Şimdi Ara

Fifa 10 'game is no longer available' Hatası alanlar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce bununla ilgili bir konu açıldığını görmedim eğer varsa kilitlenebilir kusura bakmayın..
    Ara ara fifa 09 da yaiadığım bu problem Fifa 10 da devam ediyor.Fifa 10 turnuvasında daha 1 maç bile yapamadık doğru dürüst.
    Acaba bu sorun bizden mi kaynaklanıyor?
    Yoksa EA serverlarından mı?
    Herhangi bir bilgisi olan varsa paylaşsın ona göre çözüm yolları arayalım.Forumda bir kaç kişi ile görüştüm ama kimsenin bir fikri yok?
    Acaba port falanmı açmak lazım?
    Yoksa EA 'ın problemi çözmesini beklemek mi?

Fifa 10 online da "game is no longer available" hatası nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadirizm_TR -- 11 Ekim 2009; 18:03:39 >

• Bu hatayı bende merak ediyorum, başkalarıyla oynarkende veriyor ama 1-2 kez en fazla. Ondan sonra oyuna girebiliyorum...
  • Fifa 10 un serverlari rezalet...
  • o Port la alakalıydı galiba bir ara düzeltmiştim bende ama gene olmaya başladı en son araştırdığımda öyleydi.
    bilen birileri açıklarsa tekrar sevinirm
  • Arkadaşlar baya bir araştırmadan sonra sorunu çözmüşümdür diye düşünüyorum..
    Modemimin Firewall ı yüzünden port açamamışım ... bir program sayesinde bunu anladım..
    www.portacma.com dan arkadaşlar sabit ps3 ip ile port açmanız lzm. Açıcağınız portlar Fifa 2010 ve 2009 kitapçıklarında yazıyor ben genede yazayim..

TCP ports: 80,443,9980-9989,14500-14559,42100
    UDP ports: 9570, 3659,6000

Bu arada Bazı Modemler gibi bnm modemimde TCP ve UDP fark etmiyor Direk yazıyorsun ...
    Problem Yaşarsanız Lütfen PM atmayın Burdan yazın cevap vermeye çalışırım ..
    Bu arada Modem Arayüzünüzde UPnp ayarınız varsa onuda açmanız lzm..
    Bir not : Arkadaşlar PS3 ipnizi yazıcaksınız Port açarken pc ip adresinizi girerseniz bir anlamı kalmaz..
    Network Settings den En Üstteki Olması Lazım..

Bu arada Şimdi Girdim 1-2 Maç Yaptım Ne böyle bir hata aldım nede Oyundan Koptum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucuk -- 12 Ekim 2009; 0:00:38 >

• kucuk çok saol ne zamandır arıyordum böyle bir kaynak.Yanlız bişey sorcam beyler ps3 ümüzün ipsini nerden çğrenebiliriz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir-tr

kucuk çok saol ne zamandır arıyordum böyle bir kaynak.Yanlız bişey sorcam beyler ps3 ümüzün ipsini nerden çğrenebiliriz acaba?

Birşey Değil hocam ne demek bende kurtuldum bu hatadan. Yanlız bu zyxel modem baya uğraştırdı.

ip adress olayını önceki msj a yazdım.
  • Port açmama rağmen bir şey değişmedi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.