Şimdi Ara

fifa 12 psn kardeşlik (tamamlandı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler oyunu aldım. pm olarak hesap bilgilerimi göndericem. fişin resmini çekip gönderenlere uyelıgımı verıcem ındırırsınız
  • 5. kisi bulundu mu?
  • bu arada oyunu tr psn hesabımdan indiriyorum. nasıl dağıtılcak bu oyunlar? tr psn mail adresı ve şifremi mi vermem gerekiyor size indirmeniz için?
  • aynen oyle hocam sen indirme işlemini başlattıktan sonra sign out yapıp başka bir psn hesabınla girip indirmeye devam ediyormussun sonra sırayla bizler aynı işlemi yapıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

bu arada oyunu tr psn hesabımdan indiriyorum. nasıl dağıtılcak bu oyunlar? tr psn mail adresı ve şifremi mi vermem gerekiyor size indirmeniz için?

evet bu konu önemli aynı anda indirebilecek miyiz?
  • PM attım dobermann.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pennyilkay

aynen oyle hocam sen indirme işlemini başlattıktan sonra sign out yapıp başka bir psn hesabınla girip indirmeye devam ediyormussun sonra sırayla bizler aynı işlemi yapıyoruz

sırayla derken? yani hesap bılgılerını aynı anda gondermiim mi herkese?
  • 5. KİŞİ YİM HAVALE ETMEYİ BEKLEYORUM

YANLIZ BENİM PSN UK

SIKINTI OLUR MU?

ARKADAŞA DA SORMUŞTUM. OLMAZ DEDİ AMA..
  • quote:

quote:

aynen oyle hocam sen indirme işlemini başlattıktan sonra sign out yapıp başka bir psn hesabınla girip indirmeye devam ediyormussun sonra sırayla bizler aynı işlemi yapıyoruz

hocam diğer kardeslık konularından bılgı edınmeye calsıorum, sen odemeyı yapana tek tek verırısın psn hesap bilgini indirmeyı baslatıp sign out yapan sana gerı doner sende diğer kişiye verırsın boylelıkle çakışma yaşanmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: buta

5. KİŞİ YİM HAVALE ETMEYİ BEKLEYORUM

YANLIZ BENİM PSN UK

SIKINTI OLUR MU?

ARKADAŞA DA SORMUŞTUM. OLMAZ DEDİ AMA..

aynı şekılde benmde UK sanırım sorun olmaz bi ton kardeşlık konusu var hiç bu yonde bi sorun okumadım,

bu arada psn de yenı account almaya çalıştım ama sorun var alınamıyor şu an
  • quote:

quote:

quote:

hocam diğer kardeslık konularından bılgı edınmeye calsıorum, sen odemeyı yapana tek tek verırısın psn hesap bilgini indirmeyı baslatıp sign out yapan sana gerı doner sende diğer kişiye verırsın boylelıkle çakışma yaşanmaz..

anladım. şimdi ben sign out yaptım uk psn hesabıma geçtim ordan indirmeye devam ediyorum. ödemeler geldiğinde herkese tek tek atıcam. indirmeye başlayıp sign out yaptığına dair mesaj geldiğinde diğer kardeşe yollıycam tr psn hesap giriş bilgilerimi

• DOBERMANN,

YAPTIĞIN AYIPTIR KARDEŞ, HEM BANA HESAP NUMARASI VERİP HEM DE BAŞKASINI LİSTEYE ALIYOSUN.

HAVALE ETSEK NE OLUCAK,

ÜÇ KAĞITÇILIĞIN LUZÜMÜ YOK..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

anladım. şimdi ben sign out yaptım uk psn hesabıma geçtim ordan indirmeye devam ediyorum. ödemeler geldiğinde herkese tek tek atıcam. indirmeye başlayıp sign out yaptığına dair mesaj geldiğinde diğer kardeşe yollıycam tr psn hesap giriş bilgilerimi

nasıl hocam indirme hızı iyimi? bu arada sana pm attım

• quote:

Orijinalden alıntı: buta

DOBERMANN,

YAPTIĞIN AYIPTIR KARDEŞ, HEM BANA HESAP NUMARASI VERİP HEM DE BAŞKASINI LİSTEYE ALIYOSUN.

HAVALE ETSEK NE OLUCAK,

ÜÇ KAĞITÇILIĞIN LUZÜMÜ YOK..

kardeş kusura bakma listese sen varsın diğer arkadaşa yanlıslıkla yolladım mesaj attım para yollama kusura bakma diye. kafa kalmadı ki bi yandan mesajlar bi yandan topic valla kusura bakma
  • yüzde 8de şuanda yaklaşık 1.5 saniye 1 mb indiriyor. daha çok var inmesine :)
  • dostum verdiğin hesap numarasını bir kontrol eder misin? az önce çıkıp yatırmayı denedim hatalı hesap numarası dedi.
  • Parayı havale ettim dobermann
    Oyunu bekliyorum yüzde kaç ??
  • beyler oyun bende yüzde 18de şuanda. herkes parayı yollasın öyle vereyim dimi bilgileri?
  • parayı gönderene gönder kardeş,
    başkası yüzünden beklemeyelim.
  • bilgileri alınca hesaba aynı anda girmeye çalışıp birbirimize engel olmayalım arkadaşlar. bir sıra belirleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remzicigim -- 1 Ekim 2011; 0:52:41 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.