Şimdi Ara

FIFA 09 | WORLD CUP TURNUVASI (Şampiyon Kuzey İrlanda(Shit Happens)) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
0
Favori
17.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş

oynadığın futbol gerçekten kaliteli.. oynadığın her takıma güzel sistem oturtuyosun ertuğu anlatmaya zaten gerek yok tekrar ikinizede tebrikler..

kuzey irlanda gibi vasat bi takımı şampiyon yapmak hırvatistanıda finale çıkarmak kolay değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 21 Temmuz 2009; 15:13:40 >
  • Ertuğ gözümden düştün ortak...

Tebrikler Shit Happens...

Merak ettim futbolunu,bir ara oynayalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Tebrikler Shit Happens...

Merak ettim futbolunu,bir ara oynayalım...

Bende seninle maç yapmak istiyorum...Çok merak ettim oyununu
  • Yapalım ayıp ediyorsun...

PSN : Senceru ekle...
  • güzel sözler ve tebrikler için teşekkür ederim ama öle denildiği gibi bir oyun yok ortada biraz şans biraz ertuğun şansız gününde olması ve birazda benim yaptığım taktiğin etkili olması bunda rol oynadı
  • tebrikler shit happens güzel şampiyonluk oldu başarılarının devamını diler turnuvada emeği geçen başta yöneticiler olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür eder saygılarıımı sunarım.yeni bir turnuvada buluşmak ümidiyle esen kalın..
  • Tebrikler shit happens Ertug sende hep finalde yeniliyorsun
  • ben 2 ya da 3 turnuva açmıştım ilk zamanlar 2 turnuvada birini menzrea ya öbürkünü ekostros a kaybetmişti finallerde
  • bi turnuva daha yapsak arkadaşlar?
  • sencer abi bnde senınle mac yapmak istyrm eklıyorum ama kişin dolmuş bir kişiyi silersen senı eklıycem sencer abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: byzantium

ben 2 ya da 3 turnuva açmıştım ilk zamanlar 2 turnuvada birini menzrea ya öbürkünü ekostros a kaybetmişti finallerde

önemli olan finale çıkmak zaten :P
    5 6 kere çıktım finallere ama finallerde şanssızım işte, 4 kez falan ulaşamadım yanılmıyosam kupaya :)
    2 maç usülü olsa keşke finallerde 2. maç kapatırım ama olmaz işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 22 Temmuz 2009; 19:01:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doğu_türk

sencer abi bnde senınle mac yapmak istyrm eklıyorum ama kişin dolmuş bir kişiyi silersen senı eklıycem sencer abi

Sen PSN'ini ver ben seni ekleyeyim...
  • psn:dogu_turk
    ekle
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.