Şimdi Ara

FIFA 12 ve PES 2012 için Ligden Düşüyoruz (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
17.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dean.1995

Sen yanlış anladın beni heralde.Ben orda başkanı imam seçti DEMEDİM,UKALA UKALA da konuşup durma.Eğer,küfür tarzı şeyler söylersem Polislerin gelip almasından bahsettim.E polsiin hepsi İmamın ordusu değel mi?LAN!LAN'LAN'

imamın ordusu bildiğim kadarıyla cahil bir herifin yazdığı bir kitap. konu ile alakası yok uzatmaya gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality1907

quote:

Orijinalden alıntı: dean.1995

Sen yanlış anladın beni heralde.Ben orda başkanı imam seçti DEMEDİM,UKALA UKALA da konuşup durma.Eğer,küfür tarzı şeyler söylersem Polislerin gelip almasından bahsettim.E polsiin hepsi İmamın ordusu değel mi?LAN!LAN'LAN'

imamın ordusu bildiğim kadarıyla cahil bir herifin yazdığı bir kitap. konu ile alakası yok uzatmaya gerek yok

Aynen ya.Sen gelmesen kötü yerler gidiyodu muhabbetimiz.Tamam,burada bitmiştir.Devam edelm biz,Asıl konuya.Mail atmay ve aramaya devam.

• quote:

Benim amcam polis senin o tatlı popon sandalyede rahat etsin diye gece gündüz operasyon yapıyor. Kaçınız bilir bostancıbaskınından sonra kaç saat hastanede şehit haberini beklediğimizi.! Kimin ordusu lan bu polisler? Kalk bir de onun bunun ordusu de! Tabi senin anan baban değil ya
    Yeter be adamlar teröristi döver orantısız güç kullanmış olur, dövmez iktidar uşağı olur, yasaları uygulasa imamın ordusu olur.
    Sen bir kuruma veya kişiye hakaret(küfür) etmenin suç olduğunu bilemeyecek kadar cahilsen ne yapsın polis? O küfürü her yerde her polis sana aynı muameleyi yapar herkes mi imamın ordusu oldu şimdi?
    İmamın ordusundan önce küfür ettiğinde madalya mı takıyorlardı? Baktın tutmadı

• ... Baktın tutmadı teori imamın ordusu de geç. Ulan yasa var yasa!!
  • @BSC Misafiri
    08.07.2011 15:49:20

Aykut kocaman söylemişti TFF de bir kişi var futbolun içinden gelen.
  • emulert
    Yasa varda ne oluyo allah aşkına ya bizim eylem yapma hakkımız var yasaya göre ama yapabiliyormuyuz butun universite ogrencileri dayak yiyor coplanıyor ve buna hakları olmadığı halde hani yasa ??? Sadece işlerine gelen kısımları görüyorlar.
  • Yalan haber.Haberi yapan gazetenin sahibi doğalgaz ülkede yaygınlaşınca işleri kesata vurdu herhalde saçmalayıp duruyor...
  • Cok kotu oldu yaaaaaa
  • yani kim başlattı bu haberi bilinmez ama 3-5 saatdir birçok sitede bunun gibi haber okuyorum..dedikodu ve hiçbir dayanağı olmayan asılsız haberlere bsc olarak en azından siz yer vermeyin..akıl var mantık var girin fifa12 yada easports'un resmi sitesine fifa 12 de yer alacak liglere bakın..tff kendi aldığı payı futbol klüblerine bırakmış bunda kötü olan ne var anlamış değilim..avrupada bütün önemli liglerde bu böyle..bknz ispanya ingiltere italya liglerine..ispanyada yayın gelirlerini bile klüblere bırakıyor futbol federasyonu..yapmayın allah aşkına arkadaşlar...bilgi çağındayız ama bilgisizlikten boğuluyoruz.. ahanda size ıspatı.... http://www.fifplay.com/fifa12/

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

yani kim başlattı bu haberi bilinmez ama 3-5 saatdir birçok sitede bunun gibi haber okuyorum..dedikodu ve hiçbir dayanağı olmayan asılsız haberlere bsc olarak en azından siz yer vermeyin..akıl var mantık var girin fifa12 yada easports'un resmi sitesine fifa 12 de yer alacak liglere bakın..tff kendi aldığı payı futbol klüblerine bırakmış bunda kötü olan ne var anlamış değilim..avrupada bütün önemli liglerde bu böyle..bknz ispanya ingiltere italya liglerine..ispanyada yayın gelirlerini bile klüblere bırakıyor futbol federasyonu..yapmayın allah aşkına arkadaşlar...bilgi çağındayız ama bilgisizlikten boğuluyoruz.. ahanda size ıspatı.... http://www.fifplay.com/fifa12/

verdiğin kaynakta yazan

"However FIFA 12 leagues have not been announced yet"

• Dış mihraklar sayısız ayrılık üzerinde çalıştı. Bizi birbirimize düşürmeye çalıştı. Ama hiçbiri futbol kadar tehlikeli olmadı :) Şurası bir youtube videosu olsaydı küfürler havada uçuşurdu :)
  • @Zoginet

Bak o bahsettiğin şeye ben de hak veriyorum ancak "ben küfür edicem ama onun bunun ordusu polis kalkıp bana kızacak diye korkuyorum" dersen o kadar şey yaşadıktan sonra damarıma basmış olursun.
    Benim de zoruma gidiyor pkklı şerefsizlere sadece gaz bombası atıp bırakmak gidip örenciyi coplamak. Şunu da unutma öğrenciler de gösteri amaçlı gitmiyor, izinsiz toplanıp polisle çatışmak için uğraşıyor( yada aralarındaki provakatörler.

@dean.1995

Ben yazarken siz bitsin yazmışsınız görmedim.
  • .:BBR:. sevgili kardeşim orda yazan şu şekilde..

FIFA 12 Leagues
    'However FIFA 12 leagues have not been announced yet',a ''''FIFA producer confirmed in a Q&A livecast at E3 2011 that EA Sports will bring forward all FIFA 11 leagues to FIFA 12''' anşılmayan birşey var mı sence? bence yok.. tamam daha anons edilmedi diyo ama bunun nedeni oyuna eklenecek yeni 2-3 tane daha lig olacağı için..Romania ve Ukraine ligleri ve bazı liglerinde 2.ligleri oyuna aktarılacakmış belki hollanda 2.ligi..ama henüz kesin açıklama yapılmadı..zaten 1-2 hafta sonra hepbareber öğreniriz hangi liglerin oyunda olacağını..ama kesin olan şu ki TÜRKİYE süper ligi FIFA 12 de yer alacak..herkesin içi rahat olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: piskopathamsi

fenerbahçe hak etti diyen arkadaş. neye dayanarak diyorsun anlamadım. yargıdan bi sonuç veya karar çıkmadan ????

Sandalyeye oturduğu yerden söylüyor işte ne beklersin.
  • Şike var veya yok FIFA'da Türkiye Ligi olmasın bunun tek sorumlusu Fenerbahçe'dir abi.O kadar sempati beslediğim takımdır kendisi ama bunu yaptıysa harbiden yazıklar olsun! Hadi onu geçtim bizim günahımız ne ?
  • onlar koysun dandik 3. lig takımlarını bi bizi koymasınlar işe bak :)
  • ya şike yaptığı kanıtlanmış fenerin siz daha ne konuşuyorsunuz küme düşmesinmi yani fb yok ya yanına kalsın yani yorumlara bak ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiKaaN

ya şike yaptığı kanıtlanmış fenerin siz daha ne konuşuyorsunuz küme düşmesinmi yani fb yok ya yanına kalsın yani yorumlara bak ya

şuan kanıtlanan hiçbirşey yok sadece ciddi deliller var emniyetten "FENERBAHÇE ŞİKE YAPMIŞTIR" diye bir açıklama gelene kadar kanıtlanan kesin birşey yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

quote:

Orijinalden alıntı: MessiKaaN

ya şike yaptığı kanıtlanmış fenerin siz daha ne konuşuyorsunuz küme düşmesinmi yani fb yok ya yanına kalsın yani yorumlara bak ya

şuan kanıtlanan hiçbirşey yok sadece ciddi deliller var emniyetten "FENERBAHÇE ŞİKE YAPMIŞTIR" diye bir açıklama gelene kadar kanıtlanan kesin birşey yoktur

Ya imzasındaki renklere bak neye inanmasını bekliyorsun ki

• futbol federasyonu ne zaman adam gbı bır ıs yaptı ki ztn ..

şike ıle soylemde bulunanlara da sunu soleyeym

eger fenrbahce bu kadar sıke yaptysa demek kı
    galatasarayı besıktası ve trabzonu da satın almıs

satın almışş !!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.