Şimdi Ara

FİFA 11 Tuş (Klavye) Ayarları? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
319.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ARKADAŞLAR SORUNU KESİN ÇÖZDÜM... C PROGRAM FİLES/EA SPORTS/FİFA11/GAME/FİFACON yazan yere girin ordan resme bakarak ayarları yapın teşekkürleri bekliyorum birde sorun oldukça yazın çözeyim ilker zeyfeoğlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkercan25

ARKADAŞLAR SORUNU KESİN ÇÖZDÜM... C PROGRAM FİLES/EA SPORTS/FİFA11/GAME/FİFACON yazan yere girin ordan resme bakarak ayarları yapın teşekkürleri bekliyorum birde sorun oldukça yazın çözeyim ilker zeyfeoğlu

Kardeş tşk ler bugün yükledim oyunu bende oyun ayarlarında arıyordum iyiki hemen foruma bakmışım
  • bende kontorland kt 2082 joystick var, önceki fifalarda sorun çıkmıyordu ama bunda hiç işlemiyo. nasıl çalıştırabilirim?
  • ben ayarları yapma bölümüne girdim ama tuşlarım basmıyo ve değiştiremiyorum..kutucuklara tıklıyamoyorum.bilen varsa acil desin
  • fıfa 2011 sm4 destegı olmayan ekrankartlarında calısmıyormu?
    x1900xt de nıye oyun acılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkercan25

ARKADAŞLAR SORUNU KESİN ÇÖZDÜM... C PROGRAM FİLES/EA SPORTS/FİFA11/GAME/FİFACON yazan yere girin ordan resme bakarak ayarları yapın teşekkürleri bekliyorum birde sorun oldukça yazın çözeyim ilker zeyfeoğlu

Teşekkürler kardeşim.. "mawice" nin de resimde gösterdiği gibi senin yöntemle tuşları ayarladım gayet güzel oldu..
  • Ayarları tam olarak orjinal pes ayarları gibi nasıl yapabiliriz ? Pres yapma alt ile sol olmuyo mesela fifada .
    Joystik ile ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBADFA1C8 -- 6 Aralık 2010; 23:04:18 >
  • arkadaşlar yukarıda yazdığım gibi yaparsanız olr oyun içinden dğil c program files ea sports tan yapacaksınız
  • PRES YAPMA S VE E TUŞUNA BASILI KALIP YÖN TUŞLARIYLA OLUYOR AMA ÖNCERESİMDEKİ AYARLARI YAPIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsen7
    kardeş net framework 3.5 yükle sonra düzelcektir

ahmet, sen çok yaşa! 1 aydır uğraş uğraş canımız çıktı kontrolleri ayarlamamaktan; 10 kere sildik kurduk, yenisini indirdik felan..

framework kurunca düzeldi.. çok çok saolasın; parmakların dert görmesin

• beyler oyunu yukledım game settıng gelmıyor dırekt oyuna gırıyor. oyusdende ayarları degıstıremıyorum nasıl ayarlıcam yardımcı olursanız sevınırım?
  • bende böyle bir sorun var menüde falan aşşağı düğmeye basıyorum 2 tane aşşağıya iniyor takım menüsünde mesela sağ tuşa basıyorum 22 tane geri gidiyor itane ileri gidiyor öyle 2 li ikili atlıyınca hali li ispanya liginin üstünden geçiyor ve ispanya ligi olamıyorum nasıl çözücez bu sorunu yardım!!!
  • ya kardeşler benim pc'm windows 7 , ilkercan25 adlı kardeşimiz "C PROGRAM FİLES/EA SPORTS/FİFA11/GAME/FİFACON" böle yazmış ben de denedim fifaconfig'e girdim ve çalışmayı durduruyor ltfn en kısa sürede cvp yazın :) , acaba net framework 3.5 mi yüklemem lazım die düşündüm indirdim ve oda açılmıyor :D
  • Beyler denetim masasına girin program ekle/kaldır dan önce fifa'yı silin sonra 11 gün sonra Pes 12 yi alın yada indirin futbolun tadını çıkarın xD Uğraşmayın fifa'nın saçmalıklarıyla.
  • KLAVYE

Klavye Ayarları Şu Şekildedir ;

S = Pas / Pres
    D = Şut
    W = Ara Pas / Kaleci Çıkarma
    A = Orta Açma
    E = Hızlı Koşma
    Q = Adam Değiştirme
    Z = Oyunda Hareket Yapmak İçin Kullanacağımız Tuş
    C = Hareket Yapmada Yardımcı Tuş + Frikik veya Kornerlerde Oyuncuyu Yanınıza Çağırır.
    Y / G / H / J = Joypad'de Sağ Analog olarak Kullandığımız Tuşların Klavye Biçimidir.( Özel Hareketler Bu tuşlarla Yapılabilmektedir. İsteğe Bağlı Numpadlerde Değiştirebilirsiniz. )
    1 / 2 = Joypad'de Analoglara Tıklamanın Klavye Biçimidir. ( Mesela Z + 1 ile Topu bacaklarımızın arasında sektiriyoruz. )

GAMEPAD

PS3 Koluyla aynı Gamepad'ler için Ayar Böyle ; ( Xbox Koluna Benzer Kollarda Daha Farklı Olabilir. ! )

Çarpı = Pas / Pres
    Yuvarlak = Orta
    Kare = Şut
    Üçgen = Ara Pas / Kaleciyi Çıkarmak
    R1 = Hızlı Koşma
    L1 = Oyuncu Değiştirmek
    L2 = Özel hareketlerin yapımı için gerekli tuş

R2 = Korner veya Frikik vuruşlarında yanına ikinci adamı çağırır. ( Hareket yapımındada yardımı dokunur. )
    Sağ Analog = Hareketleri yapmada kullanılır. ( İçine doğru basıldığında İki Bacak arasında Topu sektirir. )
    Start = Menüyü açma vs

Oyun İçinde Classic Tuş ayarı seçildimi Sorunsuz olarak Oynarsınız.

EMEĞE SAYGI

NOT = ANLATIM tamamen bana aittir saygılarla...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.