daha iyi oynadığım içinde olabilir bilemiyorum. Aynı görüşte olan bir arkadaşımda şu an 13 oynamaya devam ediyor. 13'de sanki oyuncunun kontrolü daha fazlaydı yani iyi olanın kazanma ihtimali daha yüksekti 14 de ise durum epey değişti gibime geliyor ama yinede çok iyi oynuyorsan her zaman durumu değiştirebiliyorsun. Bana sanki 11 13 15 diye gidiyormuş gibi geldi açıkçası. Eğer bir arkadaşında veya başka şekilde iki oyunu deneme imkanın olduysa hangisinin oyun stilini beğendiysen onu almanı öneririm. Yani oynarken zevk almayacağın bir oyuna para vermek yerine biraz daha bekleyip üstüne koyarak zevk aldığını düşünüyorsan 14 de alabilirsin belki. İleriye dönük planlarına göre de değişebilir bu kararın. Ama 13 oynarken en zevk aldığım oyun olmuştu bu kesin.
  • fifa 15 çıktıktan sonra season da fifa 14 de bile zor adam bulmuştum bence alma
  • Alma bence
  • FIFA 13 aldım takılıyorum. Okullar açılınca da 15 alırım büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewtrolar14

FIFA 13 aldım takılıyorum. Okullar açılınca da 15 alırım büyük ihtimalle.

Dostum adam bulabiliyor musun ultimate team de falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman1995

quote:

Orijinalden alıntı: ewtrolar14

FIFA 13 aldım takılıyorum. Okullar açılınca da 15 alırım büyük ihtimalle.

Dostum adam bulabiliyor musun ultimate team de falan?

FIFA'dan çok anlamadığım için tek yapay zeka takıldım şimdiye kadar. Ama online olan 800-900 oyuncu var diyordu en son. 10-15 gündür evde değilim son durumu bilemem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.