Şimdi Ara

Fifa 10 - Dil Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, frumda 1 ay önce bir arkadastan Fifa 10 aldım, sıfır dedi oyun icin, gerçekten kullanılmamış. Bu aksama nasip oldu xbox 360 ı almak... Oyun 1 aydır yatıyordu yani....

Oyunu takytım ve ne goreyim, oyunda ingilizce dil destegi yok, oyunda fransızca haric dil yok, hatta dil secenegi bile yok ana ekranda, spiker dahil hersey fransızca. Direk yazılar mazılar fransızca baslıyor.

Arkadasımdan kendi fifasından test ettirdim ve bana soyledigi ana ekranda ingilizce cıktıgı, ama bunda hibirsey cıkmıyor, direk fransızca...

Marketplace de dil destegi de goremedim, secenekelrimiz nedir soyler misiniz, hiç hos olmadı bu durum...

Alakası var mı bilmiyorum ama, baska birinden fifa 10 alsam ve HDD ye yuklesem, sonra bendeki ingilizce olmayan dvd yi takarak oynasam sorun hallolur mu sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_girit -- 29 Temmuz 2010; 0:10:18 >

• Yardımcı olabilecek yok mu ? Ozellikle baska Fifa kopyalama ile duzelir mi sizce ?
  • oyunun içinde tam olarak nerde olduğunu hatırlamıyorum ama store olması lazım ordan indirebiliyosun dilleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambrosia_

oyunun içinde tam olarak nerde olduğunu hatırlamıyorum ama store olması lazım ordan indirebiliyosun dilleri

Ama oradakiler sadece commentary biliyorum ben?
    Bu arada ana menünün en altında store
  • Çözüm yokmuş malesef, elemanı aradım, bilmiyordum dedi, yenisini yarlamaya çalışıyor, beklemedeyim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.