Şimdi Ara

FIFA 12 (ANA KONU) UEFA Euro 2012 DLC (ÇIKTI) (754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.856
Cevap
15
Favori
564.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler tribunlere muzik atmak istiyorum. Xboxa telefondan nasil muzik atabilirim bilen varmi ?
  • Transfer güncellemesi ne zaman çıkar beyler?.
  • şu sıralar iyi oynuyorum rakipte tanımaz durumdayım:)
  • FIFA'yı almak ve denemek istiyorum.Sıkı bir PES oyuncusuyum,FIFA'nın PES'ten artıları ve eksileri nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IncredibLe!

FIFA'yı almak ve denemek istiyorum.Sıkı bir PES oyuncusuyum,FIFA'nın PES'ten artıları ve eksileri nelerdir?

FIFA 12'nin PES 2011'e karşı tek eksisi bile yoktur bence, ama FIFA 12 zordur herkes oynayamaz
  • quote:

FIFA'yı almak ve denemek istiyorum.Sıkı bir PES oyuncusuyum,FIFA'nın PES'ten artıları ve eksileri nelerdir?

hocam hiç fifanın pes den eksisi olurmu yüzyılın oyunu fifa naptın senhiç böyle şeyler sorulurmu bu başlıkta adamı ipe götürürler mazallah
  • Serverlarda sorun mu var bağlanmıyor. Psn var ama Ea serverlarına bağlanamıyorum bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esthell

Serverlarda sorun mu var bağlanmıyor. Psn var ama Ea serverlarına bağlanamıyorum bir türlü

psn kapalı sabah saat 8 e kadar
    kaynak ea forum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

hocam hiç fifanın pes den eksisi olurmu yüzyılın oyunu fifa naptın senhiç böyle şeyler sorulurmu bu başlıkta adamı ipe götürürler mazallah

Hocam niye sormayayım yani dediğinde laf,bir oyun ne kadar mükemmel olursa olsun illa ki eksileri vardır hiçbir oyun 4/4'lük olamaz.

• quote:

IncredibLe! Tarih 2 Şubat 2012; 20:33:00

quote:

quote:

quote:

hocam hiç fifanın pes den eksisi olurmu yüzyılın oyunu fifa naptın sen hiç böyle şeyler sorulurmu bu başlıkta adamı ipe götürürler mazallah

Hocam niye sormayayım yani dediğinde laf,bir oyun ne kadar mükemmel olursa olsun illa ki eksileri vardır hiçbir oyun 4/4'lük olamaz.

Arkadaş ironi yapmış.

Pesten sonra fifaya alışmak zaman alıyor. Hatta sinirden dualshock kıranların sayısı oldukça fazla. Alıştıktan sonra -özellikle defans kurgusuna- oldukça keyifli diyebilirim.

• Dün gece ea server baglanamadık, acaba guncellememi gelıyor
  • maç yapmak isteyen eklesin beni.
    genellikle hafta sonları sabaha kadar fifadayım

PSN:cyber76
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

Dün gece ea server baglanamadık, acaba guncellememi gelıyor

23:30-02:00 arası sorunsuz oynadım ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burocker86

quote:

bu akşam kapışalım mı?
  • quote:

quote:

quote:

Sinir hastası olmak istiyosan süper oyun. Son 1 aydır Head to Head'i bırakmıştım bu yüzden, dün yeniden oynadım bi üst Division'a çıktım. Şöyle söyleyim, oyunda bazı şeylerin ayarı tutturulamamış.

• quote:

Alıp oynamadan kararını veremezsiniz, PES gibi bir oyun değil. Sabırlıyım, alışırım diyorsanız geçiş yapın. PS3'ü duvardan duvara çarpma ihtimaliniz var çünkü. Online oynayacaksanız, yakınından bile geçmeyin.
  • Bilmiyorum bu kaçıncı baskı olacak ama güncelleme ne zaman çıkıcak?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS-Obergruppenführer -- 3 Şubat 2012; 15:45:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

quote:

Orijinalden alıntı: burocker86

quote:

bu akşam kapışalım mı?

Kapışırız hocam.Yalnız ben division 1deyim ona göre .Ekle kapışırız.

Psn:burocker86

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burocker86 -- 3 Şubat 2012; 19:34:33 >
  • Nasılsınız arkadaşlar ?

Nasıl gidiyor FIFA.. Uzun zamandır oynamıyorum pek..
  • Beyler ya Fifa nın devre arası transferleri ne zaman gelir ps3 için bilgisi olan varmı ? ben baktım ea sitesine de göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.