Şimdi Ara

FIFA 12'de Arap Spiker Olacak, Peki Türkçe? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
8.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün Arapların zengin olduğu yanılgısı malesef hala yaygın bu ülkede.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Arab_League_countries_by_GDP_(nominal)

22 ülkeden 15'i Türkiye'den fakir yahu.
  • Waybe arapları bile ciddiye aldılar Türkçe Spiker Hiç Olmucakmıyaw bunedir kardeşim tek türkçe oyun Crysis mi :S
  • Bizleri Halen Arapmı Sanıyor acaba bunlar ?. EA Sports, Crytek Başkanlarını tanımıyor heralde veya Hiç Türkçe Dublaj lı Crysis Oynamadı.....
  • Kesinlikle FIFA serisinin Türkiye 'de çok fazla orjinal satacağına inanmam. Yakın çevremden örnek verebilirim, adama soruyorum orjinal oyun niye almıyorsun dye adam diyor ki ne fark var ki. Orjinaline 80TL vericeğime giderim korsancıdan 5TL - 3TL 'ye alırım diyor. FIFA serisinin multiplayer özelliği çok fazla zevk vericeğini sanmadığım için (çünkü 2'li oynanış var) orjinal alıncağını hele hele Türkiye 'de fazla satacağını hiç sanmıyorum. Umarım yanılıyorumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farul

Kızdım.

Kızdın, şimdi erkek mi oldun? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

quote:

Orijinalden alıntı: farul

Kızdım.

Kızdın, şimdi erkek mi oldun? :D

Erkek olmak hakkında bir şey söylemedim. Kızmak da suç oldu vay anasını.
  • Türkçe'de gelsinde ondan önce oyun konsollarla aynı çıksın...
  • Türkçe spiker umarım yakın tarihlerde oyunda ki yerini alır.Geçenlerde Emre Tilev'e tweeter üzerinden sormuştum.

-FIFA'dan teklif gelirse oyun için spikerlik yaparmısın ?
    -Evet,neden olmasın ?

Aldığım cevap buydu.Bizimkiler çoktan can atıyorlar aslında.Emre Tilev ve Ertem Şener'den birisini gelecek senelerde oyunda dinlemeyi ister her Türk FIFA kullanıcısı.
  • Ben ne zaman bir oyun dağıtımcısına gitsem her zaman Fifa kutuları raflarda oluyor.
    Bence pek satmıyor Türkiye'de Fifa.
    Ha Arabistan'da ne kadar satıyordur orası ayrı bir konu. Gerçi bu şeyhlerin 20 çocuğu olsa, 20'side 1 tane fifa alsa. Eder 20 fifa diğer şeyh sayısınada çarparsak........
    Güzel mantık EA.
  • hehe artık arap spikeri açıp gülerim heralde :)
  • Beyler en azından Fifanın facebook sayfasından yorumlara şı cümleyi yazalım.

We would like Turkish Speaker on FIFA 12,
    We would like Turkish Speaker on FIFA 12
  • Biz dilimizi koruyabilirsek 3-4 sene sonra Türkçe menü, Türkçe ses desteği gelicektir :)
  • Zor bir ihtimal ama olmaz diye de birşey yok
  • @crysis8
    Araplar insan değil mi? Bak demek ki onları senden ciddiye alıyorlar.
  • petrol zengınlerınızı çok kafaya takıyorsunuz ama ekonomuk dengesı garıp bir ulke orası ... zengını çok fazla zengın... fakiri çok fazla fakir.... zengın kısmı goze çarpıyor ama bunlarıda bılmek lazım..
  • Bizim başbakan araya girse olur mu acaba? One minute ea sports.
  • facebookta ea sports fifanın resmi sayfasına bunu yazdım:
    We would like Turkish Speaker on FIFA 12,
    100 den fazla yazdım yorumların altına daha yazıcaktım ama kötüye kullanım diye bi uyarı çıktı yazamadım
  • Aynen yazmaya devam. We would like Turkish Speaker on FIFA 12,
  • Ömer Üründül resimdeki ama resim Krampon.net'e ait. Orda da bunun gibi bi haber çıkmıştı. "Andy Gray emekli oluyor, Ömer Üründül yorumcu olabilir mi?" tarzında bişeydi yanlış hatırlamıyorsam.
  • arkadaslarım sımdı bu oyun tr spıker cıkar gıder spıkerıde ılker yasın yaparlar oturur aglarız hep beraber eger EA a maıl yoluyla veya bısekılde tr spıker ıstendıgı ıletılırse onerı olarak turkıyede bence 1. olan ercan taner o olmazsa ersin düzen veya sabri ugan olmalı kesınlıkle bunuda bı sekılde bılmelıler ...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.