Şimdi Ara

Fifa 12 - very unhappy - management is poor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar fifa 12de managerlik kısmında her yolu denememe rağmen 3-4 oyuncuyu asla mutlu edemedim.. =) böle söyleyince garip gelio banada ama hep oynattım olmadı yorulduklarında dinlendirdim olmadı sistemimi deiştirdim olmadı yerlerini deiştirdim olmadı.. her yolu denedim.. maaşını arttırdım.. bilmediğim bişimi var merak ediyorum gerçekten.. bütün oyuncular 'very happy' ama bi kaç deyyus ısrarla 'very unhappy - management is poor' kiralayammı bunları satammı napam?? 2 tane sağ bekin 2si birden mutsuz evlendiremmi napam ben bunları? her yolu denedim gerçekten.. micah richards ve david luiz ısrarla 'management is poor' dio.. anlamadıgım messi bilmio onlar bilio neyin poor oldugunu.. önerisi olan varsa lütfen yazsın..

• quote:

Orijinalden alıntı: SweptureX

arkadaşlar fifa 12de managerlik kısmında her yolu denememe rağmen 3-4 oyuncuyu asla mutlu edemedim.. =) böle söyleyince garip gelio banada ama hep oynattım olmadı yorulduklarında dinlendirdim olmadı sistemimi deiştirdim olmadı yerlerini deiştirdim olmadı.. her yolu denedim.. maaşını arttırdım.. bilmediğim bişimi var merak ediyorum gerçekten.. bütün oyuncular 'very happy' ama bi kaç deyyus ısrarla 'very unhappy - management is poor' kiralayammı bunları satammı napam?? 2 tane sağ bekin 2si birden mutsuz evlendiremmi napam ben bunları? her yolu denedim gerçekten.. micah richards ve david luiz ısrarla 'management is poor' dio.. anlamadıgım messi bilmio onlar bilio neyin poor oldugunu.. önerisi olan varsa lütfen yazsın..

• real madride pepe mutsuzdu bende şerefsiz ben yapmadan kendi kendine m.ctiye transfer oldu sal gitsin ya bak mesela ben yerine subutici buldum pepenın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

quote:

Orijinalden alıntı: SweptureX

arkadaşlar fifa 12de managerlik kısmında her yolu denememe rağmen 3-4 oyuncuyu asla mutlu edemedim.. =) böle söyleyince garip gelio banada ama hep oynattım olmadı yorulduklarında dinlendirdim olmadı sistemimi deiştirdim olmadı yerlerini deiştirdim olmadı.. her yolu denedim.. maaşını arttırdım.. bilmediğim bişimi var merak ediyorum gerçekten.. bütün oyuncular 'very happy' ama bi kaç deyyus ısrarla 'very unhappy - management is poor' kiralayammı bunları satammı napam?? 2 tane sağ bekin 2si birden mutsuz evlendiremmi napam ben bunları? her yolu denedim gerçekten.. micah richards ve david luiz ısrarla 'management is poor' dio.. anlamadıgım messi bilmio onlar bilio neyin poor oldugunu.. önerisi olan varsa lütfen yazsın..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.