Şimdi Ara

FIFA 09 | WORLD CUP TURNUVASI (Şampiyon Kuzey İrlanda(Shit Happens)) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
753
Cevap
0
Favori
17.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kassatura

quote:

Orjinalden alıntı: shit happens

irlanda cumhuriyeti : 0 - kuzey irlanda : 6

kuzey irlanda : 6 - irlanda cumhuriyeti 0

6 değil 8.Lütfen haksızlık olmasın.Skorun düzelmesini talep ediyorum.

her 2 maçtada kendi kalene gidip bile bile attığın 2 golü neden yazayımki ??

her 2 maçtada 6-0 olduktan sonra ne kadar top çevirsemde kapıp hemen gidip kendi kalene attın

skor her 2 maçtada 6-0'dır

lütfen uyanıklık yapmayalım onun yerine antreman yapalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shit happens -- 13 Temmuz 2009; 21:14:54 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kassatura

quote:

irlanda cumhuriyeti : 0 - kuzey irlanda : 6

kuzey irlanda : 6 - irlanda cumhuriyeti 0

6 değil 8.Lütfen haksızlık olmasın.Skorun düzelmesini talep ediyorum.

her 2 maçtada kendi kalene gidip bile bile attığın 2 golü neden yazayımki ??

her 2 maçtada 6-0 olduktan sonra ne kadar top çevirsemde kapıp hemen gidip kendi kalene attın

skor her 2 maçtada 6-0'dır

lütfen uyanıklık yapmayalım onun yerine antreman yapalım...

Ben yediğim golü bilirim.8 golse 8 gol.Bana uyanıklık yapma diyene bak.Sen niye daha atmıyosun peki?Zaten grup atladığımdan haberim yoktu.konuya felan bakmamıştım.Senden gelen mesajla konuya baktım.Zaten o anda anladım grup atladığımı.Lafın kısası 8 yedim.skor board öyle yazıyordu.

• kurallarda 6 olunca top çevirelim falan yazıyor senin için atmamış arkadaş bunda tartışılcak bir durum yok bunun yerine antreman en iyisi gerçekten
  • B Grubu Şuan Psn'deyim 01:30'kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcantcan

Romanya :1 ( Maç başında santradan atılan bir gol)
    Fransa :0

Fransa :3
    Romanya :1

Santradan atılmış bir golle başlayan maç hiçte eğlenceli geçmiyor açıkcası. Arkadaş maç öncesi mesaj olarakta başarı ve bol eğlenceli geçmesini diledi ama demekki eğlenceden ve zevkten kasti santradan atılan golmüş. Ki bu hareketi kendisi iki maçta da her santra da denedi. Allah yolunu açık etsin ne diyim yani..

Neden zoruna gitti ben onu anlamış değilim dostum ben her maç başladığında bismillah diyip kaleye santradan şut çekerim ve bu sana karşı bi hareket değil iki maçımdada dikkat ettiysen hep çekmişimdir yapabiliryorsan sende yap zaman zaman gol olur zaman zaman olmaz şansını dene 26 sn'yede gol yemek moralini bozabilir ama altında Fransa var ve bense garip Romanya beni yenebilirdin senin takımın daha kuvvetli!Umarım birgün büyük takım bende olur o zamanda karşılaşırız bak daha değişik biri olarak karşına çıkarım tunacanozcan kardeşim...

• quote:

Orjinalden alıntı: Trex_Tr

B Grubu Şuan Psn'deyim 01:30'kadar

Sana msj atamıyorum dostum ama Psn'deyim yapabilirim maçlarımı...
  • ama adam haklı be dostum turnuvalarda ortadan atmayız genelde ben turnuvalarda anca biri bana karşı denerse bende ona deniyorum ama onun dışında hep geri pas yapıp top çevirip giderim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ike

quote:

Romanya :1 ( Maç başında santradan atılan bir gol)
    Fransa :0

Fransa :3
    Romanya :1

Santradan atılmış bir golle başlayan maç hiçte eğlenceli geçmiyor açıkcası. Arkadaş maç öncesi mesaj olarakta başarı ve bol eğlenceli geçmesini diledi ama demekki eğlenceden ve zevkten kasti santradan atılan golmüş. Ki bu hareketi kendisi iki maçta da her santra da denedi. Allah yolunu açık etsin ne diyim yani..

Neden zoruna gitti ben onu anlamış değilim dostum ben her maç başladığında bismillah diyip kaleye santradan şut çekerim ve bu sana karşı bi hareket değil iki maçımdada dikkat ettiysen hep çekmişimdir yapabiliryorsan sende yap zaman zaman gol olur

Birşeyi her zaman yapıyor olman onun doğru olduğunu göstermez ki.

Forumu ve özellikle de FIFA üzerine dönen muhabbetleri daha dikkatli takip etmiş olsaydın "etik" olarak bu hareketin hoş karşılanmadığını bilirdin, en azından farkında olurdun ve daha hassas davranırdın belki

• İsviçre - Romanya 0:3
    Romanya - İsviçre 2:2

İsviçre (morte82)
    Romanya (Consequenses)
    ........................................................................

Fransa - Romanya 3:1
    Romanya - Fransa 1:0

Fransa (tunacanozcan)
    Romanya (Consequenses)

.......................................................................

Kamerun - Romanya 0:0
    Romanya - Kamerun 2:1

Romanya ( Consequenses )
    Kamerun (TrexTr)

valla dostlarım ne derseniz diyin yaa tartışma açmak istemiyorum benim futbol anlayışım bu iki uzun top ve gol hızlı futbolu seviyorum ve o tarz oynuyorum ne yapayım elimde değil 40m 30m farketmiyor yapıştırıyorum
  • Eğer kendine bunu yakıştırıyorsan sorun yok zaten. Konuşmanın da anlamı yok zaten. Arkadaşlarda bahsetmiş. Etik bir davranış olmadığını. Ağırıma gitmedi. Sadece yaptığın terbiyesizliği hazmedemedim. Halbuki ne de güzel temennilerle başlamıştık maça. Güzelde maç oldu. Fakat sırf maça önde başlamak, maçta galip gelmek için yapılan bu hareket biz FİFA09 oyuncuları arasında hoş karşılanmaz. Sanırım bunu da öğrenmiş oldun.
  • etik olmasada sonuçta oyunda kimin ne yapacağına pek müdahale edemeyiz buda onun stili sonuçta ve maç içinde olabilecek bir şey...

bende %100 gole giderken arkadan kayanları sevmiyorum ve etik değil ama oluyo ve katlanıyoruz futbol içinde olan şeyler fazla takılmamak lazım...

ama şuda bir gerçekki gözlemlerimden yola çıkarak sölüyorum ; genelde maça orta sahadan gol atmaya çalışarak başlıyanlar bu oyundan fazla anlamayanlar ve pek iddaası olmayanlar oluyor.. belki maçın başında bir gol bulurumda kurtarırım mantalitesi ile oynayanlar oluyorlar
  • Profesyoneller gibi davranmalıyız; İyi olan kazansın, geneldede sahada konuşuruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ike -- 14 Temmuz 2009; 13:47:11 >
  • Yaptığının arkasında duruyorsunya ben sana daha ne diyeyim. Demekki sen bileğine değil beleşten attığın gollerle buralara gelmişsin. Bir de tutmuş bana benim iddiam yok zevkine takılıyorum diye mesaj atıyorsun. Senin oyunun buysa buyur oyna. Beleş beleş yen milleti. Ha belki şampiyon olursun. Ozaman bu forumdakiler de sana bir cumhuriyet altını takarlar sana büyük iş başardın diye. Hala bu işin niteliğini anlayamayan insanlar var. birde tutumuş bana ağlama diyor. Kendi evimde seni nasıl ezdiğimi görmedin heralde. Ya da oynadığım sen değildin.

Kimse attığın santra gollerine ses çıkarmamış. Olabilir. Millet koyunsa ben de mi koyun olayım? Milleti keriz yerine koymak çok mu hoşuna gidiyor?

Sen santra gollerine devam et. Büyüksün sen. Aferim sana. Ama okullar tatil. Biraz kitap oku. Çünkü yazdıklarını anlamak için bir hayli uğraştım. Biraz imla kuralı çalışmalısın...

Ahlak arkadaşlar ahlak. Yitip giden toplum değerimiz bu işte.

• quote:

Orjinalden alıntı: Ike

Profesyoneller gibi davranmalıyız

Neden ki? Para mı kazanıyoruz bu işten, ya da hayatımızı bu oyunu oynayarak kazandığımız paralarla mı sürdürüyoruz?

Turnuvalar yoksa para ödüllü de, benden mi saklıyorsunuz Ertuğ
  • quote:

-Kişisel problemler her zaman ve daima pm yolu ile yapılacaktır.

• turnuva 1.sine bozuk bir ps3 kolu hediye edicem

bu arada yarın son gün ve daha hiç rakiplerimi bulamadım, mesajlarımada cevap gelmedi.. bedava tur geçmek istemiyom...

skorlar ilk mesajda günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 14 Temmuz 2009; 15:34:58 >
  • Psn'deyim şuan maçları yapsak biran önce yarın son gün
  • quote:

Yaptığının arkasında duruyorsunya ben sana daha ne diyeyim. Demekki sen bileğine değil beleşten attığın gollerle buralara gelmişsin. Bir de tutmuş bana benim iddiam yok zevkine takılıyorum diye mesaj atıyorsun. Senin oyunun buysa buyur oyna. Beleş beleş yen milleti. Ha belki şampiyon olursun. Ozaman bu forumdakiler de sana bir cumhuriyet altını takarlar sana büyük iş başardın diye. Hala bu işin niteliğini anlayamayan insanlar var. birde tutumuş bana ağlama diyor. Kendi evimde seni nasıl ezdiğimi görmedin heralde. Ya da oynadığım sen değildin.

Kimse attığın santra gollerine ses çıkarmamış. Olabilir. Millet koyunsa ben de mi koyun olayım? Milleti keriz yerine koymak çok mu hoşuna gidiyor?

Sen santra gollerine devam et. Büyüksün sen. Aferim sana. Ama okullar tatil. Biraz kitap oku. Çünkü yazdıklarını anlamak için bir hayli uğraştım. Biraz imla kuralı çalışmalısın...

Ahlak arkadaşlar ahlak. Yitip giden toplum değerimiz bu işte.

Bu arkadaşın çok zoruna gitti yaa valla abicim sen istediğini söyle burda bu turnuvada eyleniyoruz ama eylencemi mehvetmene izin vermicem sen ağlan canım koca fransayla romanyayı yenemiyorsun halada yok imla kuralı yok orta sahadan gol bilmem ne sen devam et dostum sana başarılar diliyorum...

• Arjantin 3-3 Hırvatistan
    Hırvatistan 5-2 Arjantin

harkulade maçlardı...

Hırvatistan 4-0 İngiltere
    İngiltere 1-4 Hıvatistan

çok güzel maçlardı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 14 Temmuz 2009; 19:26:27 >
  • Naks-i Turk hocam bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.