Şimdi Ara

FIFA 09 - Champions League/ŞAMPİYON\YLONEN/(MİLAN) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
1
Favori
4.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Malmsteen1

benide katın:)

PSn:Darth_Tansius
  • Ah Ah canim cekti benim de Ama oynuyamam
  • gerçek oyundada olsun artık şampiyonlar ligi ya
  • Bağlantıda probem olmasa katılacağım fakat oyuna tam girecekken takım seçme ekranında çoğu kez takılıyorum.
    Hocam sen benide ekle. PSN:freewalker1905
    Geçen Dünya Kupası'nda da bağlantı problemi yaşamıştım. Daha sonra 1 hafta kadar bir tatile çıktım zaten, devam edemedim.
    Katılayım ama şu problemi çözmem hakkında bilgisi olan bir arkadaş detaylı bir açıklama yaparsa çok sevineceğim. Zira çok sinir oluyorum o durumda kalınca.
  • blacktower da aynı problemi yaşıyodu ama çözmüşdü yanılmıyosam.. ona danışabilirsin...
  • evet aynı problemı bende yasıyordum ne yaptıysam ise yaramadı modem degisimi ile kökten cözüme gittik...
  • ÇOK ÖNEMLİ BİR SORU

attığımız golleri falan nasıl kaydediyoruz, üçgene basınca upload var ama bende basılmıyo, modem yok ondan mı acaba? bilen var mı neden kaydedemediği mi? çok önemli olmasada merak ediyorum nedenini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westblood -- 16 Temmuz 2009; 15:48:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: westblood

ÇOK ÖNEMLİ BİR SORU

attığımız golleri falan nasıl kaydediyoruz, üçgene basınca upload var ama bende basılmıyo, modem yok ondan mı acaba? bilen var mı neden kaydedemediği mi? çok önemli olmasada merak ediyorum nedenini

evet modem olmadıgından :) ps3'ün hddsine kaydetmiyor fifa09'da online olarak eafootballworld'e kaydediyor ve internetten izleyebiliyorsun.Bu yüzden kaydedemiyorsun.
  • benide yazııınnn gençler
  • @FaTaL_uA

sağol, keşke savelese bazen yüz golde bi olcak bi gol oluyo yada çok garip bişey oluyo ama kaydedilmediğinden gümlüyo
  • benide ekleyebilirsiniz; psn : Murat-O
  • herhalde yeterli kişiye ulaştık birde biri pm den bu seneki takımları eşleşmeleri ile bulabilip bana yollarsa çok iyi olur yaw
    onun dışında akşam 9 gibi maçlara başyabiliriz şimdiden söyliyim maçlarda bir aksama olmacaycaktır ne olursa olsun yok karım doğurdu yok kardeşim ps3 ün başına geçmiş falan bu hikayeler bu turnuvada olmayacaktır2.tur maçlarının tarihide akşam açıklanırtakımlar kura ile dağıtılacaktır...
  • psn : buzkan
    yaz kardesım bende varım !!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

byzantium girmek istemiyorum turnuvaya mesajımı sildim.
    bu arada dediğime inanmassanda inanma yani çok da tın.

hahaha

sana demedimki o mesajı yazdığımda yeni kalkmıştım ve önceki açtığım turnuvada yendiğim elediğim kişi ertesi gün yendiğin benm kardeşim demişti

• takımlar ve sahipleri:

valencia:buzkan
    liverpool:fatalgky
    inter:darth_tansius
    porto:ertug-tr
    lille:lwnt
    barcelona:karakule35
    man united:srdrgl
    real madrid:erayt92
    lyon:gky98
    milan:senceru
    bayern munich:freewalker
    roma:mega drizz
    chelsea:aksahin
    arsenal:trextr
    celtic:omerakkus
    psv:ylonenn
  • Yaa bune her turnuvada Milan,Milan...

Acil takaslıktır ; Real Madrid'i istiyorum,eray ver onu bana...
  • ya arkadaş bi günde üst düzey bi takım gelsin ya

ya yeterki gelsin söz şampiyon olmıycam
  • olabilir aslında 2 ay öncekinde de real madrid gelmişti yarı final yapmıştım amabi farklılık olsun yaw bıktım madrid den takas kabul edildi

SENCERUUUU O ARTIK SENİN

bu arada arkadaşlar takaslar için yarın saat 18:00 e kadar süre vardır maçlara başlayın amma maça başlarsanız takası unutun

herkese iyi eğlenceler

edit:

ylonenn,

bence psv iyi takım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzantium -- 16 Temmuz 2009; 21:11:58 >

• Tamamdır,teşekkürler eray...
  • Liverpoola karşılık interi istiyorum noolurrr
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.