Şimdi Ara

FIFA 10 - Europa League - Şampiyon AJAX (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
0
Favori
17.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aiko

grup 6

Werder bremen 0-1 Hamburg

Hamburg 0-2 Werder Bremen

---------------------------------------
    tebrik ederim ederim ekrem. güzeldi maçlar

hamburgmu?
    hamburg 8. grupta 6. grupta ne işi var hamburgun anlamadım. eğer iki kişide varsa aynı takım maçlar iptal olsun kabul etmişyorum
  • ya bu fıfadan sogudum.1 mac yarıda gıttı dıgerını yapamadık bıle.bu psn benım turkıye psnı sık sık duser oldum acaba nıye olabılır?
  • Puan Tablosu

FIFA 10 - Europa League - Şampiyon AJAX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 10 Ekim 2009; 12:23:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bu hub olayı aiko ile bizide delirtti hala düzeltmediler lobby den gördük işimizi

Gelelim maçlara ilk Benfica 1-0 kazandı. Gol atmak için harıl harıl saldırırken bir kontra atak ve top kalemde

2. maça hızlı başladım ilk yarı bir direk kaçan 1-2 gol 2. yarı dk 50 oyun koptu tekrar girdik ilk 42 dk oynadık ilk 20 dk da 2 gol atmayı başardım böylece kardeş payı 3 er puan paylaştık

Güzel maçlardı
    benfica mı hamburg mu??

yukarıda hamburg - werder yazıyorda

Yanlış yazmış benfica olcak kendi takımını yanlış yazmış

Bu arada ceinde ile bir maçı tamamlayamadık 2 sefer koptu psn listemde fifa oynayan herkez kopuyor normalde bu kadar olmuyodu bugün azmış. Maçın son 10-15 dk kaldı skor 8-2

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yımah

quote:

Bu hub olayı aiko ile bizide delirtti hala düzeltmediler lobby den gördük işimizi

Gelelim maçlara ilk Benfica 1-0 kazandı. Gol atmak için harıl harıl saldırırken bir kontra atak ve top kalemde

2. maça hızlı başladım ilk yarı bir direk kaçan 1-2 gol 2. yarı dk 50 oyun koptu tekrar girdik ilk 42 dk oynadık ilk 20 dk da 2 gol atmayı başardım böylece kardeş payı 3 er puan paylaştık

Güzel maçlardı
    benfica mı hamburg mu??

yukarıda hamburg - werder yazıyorda

Yanlış yazmış benfica olcak kendi takımını yanlış yazmış

Bu arada ceinde ile bir maçı tamamlayamadık 2 sefer koptu psn listemde fifa oynayan herkez kopuyor normalde bu kadar olmuyodu bugün azmış. Maçın son 10-15 dk kaldı skor 8-2
    kim yeniyor

heralde sen yeniyorsundur tamamlamaya gerek yok o maçı olan olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 9 Ekim 2009; 23:53:48 >

• grup 6

Benfica 3 - 0 Everton

Everton 0 - 4 Benfica

--------------------------------
    tebrik ederim conquerror

ahah gene hamburg yazmışım neden acaba ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aiko -- 9 Ekim 2009; 23:57:49 >
  • quote:

grup 6

Benfica 3 - 0 Everton

Everton 0 - 4 Benfica

--------------------------------
    tebrik ederim conquerror

ahah gene hamburg yazmışım neden acaba ??
    Hocam ne içtin?
  • quote:

2. maça hızlı başladım ilk yarı bir direk kaçan 1-2 gol 2. yarı dk 50 oyun koptu tekrar girdik ilk 42 dk oynadık ilk 20 dk da 2 gol atmayı başardım benim 2 golden sonra aiko nun bir pozisyon süperdi sağdan geldi çaktı sağ direğe çarpıp sol direğin oraya gitti top direği geçti ordan vurdu bu sefer sol direkte patladı o sırada ben heycandan bütün tuşlara basıyodum neyse uzaklaştırdık böylece kardeş payı 3 er puan paylaştık

Güzel maçlardı

2 maçta güzeldi evet. ilk maçı neredeyse tek pozisyonla kazandım. golu attıktan sonra sivasspor gibi oynadım. 2 maçta öyle oynamaya kalkınca 50. dakikada patladım 2 gol gördüm kalemde ardarda.

• benfica çıkınca kurada bana geçen sene uefada yendiğimiz takım olarak anımsadım, kafamda öyle yer etti heralde. hamburg ile yaşadıklarımız ise malum :) iki takımın sıfatları bir yerde karışıyor galiba :D
  • quote:

benfica çıkınca kurada bana geçen sene uefada yendiğimiz takım olarak anımsadım, kafamda öyle yer etti heralde. hamburg ile yaşadıklarımız ise malum :) iki takımın sıfatları bir yerde karışıyor galiba :D
  • karakuleyle maçlarımız olacak az sonra bakalım ne durumda olacak
  • 5. Grup

Athletic Bilbao- 1
    Galatasaray- 0

Athletic Bilbao- 5
    Fulham- 0

Athletic Bilbao- 7
    Fulham- 1

Kalan maçları yarın yaparım heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

5. Grup

Athletic Bilbao- 1
    Galatasaray- 0

Athletic Bilbao- 5
    Fulham- 0

Athletic Bilbao- 7
    Fulham- 1

Kalan maçları yarın yaparım heralde

bu ne be
  • Werder bremen 5-0 everton

everton 1-5 werder bremen

geriye bir tek club bruge yani ceinde ile 1 maçım kaldı. İlk maçımız dk 75 te 8-2 öndeyken koptu

TOPLU SONUÇLARIM

Werder B. 2-0 Benfica
    Benfica 1-0 Werder B.

Werder B. 5-0 Everton
    Everton 1-5 Werder B.

Werder B 8-2 Club buruge (dk75 te koptu ceinde geri online olmayınca şimdilik böyle kaldı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 10 Ekim 2009; 0:42:02 >
  • Lazio: 5 Borisia Dortmund 3

Borisia Dortmund: 1 Lazio: 1
  • Kazim_1905 oralardaysan senlede oynamamız lazım gelde oynayalım 2 dk da
  • yımah
    yeni puan durumunu alalım
  • Puan ların birazını işlemiş ben yardımcı olim burdan bak geçir direk istersen yımah karışık hepsini yazıyom. Herkez kontrol etsin yanlış varmı baksın

Hereenveen - 4
    Fenerbahçe - 1
    Portsmouth - 3
    Herta Berlin - 3
    Hamburg - 9
    Lazio - 4
    PSV - 3
    Werder B. - 12
    Benfica - 9
    A. Bilbao - 9
    Galatasaray - 0
    Fulham - 0
    Dortmund -1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 10 Ekim 2009; 1:18:22 >
  • quote:

Puan ların birazını işlemiş ben yardımcı olim burdan bak geçir direk istersen yımah karışık hepsini yazıyom. Herkez kontrol etsin yanlış varmı baksın

Hereenveen - 4
    Fenerbahçe - 1
    Portsmouth - 3
    Herta Berlin - 3
    Hamburg - 9
    Lazio - 4
    PSV - 3
    Werder B. - 12
    Benfica - 9
    A. Bilbao - 9
    Galatasaray - 0
    Fulham - 0
    Dortmund -1

Lazio doğru
  • 3.0 dan 3.3 e mac getırıyorum gerızekalı kalecı elınden kacırıyor ve yenılıyorum varmı bole bıse yaa..

lazio arkadas baya bı agresıf oynuyor oyunu kırma işlevını baya cok uyguluyor

KRALEX dostum tam maca basladık kopmalar yasanmaya basladı yarına yaparız dostum oke ..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.