Şimdi Ara

FIFA 12 (ANA KONU) UEFA Euro 2012 DLC (ÇIKTI) (755. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.857
Cevap
15
Favori
564.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Senceru

Nasılsınız arkadaşlar ?

Nasıl gidiyor FIFA.. Uzun zamandır oynamıyorum pek..

İyiyiz seni sormalı, nerelerdesin reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartınoğlu -- 3 Şubat 2012; 21:12:01 >
  • 4 yıldızlı takımlar arasında Parma çok sağlammış bugün ilk defa denedim. Kanatlarda Biabiany ve Giovinco ile takım uçuyor resmen. Biabiany hız 96 hızlanma 95. Giovinco hız 89 hızlanma 94.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diroix

4 yıldızlı takımlar arasında Parma çok sağlammış bugün ilk defa denedim. Kanatlarda Biabiany ve Giovinco ile takım uçuyor resmen. Biabiany hız 96 hızlanma 95. Giovinco hız 89 hızlanma 94.

Agüero ve Pato yaptığı hızlanmaları hiçkimse geçemez bilirdimde Biabianyi sevdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeet Kune Do

quote:

Nasılsınız arkadaşlar ?

Sniper takılıyorum. Yeni krallar çıkmış mı geçen sefer ki gibi bakınıyorum..

Ama yok , artık kimler kral göstermişiz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Nasılsınız arkadaşlar ?

Ha ha gülerim

Şaka la şaka hayırdır Senceru kayboldun reyiz

• Sıkıldık ya fifa oynamaktan..

Gelirim yine..
  • Güncelleme gelsin Online'da QPR ile Tittle alacağım süper transferler yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Güncelleme gelsin Online'da QPR ile Tittle alacağım süper transferler yaptı.

Kimleri aldı ??

Bu arada club yapmıyoruz mu yaa
  • Nete upload ettigimiz gol videolarini nasil buluyoruz ? Videomu ariyorum bulamiyorum.
  • quote:

quote:

Kimleri aldı ??

Aga sen online olmuyorsun ki yeterli adam olmuyor pek fazla.. :)

QPR ise yaptığı transferler

Bobby Zamora
    Djibril Cisse
    Samba Diakite
    Nedum Onuoha
    Taye Taiwo
    Federico Macheda
    Jason Puncheon

Ayrıca Wright Philips - Taarabt ve Joey Barton'da vardı takımda valla süper kadro daha ne olsun.

Cisse özellikle Fifa'da çok iyi eğer takım 4 yıldızda olursa çoğu kişi QPR alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 4 Şubat 2012; 1:42:16 >

• quote:

quote:

quote:

Kimleri aldı ??

Aga sen online olmuyorsun ki yeterli adam olmuyor pek fazla.. :)

QPR ise yaptığı transferler

Bobby Zamora
    Djibril Cisse
    Samba Diakite
    Nedum Onuoha
    Taye Taiwo
    Federico Macheda
    Jason Puncheon

Ayrıca Wright Philips - Taarabt ve Joey Barton'da vardı takımda valla süper kadro daha ne olsun.

Cisse özellikle Fifa'da çok iyi eğer takım 4 yıldızda olursa çoğu kişi QPR alır.

Denemek lazım..

Abi siz online olunca pm atın ben evdeysem gelirim zaten. Sürekli forumdayım..

• Ulan..2-0 ondeyim,eziyorum adami.son mac,kazanirsam divisionda kaliyorum.baglantim koptu.benim kufurlerim bu sefer ttnete..
  • quote:

quote:

quote:

Nasılsınız arkadaşlar ?

sen teksin bu alemde reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartınoğlu -- 4 Şubat 2012; 12:13:07 >

• Arkadaşlar her seferinde multiye girerken takım ayarlarını yapmaktan bıktım.Taktiği 4-3-3 yapıyorum.Higuan'ı alıp Kaka'yı çıkarıyorum.Ama bunu her seferinde yapmak zorunda mıyım?Varsa bi çaresi yardımcı olursanız memnun olurum.
  • 1. ligde 3 sezon oynadıktan sonra 2. lige düşmüştüm. ilk sezonda çıktım tekrar 1.lige. şimdi şampiyonluğa oynuyorum 2de 2 galibiyet
  • Bu Stoke City ne gıcık takım ya. 2-0 öne geçtim 2 kafa ile 2-2 yaptı Crouch. 4-2 öne geçtim 4-4 oldu gene 2 gol Crouch. En sonuna 5-4 öne geçtim 90 artı 4. dakikada gene Crouch kafa ile. 5-5 bitti. Tamam anladım uzun boylu herif falan ama hiç mi bozamıyor bizim herifler bu adamı. Boş boş kastım kendimi adam şut çekmeden 5 kafa ile maçı berabere bitirdi 1. ligde.
  • Arkadaşlar bir sorum olucak.Arkadaşım misafirliğe geldiği zaman bende 2 adet kol var ikimiz aynı takımı yönetip karşıya nasıl online rakip alabiliriz acaba?Fifa 11 de oluyordu ancak 12 de nasıl oluyor bulamadım ben:)
  • Xbox kolunda Y ps3 kolunda üçgen tuşu arda guest olacak yanındaki. ikiniz aynı takımda olcanız.
  • arkadaşlar her akşam her gün 12-1 den sonra sabah 8 e kadar açığım maç yapmak isteyen filan olursa her türlü yaparım ama kendine güvenen gelsin psn adresim melankolia3 bu arada psn de geceleri çok türk oluyo nicklerinden belli oluyo ekliyorum msj atıyorum tık yok anlamış değilim zaten 90 dk maç yapan yokki adam 2. golden sonra kaçıyo gidiyo
  • Arkadaşlar tactical defending sevmiyorsanız devre dışı bırakın. Yapmayı bilmiyorsanız söyleyeyim: Takımımızı seçin, maça başlamadan önce en altta wireless controller settings den tactical defending i legacy yapın. Iyi eğlenceler.
  • 
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.